Bilety: Strefa Walk vs MMA Attack

Meru

Moderator
Cohones
Szare wysprzedane



Strefa Walk



2d2jhiv.jpg




MMA Attack



54yezn.jpg
 
Część biletów, ktora wcześniej była zarezerwowana teraz jest dostępna... ze strefą-walk było tak, ze nagle z 1000 biletów w ciagu jednego dnia zostało zarezerwowanych. Jak zrobią aktualizację to możliwe ze okaże się, że tragedii nie ma. Jednak nie wygląda to najlepiej.
 
Wow kupilem biety za 30 zł ale widze ze nic sie nie stanie jak przejde sobie na lepsze miejsca :d :D
 
Fanów MMA nie jest wielu i pewnie mało kto może sobie pozwolić na wejście na 3 gale w ciągu jednego miesiąca(Strefa , MMAattack , KSW) fani musieli zdecydować się na jedną z nich .
 
Szczerze jakby KSW bylo w wawie to bym sie wybrał ale Łódz to dla mnie za daleko tym bardziej ze mmaatack ma mocną rozpiske
 
to w jaki sposób wyjdzie na tym mmaattack zobrazuje po części jak wygląda tak naprawdę popularność MMA w naszym kraju. Bo odnoszę wrażenie, że nie popularne jest MMA a KSW. Jestem zaskoczony tak niską frekwencją. Zapewne również przetoczę się z swojego sektora na jakiś bliższy
 
Ale tu coś jest nie halo. MMA Attack robiło konkurs na 30 biletów, w sumie rozdali 31 do sektora E, a on jest praktycznie cały do sprzedania jeszcze.
 
sebbeks- te 31 miejsc jest zajętych. Wszystko sie zgadza. Na ten sektor wchodzi z 250 osob, a zarezerwowanych jest moze z 50, dlatego wydaje się, ze jest prawie cały pusty.
 
Tak jak Yagiel napisał, ludzie chodzą na KSW, a nie MMA oprócz wąskiego grona ludzi. Jeszcze troche czasu upłynie zanim to sie zmieni.
 
Ale nie uważacie za dziwne że SW sprzedala wiecej biletów? czy tylko dlatego ze maja gale czesniej czy sam Event tak przyciąga?? jak dla mnie mmaatak ma o niebo lepszą rozpiske (juras się postarał) i na koniec by sie troche posmiac saleta z najmanem.Nie rozumiem tego..
 
sw rozdala pewnie. i rozda jeszcze troche. im o kase nie chodzi. robia to dla lansu chyba :( juz nastepna szykuja... ponad 2000 widzow. mma attack zrobi tylko 1 gale. gosc wyrzucil w bloto ponad 1 mln. niezle go wycykali. aczkolwiek gdyby zatrudnil profesjonalistow cos z tego moglo byc. tak sie konczy zabawa w biznes amatorow. pisalem o tym nie dawno. nie mieli pomyslu. denna promocja, takie cos to ja moge zrobic. sorry, zrobilbym to lepiej. jak wiekszosc.
 
MMA Attack sprzedala sporo teraz. kompletu nie bedzie, ale ponad polowa miejsc bedzie zajeta.
 
Back
Top