1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Bobby Gunn vs Tank Abbott w walce na gołe pięści?

Discussion in 'Forum MMA' started by malinowsky, Nov 2, 2011.

 1. malinowsky

  malinowsky UFC
  Welterweight

  Dołączył:
  Apr 10, 2010
  Komentarze:
  9,802
  Zdobyte Lajki:
  489
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Toruń
  Home Page:
  [​IMG]


  Od czasu porażki z Tomaszem Adamkiem w lipcu 2009 roku Bobby Gunn (21-4-1, 18 KO) nie stoczył oficjalnego pojedynku na zasadach bokserskich. Niedawno za to został pierwszym od wielu lat mistrzem świata w walce na gołe pięści i teraz rzucił wyzwanie sławnemu Tankowi Abbotowi!


  Tank Abbott (11-14), jeden z pionierów MMA i jedna z pierwszych gwiazd federacji UFC, wrócił na arenę sportów walki w minioną niedzielę. Popularny "Czołg" po ponad piętnastu latach zrewanżował się Scottowi Ferrozzo (4-3) za porażkę na UFC 11 i w jednym z barów ze striptizem pokonał go po dogrywce na punkty. Na wieść o tym były przeciwnik naszego "Górala" wyraził chęć stoczenia bitki z Abbottem na gołe pięści, gdzie stawką byłby należący do niego pas mistrzowski.

  - Po pierwsze chciałbym pogratulować Tankowi tego zwycięstwa. Niewątpliwie jest wielkim wojownikiem i mam dla niego wiele respektu. Między innymi z racji tego szacunku dla jego osoby chciałbym mu zaproponować walkę o mój pas. Abbott byłby dla mnie świetnym rywalem w pierwszej obronie tego tytułu, a jednocześnie dobrą formą przygotowania do lutowej potyczki z Jamesem Quinnem - powiedział Guinn.Dwukrotny pretendent do tronu mistrza świata w boksie zawodowym przekonuje, iż jego starcie bez rękawic z Abbottem byłoby czymś na co czekają fani mocnego uderzenia - Jestem pewien, że moja walka z Takiem byłaby świetnym widowiskiem dla kibiców. Tak więc Tank, daję ci szansę. Czekamy na odpowiedź z twojej strony - zakończył obchodzący niedługo 38. urodziny Bobby, podając nawet konkretną datę oraz miejsce - 19 listopada w "Fort McDowell Casino" w Arizonie.  sport.pl
   
 2. HeLLRaiseRR666

  HeLLRaiseRR666 Bellator
  Welterweight

  Dołączył:
  Apr 26, 2010
  Komentarze:
  4,341
  Zdobyte Lajki:
  591
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
 3. Tar-Ellendil

  Tar-Ellendil Vale Tudo
  Championship

  Dołączył:
  Apr 28, 2011
  Komentarze:
  26,293
  Zdobyte Lajki:
  28,703
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Occupation:
  MMA
  Miasto:
  Krakał
  Home Page:
  bez komentarza:-)
   

Share This Page