BILETY KSW 27

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema wszystkim! Planuję pojechać do Ergo na KSW 27 ( m.in. z racji klatki, Falcao, Saidova z Mańkowskim) i zastanawiam się jakie bilety zamawiać.



Kto był w Ergo które sektory są dobre w stosunku cena-jakość ? Wiadomo te na brzegu odpadają, interesuje mnie konkretny wyjazd , konkretny bilet :)



2b47ef646e8a3.jpg
 
Wszystko widziałem bez telebimów. Konkretnie był to sektor 303, środkowy z tych niebieskich.
 
No to super wlasnie bym sie sklanial ku biletom 160 - 300 :) Teraz jeszcze znalezc kompanow zeby nie jechac samemu i byloby cacy :) Bo na ta gale warto jechac zdecydowanie , obym zdazyl to ogarnac zanim bilety wykupia ;) hehe Dzieki za pomoc!
 
Z tego co widzę to brak jest na planie z biletami zaznaczonej sceny, na KSW 23 wyglądało to tak:
http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_bilety-vip-ring-ksw-plyta-ergo-a-23695092.jpg

na 27 nie widać, a w miejscu gdzie scena zwykle była są do kupienia bilety, to zaczy że jej nie będzie?
 
Jak ja jechałem na Ergo, to moje bilety kosztowały coś koło 150 złotych, a widziałem wszystko. Nie powiem jednak, które to były dokładnie, a dzisiaj pewnie kosztuja coś koło 200 zł. Polecam, przy kupowaniu, wziąć poprawkę na klatkę :)
 
Tak jak Solaris poecam te za 160/190 zł. Sam też sobie wykupiłem te za 160.



Co z widokiem? Nie powinno być dużo gorzej, niż na zamieszczonym poniżej zdjęciu (wiadomo, nie ta hala, ale odległość zbliżona). Na ergo byłem też na siatxe, w tym samym miejscu co mam bilet i całe boisko widziałembardzo dobrze.



efc-africa-hexagon.jpg
 
No właśnie miałem takie samo pytanie. Też mam zamiar się wybrać i zastanawiam się też czy warto kupić bilet na płycie? Zawsze siedziałem na trybunie i byłem zadowolony. Bilety na płycie w ostatnich rzędach kosztują zazwyczaj tyle samo co w niektórych sektorach na trybunie a wydaje mi się, że z ostatnich rzędów płyty nie wiele widać bo siedzi się za nisko. Ktoś doradzi? Oczywiście pierwsze rzędy płyty nie wchodza w grę, za duże koszta, wystarczy, że muszę przejechać całą Polskę do Gdańska :D
 
michalklu - mieszkam generalnie niedaleko Warszawy i pewnie pojechałbym PolskimBusem z Wawy do Gdańska widziałem przejazd rezerwując w tej chwili kosztuje 27-47 zł w zależności od godziny także wg mnie grosze :)



Właśnie teraz patrzyłem to są wolne obok siebie tylko te za 160zł ostatnie rzędy, jak coś to bym sie na nie skusił pewnie.
 
Ja jechałbym z Łodzi więc w sumie podobnie, ale wczoraj byłem na Torwarze i to trochę kasy pochłonęło mimo że niedaleko miałem więc chyba będę musiał sobie odpuścić Gdańsk i zobaczę to w domu. Brałem pod uwagę coś w okolicach 100 zł.
 
midern apropo tego zdjęcia klatki które wstawiłeś wyżej. KSW będzie mieć okrągłą. Nie wiadomo jeszcze co do niej wymodzili dokładnie więc wszystko okaże się moim zdaniem w praniu jak bedzie z widokami.
 
Witam ;) Takie pytanko. Mialem brac za 160 zl, ale teraz zastanawiam sie nad tymi zielonymi sektorami za 170 zl lub 180 zl. Roznica praktycznie zadna wiec... Ma ktos doswiadczenie? Lepsza widocznosc?
 
Ma ktoś już doświadczenie w tych miejscach skrajnych za 90? Będzie coś widać czy 100% telebim?
 
właśnie czy mocno lepsze są sektory za 120 - 110 od tych najtanszych za 90 ?
 
Siema wszystkim! Planuję pojechać do Ergo na KSW 27 ( m.in. z racji klatki, Falcao, Saidova z Mańkowskim) i zastanawiam się jakie bilety zamawiać.


Pewnym to ty możesz być tylko Klatki ;-)
 
o%owany, nie chodziło mi o samą widoczność klatki, bo z tym nie wiem jak bedzie, ale mniej-więcej podobna odległość od sektora 160/190z tego co pamiętam.
 
Najlepsze miejsca na trybunach to najlepsze miejsca na hali. Mata klatki jest ponad poziomem oczu siedząc na płycie więc wydaje mi się, że szału nie ma jeśli chodzi o pierwsze 2-3 rzędy. Jeśli chodzi o pozostałe to tyle fajnie, że możesz przybić 5 z zawodnikami. Trybuny są w porządku. Też się wybieram, ale nie wiem czy jak będę miał $ to będą jeszcze dobre bilety, wyjdzie z czasem
 
Pytanie techniczne do tych którzy kiedyś już byli w Ergo: Mam bilet w sektorze 306, w tym sektorze nie ma już biletów a chciałbym jechać z kimś jeszcze. Dlatego mam pytanie czy jest tam możliwość przechodzenia między sektorami? Czy jak juz się wejdzie na swój to nie ma możliwości przejść do sąsiedniego? Chodzi o mój 306 i 307 w którym była by druga osoba. Ma ktoś doświadczenie?



edit: Z tego co sprawdziłem na stronie z biletami sektor 306 i 307 ma tą samą bramę na wejściu - D3, nie wiem czy to też ma znaczenie.
 
Z tego co mi wiadomo, to normalnie można przechodzić. W ciągu przerw są jakieś stoiska z jedzeniem na holu głównym, więc tam też można się spotkać. Pójsć do innego sektoru chyba możesz, ale podsiadać kogoś już nie wypada :P
 
@midern



Dzięki. Jasna sprawa że nie wypada podsiadać, czasem są jakieś wolne miejsca obok siebie, ktoś nie przyjedzie, można się przesiąść, o to chodzi.
 
Mam 4 bilety do sprzedania na galę



Sektor 314, rząd 2



Cena za 1 szt 160 zł czyli tyle samo ile kosztowały



Jeśli ktoś jest chętny proszę info na mejla [email protected]



pzdr!
 
Back
Top