Bob Sapp wygrywa pojedynek Kickbokserski (K1 rules) !

Tykersky

Legacy FC
Bantamweight




Pojedynek - słaba jakość ale widać w miare wszystko. Szybki skrót wydarzeń: Pojedynek zakontraktowany na zasadach K-1 czyli kazdy nokdaun jest liczony, po trzech nokdaunach sie przegrywa. Walka przebiegała tak jak zazwyczaj z udzialem Mr Sappa czyli w ciągu kilkunastu sekund pierwszy nokdaun - tyle ze sędzia nie liczył Sappa (wtf?). Po jakims czasie kolejny nokdaun - sędzia znów nie liczy. Po następnych kilkunastu sekundach trzeci nokdaun - oczywiscie sędzia ani myśli liczyć. Jakby sie tam przyjrzeć to mozna i 4 nokdaun wynaleść ale mozna to zakwalifikowac jako podmuch halnego i dlatego Sapp sie przewrócił. Pod koniec filmiku widac jak Pirani kopie Sappa i prawdopodobnie łamię nogę co mozna zaobserwowac po chwili - kuleje itp. Sapp wygrywa przez TKO.
 
Zakładam że w Szwecji gdyż walczył ze Szwedem. Tak teraz myśle to sie nadaje do "tanio skóry nie sprzedam" ten cyrk. I taka ciekawostka, Bobbo Sappo chce stoczyc w ciagu miesiaca 3 pojedynki MMA - kasa sie kończy ?
 
Wraca i to w jakim stylu ! Na forum sherdoga niezlą mają polewe z tej walki w ogóle wszędzie się smieją xD
 
kupiona walka ;)



Sapp z tego co pamietam 3 ostatnie walki w mma przegral i pewnie trzy nastepne tez przegra ;) Jesli teraz dostanie jeszcze Pudziana to nawet z nim przegra ale przypuszczam ze na to jeszcze poczekamy bo na takim pojedynku ksw zarobi troche kasy ;)
 
Trzeba byc pajacem żeby walczyc z Sappem ,a co dopiero się podłożyc większego wstydu nie ma dla zawodnika.
 
Aktualnie to nie wiem kto o zdrowych zmysłach i za jakie pieniądze mogł sie podłożyc xD moze faktycznie przypadkowo sie połamał na Sappie?
 
niebywałe:)



ps. no ale musi mieć jakąś wygraną, za bardzo naśmiewaliśmy się z niego ostatnio
 
Aktualnie to nie wiem kto o zdrowych zmysłach i za jakie pieniądze mogł sie podłożyc xD moze faktycznie przypadkowo sie połamał na Sappie?


Ja bym mógł to zrobić :D A co! :-)
 
cóż za spektakularne zwycięstwo :-) Byłby dobry freekshow w walce z Pudzianem, tyle że mogłoby się zakończyć jak z Butterbean'em
 
Back
Top