Brak motywacji u Mamed przed walką z "mistrzem" ?

Assocati

Bellator
Welterweight
Od kiedy ogłoszono oficjalnie to starcie oglądałem chyba wszystkie wywiady, rozmowy z "mistrzem" i "nad mistrzem". Odnoszę wrażenie, że "nad mistrz" tak jakby nie miał motywacji, jest taki obojętny. Z kolei "mistrz" widać, że chce wygrać tą walkę, kipi od niego motywacja, chęć wygrania z "przyjacielem".
Obawiam się, że "nad mistrz" może przewalić tą walkę aby zrobić niespodziankę "mistrzowi".
Co sądzicie ? Zauważyliście brak motywacji i chęci zwycięstwa u "nad mistrza dżedaja" ?
 
Mówisz że Mamed kończy karierę i będzie powtórka z walki Błachowicz vs Orłowski?
 
Zalezy o jakim wywiadzie mowisz. W wywiadach dla branzowych portali Mamed nie udaje i zamula, a dla Januszy gra wodzireja.
 
Walka zakończy sie decyzja i skłaniałbym sie ku temu, ze Materla zapasniczo zdominuje Mameda. Łokcie w parterze mogą być kluczem do wygranej Materli.
 
Od kiedy ogłoszono oficjalnie to starcie oglądałem chyba wszystkie wywiady, rozmowy z "mistrzem" i "nad mistrzem". Odnoszę wrażenie, że "nad mistrz" tak jakby nie miał motywacji, jest taki obojętny. Z kolei "mistrz" widać, że chce wygrać tą walkę, kipi od niego motywacja, chęć wygrania z "przyjacielem".
Obawiam się, że "nad mistrz" może przewalić tą walkę aby zrobić niespodziankę "mistrzowi".
Co sądzicie ? Zauważyliście brak motywacji i chęci zwycięstwa u "nad mistrza dżedaja" ?
Walka to dopiero pokaże tak naprawdę. Ja się jednak tego spodziewałem, hajs to nie wszystko jeśli choć odrobina tej przyjaźni jest prawdziwa.
 
Mamed jest bardziej techniczny, a Cipek może się podpalić i wówczas Khalidow go skończy.
 
Od kiedy ogłoszono oficjalnie to starcie oglądałem chyba wszystkie wywiady, rozmowy z "mistrzem" i "nad mistrzem". Odnoszę wrażenie, że "nad mistrz" tak jakby nie miał motywacji, jest taki obojętny. Z kolei "mistrz" widać, że chce wygrać tą walkę, kipi od niego motywacja, chęć wygrania z "przyjacielem".
Obawiam się, że "nad mistrz" może przewalić tą walkę aby zrobić niespodziankę "mistrzowi".
Co sądzicie ? Zauważyliście brak motywacji i chęci zwycięstwa u "nad mistrza dżedaja" ?
A ja zauwazam cos zupelnie innego, choc rowniez nie jest to spostrzezenie optymistyczne, zwlaszcza dla fanow Mameda, ale zostawie to na razie dla siebie.
 
Po 1.
Mamed to muzułmanin. Przed chrześcijanami musi hamować swoje mordercze zapędy.
W rzeczywistości planuje prawdziwy dżihad na białym niewiernym.

Po 2.
Mamed nawet bez motywacji, na wyjebce i kacu podda Materle 6 minut.
 
Ja myślę że Mamed tylko gra przed kamerami a w środku bardzo by chciał mieć pas mistrza. Walka będzie mega.
A ja mam wlasnie wrazenie, ze mowiac o tych targajacych nim watpliwosciach zwiazanych z operacja ktora przeszedl, pierwszy raz od dosc dawna mowil szczerze. No ale doswiadczenie aktorskie juz ma i to Ty mozesz miec racje.
 
