Bellator 196- dojazdy, noclegi, bilety itd.

Ciężko byłoby krzyczeć jakieś bzdury po węgiersku.

Nie bój się pokazać hejterskiej twarzy i podbij następnym razem "oplocie":beer:
Banda prostaków krzyczała coś „na kogo stawiałeś stuner” a reszta robiła foty z jakimś nołnejmem. Jednak spasuje, dzięki.
 
Zalogowałem się tylko dlatego ze czytam portal, ale wiedziałem ze będę w Budapeszcie na gali. Myśle poznam kogoś z ludzi co tu piszą. Ale jak Was zobaczyłem to mi się odechciało nawet tu być...
 
Zalogowałem się tylko dlatego ze czytam portal, ale wiedziałem ze będę w Budapeszcie na gali. Myśle poznam kogoś z ludzi co tu piszą. Ale jak Was zobaczyłem to mi się odechciało nawet tu być...


Szanuje. Sam bym nie chcial z soba sypiac.
 
Banda prostaków krzyczała coś „na kogo stawiałeś stuner” a reszta robiła foty z jakimś nołnejmem. Jednak spasuje, dzięki.
Nie widzę w tym nic gorszącego. Wręcz było bardzo kulturalnie. A pytanie do Stunnera było sytuacyjnym śmieszkiem, bo jeśli dobrze pamiętam stawiał na Bułgara, a poszedł właśnie potem po fotę do Boricsa i ktoś zażartował z tym betem. Zresztą nazwanie nołnejmem Boricsa dziwnie się czyta.

Więcej luzu trzeba. Nie pierwszy raz się widziałem z ludźmi z forum i trafiłem za każdym razem na spoko gości. Prostaków to z Cohones nie spotkałem, bo oni po prostu nie jeżdżą na gale.
 
Zalogowałem się tylko dlatego ze czytam portal, ale wiedziałem ze będę w Budapeszcie na gali. Myśle poznam kogoś z ludzi co tu piszą. Ale jak Was zobaczyłem to mi się odechciało nawet tu być...

Nie podbiles, nie zamieniles slowa, nie przywitales sie a twoja opinie o wszystkich osobach wyrobiles sobie po kilku okrzykach w naszym gronie? Bardzo dobrze, ze speniales, gońta sie
 
Nie podbiles, nie zamieniles slowa, nie przywitales sie a twoja opinie o wszystkich osobach wyrobiles sobie po kilku okrzykach w naszym gronie? Bardzo dobrze, ze speniales, gońta sie
Kultura. Mhm. Dobra nie ma co dyskutować. Tylko potwierdzacie to co widziałem. Zlinczujcie mnie bardziej....
 
Ewidentnie emigrant, który ma w chuj duże kompleksy, że jest Polakiem.
To jest niesamowite zjawisko. Ci, którzy wyjechali zarobkowo najbardziej jebią cebulą i jednocześnie najbardziej się tego wyrzekają. Miałby "przypał", bo ktoś by go zobaczył, że rozmawia w obcym języku na gali mma z ludźmi, którzy krzyknęli coś żartobliwie do kolegi. Nie mogę wyjść z podziwu, czego ludzie nie wkręcą sobie na banię, żeby poczuć się lepszym :D.

Kolego, unikanie halibuta nic nie da. Głupoty nie da się tak łatwo ukryć, i tak wszyscy to widzą, serio.
 
Jak ktoś się nie boi prostaka z Cohones to wbijam ok. 18 na ACB w Bratysławie, można dołączyć.
 
Ewidentnie emigrant, który ma w chuj duże kompleksy, że jest Polakiem.
To jest niesamowite zjawisko. Ci, którzy wyjechali zarobkowo najbardziej jebią cebulą i jednocześnie najbardziej się tego wyrzekają. Miałby "przypał", bo ktoś by go zobaczył, że rozmawia w obcym języku na gali mma z ludźmi, którzy krzyknęli coś żartobliwie do kolegi. Nie mogę wyjść z podziwu, czego ludzie nie wkręcą sobie na banię, żeby poczuć się lepszym :D.

Kolego, unikanie halibuta nic nie da. Głupoty nie da się tak łatwo ukryć, i tak wszyscy to widzą, serio.
Kolego, ja tylko komentuje co widziałem a Ty próbujesz błysnąć. Po co?
 
Kontrola bezpieczeństwa full przetrzepali. Hala dojebana. Wygląda profesjonalnie ten event. Czuć pieniądz w powietrzu.
 
Kontrola bezpieczeństwa full przetrzepali. Hala dojebana. Wygląda profesjonalnie ten event. Czuć pieniądz w powietrzu.
Panie, te trybuny to jakikolwiek BHPowiec w Polsce by zaorał, bardziej niż askham materlę.
 
Back
Top