Borys Mańkowski vs. Aslambek Saidov oficjalnie na KSW 21

mungo

BAMMA
Flyweight














Jak podaje Borys Mańkowski na swoim fan page'u na facebook'u, 1 grudnia 2012 na KSW 21 w Warszawie,odbędzie się walka o pas mistrza KSW kategorii do 77 kg pomiędzy Aslambkiem Saidovem (12-2) a Borysem Mańkowskim (12-4-1).
 
Pudzian miał 2 gale pod rząd, teraz będzie Materla i Khalidov, do tego walka o pas, więc 3 kozackie pojedynki - wątpie że będzie i Bogu dzięki.
 
Super walka,



a Borys mówił, że już w tym roku nie zawalczy. Coraz więcej przesłanek, żeby się rzucić na ten bilet :)
 
trzymam kciuki za Borysa i mam nadzieje ze odprawi brodacza z kwitkiem, jakos po prosuu nie lubie muzulmanow i tego nie zmienie, takei moje zdanie i tyle dlatego mocno za Borysem, oby dał radę i zdobył pas! mysle ze może to osiągnąć.
 
rozpiska na 21 szykuje sie solidna, Cipek, Mamed, Borys , Irokez i być może Kornik wlasnie z Iro jesli Curt wypadnie.
 
Dawaj Borys! Pas musi być Twój!



Jeśli Aslambek nie zdominuje Borysa fizycznością to Borys w stójce go pojedzie. Zapaśniczo wyrównanie na poddanie raczej bym nie liczył.



WAR BORYS!
 
Stojka zdecydowania dla Borysa, zapasy mysle, ze tez, poddania dla Saidova, ale mysle, ze nie sprowadzi rywala do parteru. Licze na Borysa, bo jest bardzo pozytywnym gosciem. No i ide na Torwar oczywiscie:)
 
Borcio 3 gale pod rząd...groobo ale to było oczywiste, że jak wygra to na KSW 21 o pas z Saidovem. Jestem ciekaw i już wiem komu będę kibicował.
 
Mam nadzieje ze Aslan zdobędzie pas. On na to zasłużył najbardziej, 8 wygranych pojedynków w KSW i wreszcie szansa zdobycia paska.
 
Powodzenia Borys ! Mimo, ze lekko podpadles mi tym wpisem na 5 lecie portalu :-)
 
Zasłużyć to można na walkę o pas, pas dostanie po prostu lepszy tego wieczoru i mam nadzieję, żę będzie to Borys. Będzie dobra walka.
 
Back
Top