Bilety na UFC Kraków

haven

Oplot Challenge
Featherweight
Witam. Od dłuższego czasu śledze niusy na rocksie i tematy na cohones ale nie czułem potrzeby wcześniej żeby się udzielać czy coś tego typu. Niestety teraz piszę ten temat w związku ze zbliżającą się galą w Krk.
Mianowicie mam taki problem, że zamówiłem 2 bilety na galę zaraz po ich wejściu do sprzedaży i do tej pory nic. Dostałem tylko w okolicach 5 marca e-mail, że bilety będą dostarczone w ciągu 14 dni roboczych. Znajomi już je mają od paru dni, tutaj widzę już większość również ma. Dlatego moje pytanie brzmi czy wszyscy co zamówili bilety już je dostali? albo jeśli jestem jedyny to co mogę zrobić? dzwonić gdzieś do nich( tylko wtedy gdzie?) pisać maile czy co?
 
Witam. Od dłuższego czasu śledze niusy na rocksie i tematy na cohones ale nie czułem potrzeby wcześniej żeby się udzielać czy coś tego typu. Niestety teraz piszę ten temat w związku ze zbliżającą się galą w Krk.
Mianowicie mam taki problem, że zamówiłem 2 bilety na galę zaraz po ich wejściu do sprzedaży i do tej pory nic. Dostałem tylko w okolicach 5 marca e-mail, że bilety będą dostarczone w ciągu 14 dni roboczych. Znajomi już je mają od paru dni, tutaj widzę już większość również ma. Dlatego moje pytanie brzmi czy wszyscy co zamówili bilety już je dostali? albo jeśli jestem jedyny to co mogę zrobić? dzwonić gdzieś do nich( tylko wtedy gdzie?) pisać maile czy co?

Sprawdzałeś na eventimie status wysyłki?
 
Nawet jak wysyłali Pocztą Polska to muszą mieć nr przesyłki, powinno się dać zlokalizować
 
Co się dziwić, jak ja o tej gali jedynie słyszę na 2-3 portalach internetowych, z czego dwa branżowe, wygląda to tak jakby ktoś chwycił Danę za ucho i powiedział "a teraz masz zrobić galę w Krakowie, " no to zrobił
 
Patrze na eventim ile jest wolnych miejsc i mnie to przeraza. Nie spodziewalem sie takiej klapy. Przesadzili z cenami i teraz maja rezultat. Mogli dac ceny takie jak na KSW.
 
Promocja tej gali to moim zdaniem klapa po całości, w połączeniu z mało atrakcyjnymi cenami biletów wychodzi co wychodzi.
 
Back
Top