Bob Sapp znowu dostał wciry

rogadam

Brutaal
Featherweight
Wikipedia już nie nadąża. Wszyscy dowiadują się po fakcie. Proponuję, aby zawsze ten kto pierwszy wstaje rano wklejał najnowsze filmik z przegranej walki Boba. Tak żebyśmy się nie pogubili. Stwórzmy osobny wątek albo przyklejcie ten.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KsGaAkEf0go
 
Chłopie "ale to juz bylo..." <--- znasz tą piosenke ?. W Newsach MMA userow zostalo umieszczone, ja rozumiem jakby jeszcze Sapp wygrał, to ja bym sie przychylił do tego by stworzyc temat bo to naprawde bylo by info roku, a takto nie ma sensu.
 
Każdy(mam taką nadzieje) wie już od dawna że Sapp bije się już tylko dla pieniędzy, wygrana nie ma znaczenia, on zbiera do emerytury, akurat w jego przypadku bo jest znany(jako straszny "Beast!") dobrze mu to wychodzi. Nie można brać pod uwagę/poważnie zawodników którzy z nim się biją, cyrk.
 
@byzantin (vel Kamil B.)

Każdy(mam taką nadzieje) wie już od dawna że Sapp bije się już tylko dla pieniędzy, wygrana nie ma znaczenia, on zbiera do emerytury, akurat w jego przypadku bo jest znany(jako straszny "Beast!") dobrze mu to wychodzi. Nie można brać pod uwagę/poważnie zawodników którzy z nim się biją, cyrk.


Czyli dla Kamila B. byłby w sam raz na odbudowanie?



Gdyby pokonał takie monstrum lud zapewne uwierzyłby że i Pudziana może pokonać :-)
 
Nie no nie przesadzajcie z tym Bazelakiem. Mam nadzieję, że jego kareira w KSW dobiegła już końca. Nie chcę go wiecej oglądać.
 
Antek Emigrant
Czyli dla Kamila B. byłby w sam raz na odbudowanie?

Gdyby pokonał takie monstrum lud zapewne uwierzyłby że i Pudziana może pokonać
lol
Prędzej go widze na KSW z Pudzianem który potrzebuje plusa na swoim minusowym rekordzie, przegrał 2 razy z Thompsonem, lol.
 
Natomiast ja nie chcę oglądać ani Bazelaka ani Sappa już na żadnym ringu i w żadnej klatce na świecie, oo tak! :P



"lol" "lol" jestem z przedszkola "lol"....
 
Zawsze chciałem walki Pudzian - Sapp o pas SUPER HULK :)



ale cóż, prawda jest taka że Pudzian poszedł naprzód, natomiast Sapp nawet już nie udaje, że udaje, że stara się wygrać. Staje się czymś, czego w MMA jeszcze nie było - kelnerem
 
Nilg
ale cóż, prawda jest taka że Pudzian poszedł naprzód...

pękł mi mózg ze śmiechu, mózg zalał się krwią, mam kontujze mózgu, nie czuje ciała, pije ze słomki.
 
byzantin patrząć na Twoją wypowiedź zastanawiam się czy miało co Ci pęknąć:) To, że Pudzian zrobił progres to było wydaje mi się dość widoczne. Pozdro
 
dopiero obejrzalem "ta walke" ja nie wiem jak sappowi nie wstyd wyjsc na ring, a potem polozyc sie jak dziewczynka i chyba po ani jednym celnym ciosie odklepac byle szybciej wyplate zgarnac i do domu. . .
 
Obejrzyjcie sobie ten filmik Bestii w którym wyraża się o swoim rywalu.







Oglądajcie całość, niezła polewka na koniec :DDDDDD
 
W UFC3 fajnie się nim tłucze w Pride mode, ale to co teraz sobą reprezentuje, jeszcze ten filmik, to porażka.
 
W ringu jaki jest taki jest. Ambicji większych nie ma. Ale sypatyczny się wydaje. Ja bym wódki się z nim napił :D
 
Taka ciekawostka, 11.03.2012 Sapp będzie walczył z Thompsonem. Po raz pierwszy od bardzo dawna zmierzy się z zawodnikiem który walczył z Polakiem. Taki trochę korespondencyjny pojedynek z Pudzianem :-).
 
Back
Top