Bedorf: Prędzej czy później odbędzie się 3 walka z Lloretem!

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
dsc_5145.jpg



Prezentujemy wywiad naszego nowego kolegi redakcyjnego Sebastiana Żelisko(BoxingNews.pl), któremu wywiadu udzielił zawodnik MMA Karol Bedorf (6-2). Popularny • Coco • będzie jedną z gwiazd 18 gali KSW, która odbędzie się 25 lutego w Płocku. Wojownik ringów MMA zapowiada, że ciężko przygotowuje się do najbliższej gali i czekający na jego występ kibice na pewno zobaczą go podczas najbliższej walki w doskonałej formie.

Sebastian Żelisko: Witaj Karol, jak samopoczucie?

Karol Bedorf: Mega dobrze.

Opowiedz o swojej karierze, jak to się stało, że zacząłeś trenować i walczyć.

KB: Długa historia, zaczęło się ok. 12 lat temu. Najpierw Jiu Jitsu i Submission, później MMA.

25 lutego stoczysz walkę w Płocku, znasz już nazwiska potencjalnych rywali?

KB: Tak znam, jednak niestety nie mogę póki co nic ujawniać.

Gdzie i z kim będziesz się przygotowywał do swojego najbliższego pojedynku?

KB: Bede trenował pod okiem Piotra Bagińskiego w Berserkers Team oraz mojego trenera/fizjologa Krzysztofa Krupeckiego. Na pewno wyjadę także na kilka dni do Poznania (Ankos Zapasy) oraz w styczniu planuje kilkudniowy wyjazd do Holandii do Golden Glory.

Czujesz dodatkową presje spowodowaną tym, że z Marcinem Różalskim będziecie • ikonami • KSW 18 i na Was będzie ciążyła odpowiedzialność na promocje następnej gali?

KB: Ani trochę. Bardzo mnie to cieszy, że zostaliśmy wybrani akurat do promocji tej gali. KSW to świetna marka, tym bardziej cieszę się, że mogę tu walczyć. Na KSW zawsze wszystko jest świetnie przygotowane i dopracowane i nie ma historii jak w innych organizacjach, które np. potrafią odwołać show w dniu kiedy ma się ono odbyć. KSW jest ponad to.

Masz większą motywacje do ciężkich treningów po porażkach swoich kolegów na KSW 17?

KB: Oczywiście. Jednak nadal uważam, że byli świetnie przygotowani i nie próżnowali na treningach. To, że przegrali świadczy o tym jak bardzo nieprzewidywalne jest MMA.

Chciałbyś trzeciej walki z Rogentem Lloretem, na razie jest 1:1?

KB: Oczywiście. Trzecia walka prędzej czy później się odbędzie...

Co sądzisz o werdyktach na KSW 17?

Sadze, że sędziowie robili co mogli, że ich robota jest bardzo ciężka i cieszę się, że nie jestem jednym z nich, bo wiem ze to mega ciężka praca.

Dzięki za wywiad, powodzenia, a teraz chwila dla Ciebie na podziękowania i pozdrowienia.

KB: Dziękuje trenerowi BAGIEMU za to, że mi nie odpuszcza oraz trenerowi Krupeckiemu za profesjonalizm. Także dziękuje mojej rodzinie w szczególności mojemu synkowi za to, że codziennie daje mi sile do ciężkich treningów!
 
Mam nadzieje że KSW nie zorganizuje tego rewanżu dla obu znajdą się ciekawi przeciwnicy...



Strasznie nudzą mnie już te rewanże!
 
Dzięki za wywiad.



Ps. Wstęp przed wywiadem wygląda jakby Razor go wrzucił na forum , a nie Ty - proponuje zmienić :-)
 
Taka "przybyszowska" pogadanka bez żadnych nowości. Gdyby nie wstęp pomyślałbym, że to materiał z konfrontacja.com. Przeprowadzenie dobrego wywiadu to nie taka łatwa sprawa. No ale mam nadzieję Sebbeks, że w przeciwieństwie do Słodziaka będziesz się rozwijać. Powodzenia!
 
Następne wywiady będe robił w inny sposób, będzie więcej dociekliwości z mojej strony, a w tym wywiadzie tego zabrakło. Krytyka też się przyda. Nie dziękuje.
 
ja bym podpytal o np. Pudziana, Najmana. Niech przekaze opinie na najbardziej popularne tematy, to zwiekszy zainteresowanie wywiadami. a tak to mamy nudna i schematyczna wypowiedz.
 
dobry wywiad, tylko pytania jakos nie składały go do dłuższych wypowiedzi. Tak sie zastanawiam swoja droge za co Bedorf chce walczyc z lorentem, jednak bedorf jest znacznie słabszym zawodnikiem przegrał zasłuzenie poprostu był gorszy, za co ten rewanz? za to ze maja 1:1 w tym jedno w bjj..?
 
Fajnie by było gdybyś przed wywiadami, prosił o pytania tutaj, nie dość że byłyby to pytania interesujące fanów to wywiad byłby na pewno dłuższy, a ogólnie to dobra robota:)Mam nadzieję tylko, że wywiady będziesz robił często:)
 
Sebbeks jak jeszcze raz będzięsz rozmawiać z Bedorfem, to zapytaj się czy znow zawalczy w Barlinku ;p
 
No to pierwsze koty za płoty ;) Ogólnie moje spostrzeżenia pokrywają się trochę z tymi GLFa, ale nie jest to oczywiście żadna złośliwość - gdyby przeprowadzanie wywiadów było takie łatwe, wszyscy by byli zajebistymi dziennikarzami. Ważne, żeby były chęci do ciągłego poprawiania się, żeby słuchać krytyki (głównie konstruktywnej:P) i nie bać się wychodzić poza szablony i spróbować czegoś nowego.



No i podstawa to mieć pojęcie o dyscyplinie, w naszym kraju często tego brakuje, ale tutaj na szczęście ten punkt można pominąć ;)
 
"jako redaktor cohones oceniam na 3."







szkoda, ze ten redaktor nigdy z nikim nie przepowadzil wywiadu ;]
 
dostateczny. taki nudny wywiadzik, ktory mozna poczytac przed spaniem. nie ma jakis bledow, ale jest po prostu NUDNY. jak ten serial Klan - ogladasz i masz wrazenie, ze w zasadzie nic nowego nie wiesz. ze mogles w sumie sobie podarowac to.
 
ja nie mam licencji. choc jak widze moich kolegow po fachu. co oni robia, to mam ochote zaczac dzialac.
 
Zacznij może od napisania jednej pozytywnej rzeczy i skończ marudzić w końcu. Mam wrażenie że cię to przerośnie
 
def - w takim razie rozdam ANANASY, nagrodze najlepszych w polskim MMA :) same pozytywy.
 
Kokos, nie stać Cię już na nic lepszego, jak rozdawanie nagród?


Zrób taki wywiad, jak kiedyś user Tykersky z Marcinem Zontkiem, to może Cię wszyscy docenią...
 
Ważna chwila w życiu Sebbeksa, a Wy w jego temacie dyskutujecie o innym użytkowniku. Panowie, więcej taktu!
 
Back
Top