Bellator 266: Davis vs. Romero

barthez01

Bellator
Featherweight

Postawionych mam już Neimana Gracie i Christiana Edwardsa. Na moje to dwa typy które powinny wejść.

Rozważam walkę jeszcze Polizziego z Nealem. Bardzo ciekawy pojedynek a szczególnie jeśli chodzi o płaszczyznę parterową.

Jeszcze przeanalizuje Murtazalieva który na pierwszy rzut oka wydaje się dobrym betem.

A Wy jakieś propozycje?
A może Davis ogarnie Romero?
 

Postawionych mam już Neimana Gracie i Christiana Edwardsa. Na moje to dwa typy które powinny wejść.

Rozważam walkę jeszcze Polizziego z Nealem. Bardzo ciekawy pojedynek a szczególnie jeśli chodzi o płaszczyznę parterową.

Jeszcze przeanalizuje Murtazalieva który na pierwszy rzut oka wydaje się dobrym betem.

A Wy jakieś propozycje?
A może Davis ogarnie Romero?
Romero na dystansie 3 rund, bez usady i po takim kursiku wydaje się ciekawy
 
Z Bellatora coś gracie? Fajna gala aż dziwne, że takie małe tu zainteresowanie. :siara:
Niepotrzebnie temat zakładałem.
 
Moja analiza tego Bellatora:
1. Jesse Delgado vs Joshua Dillon
Debiutant Delgado faworytem ze względu na osiągnięcia w zapasach. Dillon natomiast w 3-2 w amatorskim i 1-1 pro rekord. Może sprawić niespodziankę.
Werdykt: Nie warto stawiać na gościa, który jeszcze nic nie pokazał w MMA
2. Edwin De Los Santos vs Jon Adams
Edwin ma 4-0 amatorsko, w tym 3 KO. Adams miał już jedną walkę w Bellatorze, gdzie odklepał po ciosach.
Werdykt: De Los Santos powinien to wygrać przez KO/TKO. Dalej jednak trudno stawiać na gościa z tak małym doświadczeniem.
3. Eddie Abasolo vs Art Hernandez
Abasolo ma doświadczenie w MT i boksie a Art przegrał 2 ostatnie walki przez szybkie KO od Cosce i Bahgdasaryana, choć 6 lat temu wygrał dwie walki przez duszenie zza pleców z jakimiś no-nameami tutaj raczej nie ma co liczyć na powtórkę.
Werdykt: Abasolo przez KO. Dalej gość niesprawdzony w MMA, nie wiem czy warto to ruszać.
4. Rhalan Gracie vs Shane Keefe
Rhalan miał dwie walki 14/15 lat temu, które przegrał... Robi głównie grappling w gi. Keefe ma jakieś doświadczenie w zapasach i nie jest słabszy fizycznie. Nie powinien dać się w nic złapać i zbić Graciego.
Werdykt: Keefe przez KO/TKO. Dalej zawodnicy bez historii.
5. Bobby Seronio III vs Erin Hunter
Kolejnych dwóch debiutantów. Jeden 4-0 a drugi 3-3 amatorsko. Ciężko tu coś analizować.
Werdykt: Powinien wygrać twardy chłopak z Hawajów Seronio, ale cholera wie czy nie wtopi.
6. Abraham Vaesau vs Albert Gonzales
Następni z "imponującymi" walkami na koncie. Gonzales ma dużą przewagę zasięgu powinien to wygrać w stójce.
Werdykt: Gonzales, niepewne.
7. Khalid Murtazaliev vs Anthony Adams
Tutaj mamy konkretne zestawienie. Murtazaliev chyba wywalili z UFC za problemy z USADĄ a Adams walczył w Contenderze dwa razy i przegrywał decyzję z Nigeryjczykami, ostatnio z Impą. Z Rosjaninem też prawdopodobnie przegra.
Werdykt: Murtazaliev przez decyzję.
8. Grant Neal vs Alex Polizzi
Neal niepokonant do tej pory. Polizzi przegrał decyzją z solidnym Anglickasem. Niewiadomo jak Grant radzi sobie w parterze. Polizzi może go poddać.
Werdykt: Trudno powiedzieć, Neal przez decyzję albo Polizzi przez poddanie. Ktoś widział jak walczą i może coś dodać od siebie?
9. Christian Edwards vs Ben Parrish
To wygląda trochę na zestawienie, gdzie Ben został rzucony na pożarcie. Do tego duża różnica w warunkach fizycznych. Zobaczymy jak to się potoczy.
Werdykt: Edwards
10. Georgi Karakhanyan vs Saul Rogers
Karakan to średniak w kategorii lekkiej a Rogers w kategorii piórkowej. Odnoszę wrażenie, że Rosjanin będzie miał przewagę siłową i to on wygra to przez decyzję.
Werdykt: Karakhanyan przez decyzję.
11. DeAnna Bennet vs Alejandra Lara
Lara ma większe umiejętności strikerskie i powinna to wygrać w stójce. To jest walka cukinii, więc Bennet, która ma większe doświadczenie może tu ugrać decyzję.
Werdykt: Nie warto :gdzie:
12. Neiman Gracie vs Mark Lemminger
Neiman to chyba obok Krona, drugi Gracie, który obecnie potrafi walczyć w MMA. Z Jasonem Jacksonem i Rorym przegrał decyzję, ale z Markiem powinien sobie poradzić, choć tamtej nigdy nie odklepał.
Werdykt: Gracie, możliwe, że przez poddanie.
13. Yoel Romero vs Phil Davies
Romero idzie wagę wyżej i ma za rywala bardzo mocnego Daviesa, który nigdy nie przegrał przed czasem. Ludzie się podniecają jak to Yoel będzie wyglądał poza USADĄ a mnie się wydaje, że lepiej poczekać do ważenia i zobaczyć jak wygląda. Moim zdaniem Davies ma więcej atutów w tej walce i powinien ugrać decyzję.
Werdykt: Davies, raczej przez decyzję.

