Bellator 170

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Witam Panowie,
w weekend ciekawa walka.. Chael Sonnen vs Tito Ortiz.
Obstawiacie tą galę ????

300 zł idzie na:
Chael Sonnen vs Tito Ortiz - ponizej 2.5 R
Derek Campos vs Derek Anderson - Anderson
Georgi Karakhanyan vs Emmanuel Sanchez - Georgi Karakhanyan

a jakie są wasze typy ? :)
 
Bellatorek zawsze na propsie. NIE LICZ NA ZAINTERESOWANIE TYM TEMATEM, BO HARDKOROWI FANI MMA OGLADAJĄ TYLKO KSW I UFC. Czytaj... elita fanów MMA- samozwańcy.

Uważam że walka wieczoru gali z numerem 170 może potrwać dość krótko. Obojgu zabraknie paliwa i będą dążyć do szybkich skończeń.
 
Walka wieczoru może iść w dwie strony, Gangster przez poddanie lub Tito wygra ubijajac go Tko
 
Coś czuję, że będzie tutaj decyzja. Jeśli Chael jest w formie, to powinien zależeć Ortiza.
 
Mam takie pytanko, gdzie obstawiacie wszystkie te gale? Mam konta na lvbet oraz bet365, niestety jedyne, co można tam zaznaczyć, to zwycięzca pojedynku.
 
Mam takie pytanko, gdzie obstawiacie wszystkie te gale? Mam konta na lvbet oraz bet365, niestety jedyne, co można tam zaznaczyć, to zwycięzca pojedynku.

Poczekaj - za kilka dni będą dostępne pozostałe opcje.
Bet365 jest najlepsze do zakładów specjalnych, pinnacle do zwykłych (najlepsze kursy, ale brak opcji specjalnych). Poza tym masz jeszcze łatwodostępne betsafe, unibet (najszersza oferta zakładów specjalnych, ale czasem są problemy z wypłatą) i zapewne jeszcze wiele innych.
 
Poczekaj - za kilka dni będą dostępne pozostałe opcje.
Bet365 jest najlepsze do zakładów specjalnych, pinnacle do zwykłych (najlepsze kursy, ale brak opcji specjalnych). Poza tym masz jeszcze łatwodostępne betsafe, unibet (najszersza oferta zakładów specjalnych, ale czasem są problemy z wypłatą) i zapewne jeszcze wiele innych.

Chyba jestem trochę zbyt zielony w to i nie ogarniam co to są zakłady specjalne, a co to są zwykłe.
Masz pewność jeśli chodzi o "pozostałe" opcje? Do tej pory chyba ze dwa razy obstawiałem na LVbet (na kilka godzin przed wydarzeniem) i nie widziałem by było tam można typować coś poza zwycięzcą :( Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź ;)
 
Chyba jestem trochę zbyt zielony w to i nie ogarniam co to są zakłady specjalne, a co to są zwykłe.
Masz pewność jeśli chodzi o "pozostałe" opcje? Do tej pory chyba ze dwa razy obstawiałem na LVbet (na kilka godzin przed wydarzeniem) i nie widziałem by było tam można typować coś poza zwycięzcą :( Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź ;)

Przykładowo pinnacle oferuje:
Cerrone 1.63 - 2.40 Masvidal
walka potrwa mniej, niż 2,5 rundy (12 minut 30 sekund) 2.80 - 1.47 ponad 2,5 rundy

Unibet oferuje:
Cerrone 1.57 - 2.30 Masvidal

Gołym okiem widać, która oferta jest korzystniejsza. Tyle tylko, że na tych opcjach zakończy pinnacle.
Unibet/bet365 w ciągu kilku dni dodadzą także:
Cerrone lub Masvidal przez decyzję;
Cerrone lub Masvidal przez KO;
Cerrone lub Masvidal przez poddanie;
Cerrone lub Masvidal przed czasem;
Cerrone lub Masvidal w rundzie 1/2/3... itp.
 
Sonnen vs Ortiz
Ortiz to już raczej emeryt, Chael przegrywał w UFC z najlepszymi. Nie wiem jak z testami antydopingowymi w Bellatorze, ale nie słyszałem, żeby jakiś zawodnik tam był zawieszony, dlatego pewnie ich nie ma. Dzięki temu Czael będzie w sztosie i wygra.
Daley vs Ward- Daley by KO
Postawiłbym jeszcze na Karaczana widząc to jak ostatnio odprawił rywala.
Wszystko zależy, czy będę miał te zakłady na sts'ie/fortuna.
Co myślicie Panowie?
 
Niektórzy obstawiaja wardana ze jak mądrze zawalczy to może wygrać z Daleyem dlatego tej walki nie obstawiam. Karaczana dużo ludzi obstawia i tez go wrzucę na kupon
 
Ortiz 2.50 + dorzuciłem po 2.80, gdy zobaczyłem ważenie.

Forma Shaela:
https://i.gyazo.com/9f552bfdb8a165dc4675559dfe5af334.mp4

9f98b5e9fc06ee534a556dd99e0a5d3b.png
 
Sonnen przed czasem @3.00
Daley vs Ward (over 1.5) @2.75
Jakoś nie widzę, by Sonnen go skończył, na poddanie nabrał się tylko nieświadomy Rua, przez TKO raczej nie bo - pillow punches , jak coś to decyzja. Tito dość twardy jest. Ile to ma rund? Jak 5 to szansa jest, jak 3 to decyzja.
Ja gram TITO TKO 12.0 tak dla rozrywki i to wsio (bo Tito trójkąta zapiąć nie umie) :wink:.
 
Jakoś nie widzę, by Sonnen go skończył, na poddanie nabrał się tylko nieświadomy Rua, przez TKO raczej nie bo - pillow punches , jak coś to decyzja. Tito dość twardy jest. Ile to ma rund? Jak 5 to szansa jest, jak 3 to decyzja.
Ja gram TITO TKO 12.0 tak dla rozrywki i to wsio (bo Tito trójkąta zapiąć nie umie) :wink:.

Stawiałem na Cheila jakiś miesiąc temu, a głównie dla tego że Tito daje się zranić, a wtedy się gubi i sporo zbiera. Poza tym dla mnie Sonnen jest lepszym zapaśnikiem i grapplerem więc od biedy widziałem nawet poddanie. Choć drugi raz już chyba bym na to nie postawił :D
 
Panowie unibecie nie uznał mi kuponu. Co w takiej sytuacji działać?
Sami poprawia czy się przypominać
 

Attachments

  • Screenshot_20170122-061445.png
    Screenshot_20170122-061445.png
    67.1 KB · Views: 45
:)

Dorzuciłem jeszcze za drobne Ortiz + Daley @4.86

Wołajcie Alibabę.

#pofakcietowypierdalaj
#zbukiemniktniewygra
 
Back
Top