Bob Sapp przyleciał do Polski

Yoszhi

Oplot Challenge
Featherweight




Dziś przed godziną dziesiątą rano przyleciał do Polski Bob Sapp, najbliższy rywal Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW19, która już 12 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.
Widok czarnoskórego kolosa na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina bardzo zainteresował znajdujących się tam ludzi, którzy widząc, że robione są mu zdjęcie i wywiady dopytywali z zaciekawieniem kim jest ten duży facet. - To rywal Pudzianowskiego • usłyszeli od dziennikarza telewizji Polsat. - O Boziu • westchnęła kobieta w kwiecie wieku, która bacznie przyglądała się przybyszowi z Ameryki.

Sapp pojawił się w naszym kraju z kilku powodów • wszystkie oczywiście związane z galą KSW19. W niedzielę o godzinie 18:00 spotka się on z fanami w klubie • Goryl we mgle • (ul. Inżynierska 8), gdzie za pośrednictwem wideo-konferencji będzie mógł zamienić kilka zdań z przebywającym w Miami • Pudzianem • .

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przylotu Boba Sappa do Polski, która znajduje się tutaj, a także do materiału wideo zamieszczonego poniżej.
 
Sapp w klapkach kubotkach, tego nie moglem przegapić, dzięki Yoszhi :-)
 
Rzadko widuję takiego spokojnego Boba :) . Sapp musi zniszczyć pudziana :D . WARRRR BEAST !!!
 
Ja mysle, ze za zatrudnienie slodziaka KSW moze sobie cos tam odliczyc od podatku......
 
sam sobie daruj. obronca ucisnionych jestes? zreszta po tych farmazonach co piszesz w pilce noznej to nie wiem wogole po co cos do ciebie pisze
 
slodzak by byl dobrym rywalem dla sappa/butterbeana :P



co do sappa, to nawet komorką nie powinni go krecic na tym lotnisku, dobrze, ze nie robil chociaz tych swoich "groznych" min ;]
 
Ale tak jednemu jak i drugiemu cwaniaczkowi powyżej wpierdol by spuścił.







Edit. O Słodziaku mówię oczywiście
 
Sapp ma brudną koszulkę jakby się czymś oblał :) a jak szedł z waliskami to przypominał mi mieszkańca domu starców. Ehh.. jako do człowieka nic do niego nie mam, ale tym co pokazuje w swoich ostatnich walkach to mógłby równie dobrze to robić pod namiotem cyrkowym.
 
Back
Top