Bob Sapp vs Lungu - zadymka na konferencji

ja ogladam na eurosporcie w tv



sprawdz tu http://www.eurosportplayer.pl/tv_prd384.shtml nie pobieralem tego programu wiec nie wiem czy bd dzialac ;p
 
No cóż ... można było się tego spodziewać.



Nieporozumienie, a nie walka. Takie spaślaki jak Lungu nie powinny w ogóle wchodzić do ringu.
 
Występ Polaka na tej gali K1 pokazał, jak chujową kondycje mają nasze asy. Jeśli chodzi o walkę Sappa • CO TO BYŁO? Ten Lungu to raczej tego kabana nie zrzuci za szybko , by walczyć z Mariuszem w kat. +120 np. Chyba, że wziąłby się za trening , czego niestety nie widać. O czarnym • nawet się nie wypowiadam. Treningi zaprzestał zanim je zaczął.
 
ahahah ciekawi mnie co oni sobie mówili po walce



GOOD FIGHT MAN GOOD FIGHT



GOOD FIGHT GOOD
 
Od dłuzszego czasu Bob jedzie na nazwisku i zgarnia czeki. Kogos dziwi przebieg walki? Zrobił co miał zrobic. Dostał kasę, ulubieniec gospodarzy wygrywa przez nokaut, publika się cieszy. Każda ze stron zadowolona.
 
@belmondo - wlaka juz była wrzucona na poprzedniej stronce. Ps. Sorki ,że tak sie czepiam, ale Panowie: patrzcie czasem na komentarze wstecz...choć na kilka przed. Pozdro:-)
 
@ kaczka mea culpa, przepraszam, że robię zamęt na czacie







Rumuńscy dziennikarze doszli do wniosku, że kolejnym rywalem dla ich asa będzie Pudzianowski
 
Back
Top