Mówiłem już jakiś czas temu, że nie ma szans żeby Materla nie podszedł do tego starcia ambicjonalnie. Zrobi wszystko podczas przygotowań i podczas samej walki żeby ją wygrać. Wierzę, że będzie w formie życiowej, czy to wystarczy? Nie mam pojęcia bo jak każdemu trudno typować mi ten pojedynek. Zawsze #TeamMaterla.

Co do Mameda, nie sądzę żeby lekceważył Michała. Też sądzę, że to taka gra pozorów żeby uśpić czujność wszystkich.
 
mam nadzieje ze Mamed podda go z plecow i skonczy sie wygrywanie walk przed Materle tylko dzieki lezeniu (casus Grove,Silva , Silva )
 
A tu jeb będzie remis:D Pewnie skończy się decyzją, bo nie będą sobie chcieli zrobić krzywdy. Chociaż Mamed podobno już poddał Materlę w pojedynku graplerskim, no ale pożyjemy zobaczymy.
 
Jeśli mamed wyjdzie do walki z zamiarem wygrania tej walki, to raczej ją wygra. Ale na KO czy SUB bym nie liczył. Raczej decyzja.

A ja zauwazam cos zupelnie innego, choc rowniez nie jest to spostrzezenie optymistyczne, zwlaszcza dla fanow Mameda, ale zostawie to na razie dla siebie.

Podziel się, jestem ciekawy co masz na myśli.
 
Mam odwrotne wrażenie. Ten pas mu nie jest do niczego potrzebny i Mamed o tym wie.
A mi się właśnie wydaje, że gdy zrezygnował z UFC na rzecz KSW, pas Federacji jest jego marzeniem, i myślę, że większą niechęć do tej walki miał Michał niż Mamed.
 
Zasłona dymna Pany. Za duża stawka aby wkradło sie lekceważenie przeciwnika
#agentMamed
 
Nie wydaje mi się, żeby Mamed lekceważył lub żeby mu nie zależało na zwycięstwie lub pasie, po prostu zawsze podchodził z szacunkiem do rywali.
 
Jeszcze jakiś czas temu bez zastanowienia postawiłbym na Mameda, ale po walce Cipka z Drwalem daję naprawdę duże szanse Michałowi. Na niego też postawię pieniadzę. Oczywiście w dublu z Kitą! ;)
 
widze zachłysneli sie wszyscy Materla i juz nie pamietaja jak przecietnym jest zawodnikiem
Wydaje mi się, że jest to casus Pudzianowskiego po walce z Graciem, wszyscy oceniają Michała po walce z Drwalem, który wrócił po długiej przerwie i operacji.
 
Chyba wszyscy się zgodzą, że sportowo jest to największa walka w Ksw? Pytanie jak zawodnicy chca do tego podejść. Mysle, ze Kawul miał rację kiedy mówił, że przyjaźń przyjaźnią, ale jak się walka rozpocznie to będzie ogień. Być może zaczną spokojniej niż zwykle, ale po chwili... Nie mam pojęcia jakie mają zapisy w kontrakcie, ale po Grabie trochę mi się włączyły teorie konspiracyjne i być może takie rzeczy też trzeba brać pod uwagę myśląc o tym jak walka przebiegnie. Osobiście stawiam na Mameda, zwłaszcza jeśli nie będą sobie chcieli zrobić krzywdy. Mamed co prawda myśli w klatce dużo, ale też ma niesamowity instynkt, więc o jego motywację się nie martwię. Stawiam, że Michał pójdzie po obalenie i w scramblu Mamed go podda.
Jest jeszcze opcja, że na Mamedzie odbiła się mocno kontuzja i operacja, wtedy może walczyć na pół gwizdka.
Tak czy siak, dla mnie to jest najciekawsze zestawienie od początku KSW, na 2 miejscu bylo Michał - Tomek.
 
Wspierany przez forumową większość Drwal był złośliwy i wypiął się na fanów nie traktując Materli z powagą jaką powinien. Idąc tym tropem, Chalidow na złość cohones będzie w życiowej formie ;)
 
Back
Top