Bedorf vs. Olivia na KSW 15!

W zasadzie pasy z wszystkich kat będą "rozdane" na gali o ile Bedorv vs Olivia będzie o pas;p Co prawda w lekkiej i półśredniej turniejowe ale zawsze: d
 
Olivia nie ma stójki, słaby parter ma a turniej wygrał. Bez przesady! Lubie Coco ale Olivia go zajedzie kondycyjnie!
 
Sajd idąc Twoim tokiem rozumowania to nikt nie powinien wiedzieć nic o zawodniku oprócz jego trenerów i sparingpartnerów.
 
malinowsky bez przesady. Sajd trenuje w TT m.in. pod okiem Karola i ma inną opinię na temat jego kardio. Myślę, że tylko to chciał przekazać.
 
dalej nie rozumiem koncepcji.. chodzi ci o odwrócony trójkąt, w momencie gdy jesteś na górze i jakby "siedzisz" na przeciwniku?
 
Ciężko stopę obrócić z naturalnej pozycji o 180stopni :D Wiele osób potrafi dać centralnie w prawo, potem centralnie w lewo, ale obróć stopę, gdy kieruje prosto przed Ciebie o 180stopni i masz z głowy chodzenie na parę tygodni lub miesięcy;)
Ogólnie sądzę, że ten trójkąt jedną nogą to był po prostu żart, jedną nogą to raczej nie da rady stworzyć tej figury geometrycznej :D
 
No o 180 stopni się da na luzie. Ja mogę obrócić o jakieś 200 powiedziałbym. No, ale to lata skręcanych kostek ;)
 
Back
Top