Doświadczeni gracze mają jakieś rady co warto zagrać przy moich typach? Nieco ponad tydzień temu założyłem konto na BetClicu i się tylko bawię. Ostatnio mi Nasrudin, przy którym miałem jakieś przeczucie, że może sobie nie poradzić z przewagą fizyczną Brazylijczyka, ale jednak postawiłem na jego grappling, popsuł kuponik na DWCS, gdzie reszta walk mi weszła.
 
Za dużo walczy no name zawodników gdzie każdy wynik będzie możliwy.
Chyba jedynie utytułowany zapaśnik Delgado gdzie ma największe trofea w Stanach nadaje się na dłuższy kupon.
 
Mnie najbardziej ciekawi pojedynek Neal-Polizzi. Alex nie radzi sobie dobrze z zawodnikami którzy są w stanie wybronić sprowadzenia, muszę obejrzeć jeszcze te walki Neala, ale warto przyjrzeć się tej walce. @Evo, Polizzi to Twój ulubieniec, jakie masz odczucia co do tego zestawienia...
 
Mnie najbardziej ciekawi pojedynek Neal-Polizzi. Alex nie radzi sobie dobrze z zawodnikami którzy są w stanie wybronić sprowadzenia, muszę obejrzeć jeszcze te walki Neala, ale warto przyjrzeć się tej walce. @Evo, Polizzi to Twój ulubieniec, jakie masz odczucia co do tego zestawienia...
Czemu ulubieniec? Grałem go 3x, z czego dwa razy dał zarobić. Nie patrzyłem w ogóle na to zestawienie, na papierze nie potrafię wskazać mocnego faworyta, chociaż wydaje mi się, że Neal ma dość przyzwoite TDD i lepiej uderza - jeśli musiałbym wskazać faworyta, to raczej murzyn. Ale to tyle co z pamięci.
Patrząc na tę kartę to Murtazaliev + Keefe wydają się do gry, choć nie znam kursów.
 
Podobnie to widzę, muszę zobaczyć jaka będzie różnica gabarytów na ważeniu i obejrzeć tego Neala jeszcze. Kurs na Alexa fajny, chociaż jak zapaśniczo tego nie ugra to Neal będzie moim zdaniem tu rozdawał karty w tym zestawieniu może nawet sam próbował obalać.
 
Czemu ulubieniec? Grałem go 3x, z czego dwa razy dał zarobić. Nie patrzyłem w ogóle na to zestawienie, na papierze nie potrafię wskazać mocnego faworyta, chociaż wydaje mi się, że Neal ma dość przyzwoite TDD i lepiej uderza - jeśli musiałbym wskazać faworyta, to raczej murzyn. Ale to tyle co z pamięci.
Patrząc na tę kartę to Murtazaliev + Keefe wydają się do gry, choć nie znam kursów.
A N.Gracie odradzasz? U mnie Pograny i dla mnie dobry bet
 
Podobnie to widzę, muszę zobaczyć jaka będzie różnica gabarytów na ważeniu i obejrzeć tego Neala jeszcze. Kurs na Alexa fajny, chociaż jak zapaśniczo tego nie ugra to Neal będzie moim zdaniem tu rozdawał karty w tym zestawieniu może nawet sam próbował obalać.
Też zwróciłem uwagę na to zestawienie i oglądałem walki Neala wczoraj. Na pewno będzie próbował obalać, robił to w każdej walce i nie spodziewam się żeby to się zmieniło. Ich styl jest bardzo podobny i sprowadza się do sprowadzeń :) Pytanie tylko kto kogo? Ja odpuściłem granie bo nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.
 
Back
Top