Bliźniacy z Indonezji sposobem na marną kondycję polskich zapasów w MMA?

MysticBęben

UFC
Lightweight
Jak donosi źródło zbliżone do prawdziwego, polska szkoła zapasów MMA znalazła w końcu sposób na dorównanie innym nacjom w oktagonach, klatkach i ringach całego świata, jeśli chodzi o zapasy - zarówno ofensywne, jak i TDD.
Dwaj bracia, pochodzący z małej indonezyjskiej wysepki, ważący ok. 85 kilogamów, mają wesprzeć polskie kluby MMA. Bliźniaków cechuje bardzo wysoko poziom sztuki zapaśniczej - na poniższym video zobaczyć można ich sparing, gdzie nie brak doskonałych wybronień, jak i skutecznych obaleń i doskonałej kontoli pleców w stylu Demiana Mai (od 1:14).



Czy to będzie remedium na słabe zapasy naszych wojowników? Czas pokaże
 
Najlepsze jak Błachowicz i reszta chwalą jakiegoś tam chłopaczka - trenera od zapasów, który niby ma obcykane zapasy pod MMA i do niego jeżdżą teraz trenować. Myślę sobie - no spoko , panowie walczą z przechujami w najlepszej lidze to pewnie inwestują hajsiwo na jakiegoś gościa co wyuczył takiego choćby Pettisa, Arlovkiego, Cerronea czy choćby Diakiese Meansa czy Hamiltona... A tu chuj kurwa - gościu jest jakimś domorosłym nonamem, którego nikt nie zna i który nie zna nikogo ale pewnie niezła beka jest na treningu i tańce wygibańce w koleżeńskiej atmosferze. Powodzenia życzę
 
Najlepsze jak Błachowicz i reszta chwalą jakiegoś tam chłopaczka - trenera od zapasów, który niby ma obcykane zapasy pod MMA i do niego jeżdżą teraz trenować. Myślę sobie - no spoko , panowie walczą z przechujami w najlepszej lidze to pewnie inwestują hajsiwo na jakiegoś gościa co wyuczył takiego choćby Pettisa, Arlovkiego, Cerronea czy choćby Diakiese Meansa czy Hamiltona... A tu chuj kurwa - gościu jest jakimś domorosłym nonamem, którego nikt nie zna i który nie zna nikogo ale pewnie niezła beka jest na treningu i tańce wygibańce w koleżeńskiej atmosferze. Powodzenia życzę
Taa, koleś od Zabora. Nagle w dwa miesiące stał się najlepszym trenerem zapasów pod mma w Polsce
:siara:


https://sportzona.pl/app/players/view/wrestling/892

Nic mu nie chcę ujmować, ale chyba się nim troszkę za bardzo podjarali.
 
Najlepsze jak Błachowicz i reszta chwalą jakiegoś tam chłopaczka - trenera od zapasów, który niby ma obcykane zapasy pod MMA i do niego jeżdżą teraz trenować. Myślę sobie - no spoko , panowie walczą z przechujami w najlepszej lidze to pewnie inwestują hajsiwo na jakiegoś gościa co wyuczył takiego choćby Pettisa, Arlovkiego, Cerronea czy choćby Diakiese Meansa czy Hamiltona... A tu chuj kurwa - gościu jest jakimś domorosłym nonamem, którego nikt nie zna i który nie zna nikogo ale pewnie niezła beka jest na treningu i tańce wygibańce w koleżeńskiej atmosferze. Powodzenia życzę
Taa, koleś od Zabora. Nagle w dwa miesiące stał się najlepszym trenerem zapasów pod mma w Polsce
:siara:


https://sportzona.pl/app/players/view/wrestling/892

Nic mu nie chcę ujmować, ale chyba się nim troszkę za bardzo podjarali.
Przynajmniej sobie chłopak zarobi:fjedzia:
 
Hehehe, a co wy myślicie, że dobry trener to jest jak dotknięcie różdżki? Chłopaki co całe życie mieli zapasy na poziomie mocno początkującym, nagle po roku, czy iluś tam miesiącach, pracy z nowym trenerem mają kłaść chłopaków co od 9 roku życia startują zawodowo czy amatorsko w zapasach na różnych szczeblach akademickich??

Jakbyśmy w Polsce mieli zapasy na wuefie w każdej szkole, to chłopaki by mieli podjazd, ale póki co to mają dobre paręnaście lat obycia do nadrobienia, a tego się nie zrobi w rok czy dwa... tym bardziej w wieku Błachowicza czy Omielańczuka, gdzie całe życie głównie się bawili w sporty uderzane.

Dziwne, że nie wspominacie o Krzyśku, który do walk przygotowuje się w US, w tym samym miejscu gdzie taki "choćby Diakiese", czy Will Brooks, Rashid Magomedov, nie wspominając o Yoelu Romero, a zapaśniczo tak samo odstaje od czołówki :siara:


I ten koleś nie jest od Zabora tylko od Tybury z tego co wiem... Trenował Tybura jeszcze zanim Zabor do Łodzi się przeniósł.
 
Chichy śmichy, ale przyznacie, że walczące warany to coś pięknego. Jedna z bardziej widowiskowych batalii brother vs brother w świecie zwierząt. Dwie godzille :)
 
Back
Top