BAS- Body Action System- czy warto zakupić?

Taran

PRIDE FC
Welterweight
cześć!

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem Body Action System. Waham się, bo jakby nie było kosztuje to minimim 500zł. W Polsce sprzęt ten jest trudno dostępny, a jeśli już to jedynie w wersji podstawowej. W intrenecie znalazłem jedynie jedną aktualną ofertę. Cena 500zł + koszt wysyłki to dobra cena, biorąc pod uwagę, że jakby kupował z zagranicznych portali to zapłaciłbym w euro lub dolarach coś koło (a na niektórych portalach ponad) 1 tysiąc zł. CO MYŚLICIE O TYM SPRZĘCIE? Ja osobiście myślę, że to dobra alternatywa dla worka bokserskiego. Lepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę ilość konfiguracji tego sprzętu. Można się na tym odstresować, a przy okazji zadbać o kondycję.



W Polsce znalazłem jedynie tą wersję:

BAS_desc.gif

a poszukuję takiej:

file_8_1.jpg
 
Sprzęt wygląda porządnie i cena wydaje się dobra. :)
Raz się żyje. Zaryzykowałem i zamówiłem. Cena podejrzana, ale zobaczymy co tam do mnie dotrze. Rzucę jakieś zdjęcia real w weekend i napiszę spostrzeżenia. ja w sumie mam najwięcej obaw co do stabilności tego sprzętu. No ale skoro Kimbo Slice uderzał z całej siły i stało stabilnie to moje mało techniczne uderzenia nie powinny wywrócić tego profesjonalnego sprzętu, deklasującego worek bokserski... PODOBNO!
 
Cena faktycznie dobra a sprzęt fajny. Jakbym trenował MMA na powazniej a nie rekreacyjnie i dla zabawy to nawet bym się nie zastanawial.
 
Back
Top