Bilety na UFC w Szwecji

MarYo

Jungle Fight
Middleweight
Dla czlonkow UFC Fight Club, bilety beda dostepne od srody (11.01.2012) od godziny 9:00, a dla fanow bez czlonkostwa 48 godzin pozniej, czyli piatek (13.01.2012).







Ceny biletow:



450,- SEK | 665,- SEK | 885,- SEK | 1110,- SEK | 1330,- SEK | 1990,- SEK. (przelicznik na polskie zlote mozna znalesc w sieci)



Bilety mozna zamawiac na ticnet.se oraz globearenas.se







Ktos sie wybiera? fajnie by bylo wbic sie na event w grupie :)
 
Do tego co najmniej 400zł na bilet lotniczy, więc trochę kosztowna wycieczka.
 
jest jeszcze Gdynia - Karlskrona, a z Karlskrony jest blizej do Sztokholmu
 
promy wcale nie tańsze https://www.stenaline.pl/pib/efp.aspx?lang=pl&depDateOut=2012-04-14&depTimeOut=00%3a00&routeOut=GDKA&depDateHome=2012-04-15&depTimeHome=00%3a00&routeHome=KAGD&SalesOwner=16&cmsUrl=http%3a%2f%2fwww.stenaline.pl%2fpromy%2f&sessionTest=Y



+ jeszcze jakieś koszty kabiny to pewnie wyjdzie tak samo co bilety lotnicze. Może są jakieś tańsze, nie wiem szukałem na szybko
 
Ewentualnie mozna jechac jeszcze przez Danie, ale to jest baaaardzo na okolo, wiec raczej najtaniej wyjdzie samolot
 
Narzekacie. Szwecja piękny kraj, dobry temrin żeby zrobić sobie krótka wycieczke. 4 dni, 3 nocy, dobra zabawa, UFC, SAME PLUSY!
 
Bilety lotnicze będą kosztowały 400 zł pod warunkiem, że kupi się je teraz. Polecam wszystkim zarejestrowac sie w newsletterze Wizzair - można dzięki niemu złapać często niezłe promocje.
 
Albo lecieć trochę wcześniej i mieć nadzieję, ze się znajdzie na ulicy goscia rozdajacego darmowe wejściówki na galę xP
 
Albo lecieć trochę wcześniej i mieć nadzieję, ze się znajdzie na ulicy goscia rozdajacego darmowe wejściówki na galę xP






Musicie szukać takiego łysego ubitego typa z czerwonym ryjem, bo on często rozdaje.
 
dla osób lubiących dobrą zabawę i nie zależy im za bardzo na czasie proponje prom ;-).



Zastanawiam się nad kupnem biletu. Wyjazd uzależniony jest od mojej pracy, ale są duże szanse, że pojadę.
 
<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}" id="uhp9id_8">
Gustafsson vs. Little Nog going down in Sweden. -Matt Mc.-

moze to kogoś zachęci, źródło jak zawsze, MMA Discussion.
 
Mały Nog gdzies tam mówił, ze znudziły mu się już walka z zapaśnikami, więc będzie miał może odmiane.
 
Jak dla mnie to bilet średniej klasy (lepiej nie żałować) > PROM (alkohol i impreza na nim!) > przyjechać wcześniej > iść na ważenie potem na impreze > iść na gale potem na impreze > wrócić promem i tam ... odpoczywać!



BTW - Jest ktoś konkretnie chętny na tego typu zabawę? Poza tym promem, można się zabrać autem i na miejscu mieć więcej swobody.
 
Sa jeszcze polaczenia Gdansk - Nynashamm. Najlepiej byloby zebrac 11 osob (11 osoba gratis) i wziasc bilet grupowy, wychodzi 149zl, zamiast 334zl. Albo autem w 5 osob, 1079zl.
 
Ja jestem w sumie chętny, z tym że jechałbym z Oslo. Możemy się spiknąc w Sztokholmie, przymelanżowac lekko i obejrzec galę.
 
Wrzucę do Topicu Kaczki o mailach i gg, swoje dane plus norweski telefon, liczę że damy radę się spotkac na UFC. Będzie moc!
 
ja tez jade na 100% i tez z Oslo. Houk, jak jedziesz? ja myslalem zeby pociagiem sie zabrac
 
Maryo też myślałem o pociągu, ewentualnie samochodem. Siedzisz teraz w Oslo, może spikniemy się na pivko albo na bucha na Gronlandzie? ;-)
 
u mnie to jest roznie z miejscem zamieszkania.. cos czuje ze mamy wspolnych znajomych :P napisz na gg: 6173277
 
Sądzicie, że w Polsce również UFC wyprzedałoby wszystkie bilety w tak szybkim tempie?


Oczywiście bierzemy pod uwagę fakt, że na rozpisce pojawiłoby się kilku polskich zawodników.
 
Back
Top