Bellator na TV4

pawelll1987

Oplot Challenge
Welterweight
Widziałem wczoraj wieczorem zapowiedź transmisji Bellatora w sobote na TV4. Wiadomo coś na ten temat?


http://www.teleman.pl/prog-19751064-sporty-walki-bellator-fighting-championships.html
 
Jak już Dyrma napisał, TV4 należy do Polsatu więc duet komentatorski zostanie zapewne tradycyjny - J&J - Juras i Janisz.
 
Mogli by tak dla urozmaicenia Tidzeja zatrudnić do komentowania :) Myślę, że słuchałoby się całkiem przyjemnie. Człowiek, który wie o czym mówi i ma głos nadający się do komentowania, zresztą Ci co słyszeli Tidzeja chyba się ze mną zgodzą ??
 
Jasne, że się zgodzą, ale najbardziej prawdopodobnym duetem będzie Juras&Janisz. Pozostaje tylko się cieszyć, że mamy kolejną możliwość oglądania dobrej gali w polskiej TV, może będziemy mieli okazje zobaczyć Damiana i niedługo Marcina w akcji :)


Ja na pewno późny, sobotni wieczór spędze z TV 4.
 
W zapowiedziach słychać Janisza, więc pewnie Jurkowski i Janisz, bo jak ktoś już zauważył Tv4 należy do Polsatu. Ale dobrze, że ogólnopolska (i BEZPŁATNA) Tv pokaże w końcu coś znaczącego w świecie MMA.
 
Ogólnie to świetna sprawa. Im więcej MMA w polskiej tv, tym lepiej. Tylko czemu tak późno?! Proponuję zmasowany atak fanów na skrzynkę mejlową TV4 jako formę prośby o wcześniejszą godzinę emisji :D
 
Back
Top