BJ Penn vs Jake Shields?

Sajd

Ground Game
BJTWITTERFINAL.jpg
 
jaram się walką, ale dziwie sie ze bj zaproponował 5 rund, a wiemy jak z jego kondycją, dla niego lepsze były by 3 rundyedit: nie ogarniam twittera :D
 
Jake powiniem dać radę w takiej konfrontacji. Ale obaj do pasa maja daleko. Fitchowi dać walkę o pas, bo mu sie to należy!
 
jedyny sposób w jaki Shields może wygrać walkę to lay&pray, bo stójkę ma gorszą, a poddać Penna to Melendez musiał by mu pomóc :D
 
Hehe, znajac ludzi z Cesar Gracie, to nietylko Melendez mu w tym pomoze ;) "Dont be scared homie" :D
 
Koper "Fitch na razie ma ma kontuzje i nie będzie walczył do 2011, ale jak wróci to pewnie dostanie"
To jeszcze kawał czasu :D
 
Fitch nie dostanie title shota narazie. Pogrążył go remis BJ Pennem. A z racji, że Dana nie lubi Fitcha to prędzej w ten sytuacji dostałby BJ.
 
jakoś średnio mi się widzi kolejna walka BJa z zapasioremzdecydowanie bardziej wolałbym go zobaczyć z Alvesem, Shieldsa z kolei chciałbym zobaczyć z zawodnikami z MW UFC! przed przejściem do UFC był dość wysoko notowany w tej wadze więc jestem ciekaw jakby sobie z nimi poradził
 
Z Shieldsa żaden wielki zapaśnik, skoro BJ jakoś tam bronił obalen Fitcha to z Shieldsem tez sobie poradzi. Shields to przede wszystkim agresywny grappler światowej klasy. Jeśli Hawajczyk przypomni sobie jak się walczy w parterze to będziemy mieli piękną grapplerską wojnę mam nadzieję :) choć pewnie bym się zawiódł gdybym zobaczył walkę, to marzę o takim scenariuszu :)
 
Obaj maja sporo do wygrania i jak sądze są pewni wygranej - Shields zyskać popularnosc pokonując pupilka publicznosci i znanego fightera majacego powszechny szacunek, ma też spore szanse poza tym że jest mistrzem K-1 jest większy i od biedy moze przeleżeć na nim kilka rund. Wygrana da mu mozliwosc szybkiego wstania na nogi w UFC.BJ-Penn, mysle ze nie przestraszy się jego boskich kopów i prostych, i naprawde moze go roznieść, dzięki temu pokaże że jest lepszy i bardziej medialny od GSP szczegolnie jesli wygra przez KO, dzięki temu będzie "nieformalnym" mistrzem. Oraz prawdopodobnie będzie następnym w kolejce po title-shota.
 
Shields mistrzem K1 hahahhahahahahha. GSP jest lepszym zawodnikiem od Penna, co udowodniły ich walki, tak samo bardziej medialną postacią, bo sprzedaje więcej PPV. Piorun w średniowieczu byłbyś genialnym błaznem.
 
Trochę PiorunPL przesadziłeś. Zresztą coś Ci się stało, twoje posty są krótsze i mniej ekspresyjne :P
 
Back
Top