Bob Arum ucisza krytyków

A ja bym na miejscu autora wysilił się żeby wymyślić coś oryginalnego, to jest po prostu dno.
 
9 ET/ 6 PT

Ciekawe co ludzie wybiorą?
Płacić za walkę bokserską czy oglądać za free MMA?
 
Wiecie, czy walke bedzie mozna ogladac w PL w tv? Jak tak to o ktorej?
 
Bez sensu są te wojny między boksem ,a MMA sport to sport tak samo mogą się kłócic z F1 czy Skokami.



Chociaż walka Pacquiao vs Marquez może się okazac lepszą walką niż jakakolwiek na UFC on Fox ale zobaczymy.
 
W filmiku powinna znalezc sie ostatnia walka Dennisa Hallmana ale pewnie przez cenzure YT by nie przeszlo.:)
 
"Ciekawe co ludzie wybiorą?
Płacić za walkę bokserską czy oglądać za free MMA?"
w ostatnim Vlogu Dana mówił, że UFC on Fox skończy się godzinę przed walką Pacmana więc można będzie obejrzeć obie gale.

a pan Arum, trochę gra nie fair, bo Dana pokazał dobre akcje z UFC to Arum też powinien pokazać dobre z boksu, a nie wyciągać jakieś gówna, bo takie same gówna, albo nawet większe to ja mogę powycinać z dwóch pierwszych lepszych gal na Polsat Sport gdzie typy po 3 rundach juz ledwo stoją na nogach, machając cepami i stwierdzić, że boks to badziewie..
 



- Organizuję walki w Meksyku. Teraz jest tam wielu wściekłych Meksykanów. Chcę czwartego pojedynku, bo chcę czuć się bezpiecznie gdy jadę do Meksyku. Moim zdaniem Manny nieznacznie wygrywał, ale jestem promotorem, więc moja opinia się nie liczy. Moją radą dla wszystkich biorących w tym udział jest natychmiastowy rewanż. To była świetna walka • powiedział Arum.








Bob Arum po walce Pacmana z Marquezem







boxingnews
 
To widze dlatego mnie zastanawia jak można być fanem mma i jednoczesnie antyfanem ufc. Przecież ufc i mma to prawie to samo dzisiaj :-D
 
Back
Top