Badania w MMA, pomożecie?

dzienia

Oplot Challenge
Featherweight
Cześć wszystkim!
Jestem tu nowa, chociaż mieszanymi sztukami walki interesuję się już od kilkunastu lat. Sama rekreacyjnie uczęszczam na zajęcia związane z MMA, a piszę tutaj gdyż potrzebuję Waszej pomocy.

Jestem w trakcie badań naukowych do pracy magisterskiej na temat - Wpływ rekreacyjnego uprawiania sportów walki na charakter człowieka w ocenie uczestników zajęć mieszanych sztuk walki.

Stąd mam prośbę jeśli trenujesz MMA bądź trenowałeś/aś to serdecznie proszę o wypełnienie mojej ankiety - https://www.interankiety.pl/i/VO82R2bE

Niezależnie czy jesteś zawodnikiem zawodowym, czy dopiero zacząłeś/aś przygodę z mieszanymi sztukami walki, a może tylko czasem wpadasz na halę potrenować - nie ma to znaczenia, możesz wypełnić tą ankietę i pomóc łamać stereotyp o tym sporcie oraz wyrazić swoją opinię, która pomoże mi przy obronie pracy dyplomowej. Ankieta zajmie kilka minut, jest też anonimowa.

Bardzo liczę na Waszą pomoc, będę wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę. Gdyby to była kwestia kilku a nie kilkudziesięciu kwestionariuszy to nie trułabym tutaj nikomu głowy, więc proszę bez hejtowania! :)

Pozdrawiam!
 
Cześć wszystkim!
Jestem tu nowa, chociaż mieszanymi sztukami walki interesuję się już od kilkunastu lat. Sama rekreacyjnie uczęszczam na zajęcia związane z MMA, a piszę tutaj gdyż potrzebuję Waszej pomocy.

Jestem w trakcie badań naukowych do pracy magisterskiej na temat - Wpływ rekreacyjnego uprawiania sportów walki na charakter człowieka w ocenie uczestników zajęć mieszanych sztuk walki.

Stąd mam prośbę jeśli trenujesz MMA bądź trenowałeś/aś to serdecznie proszę o wypełnienie mojej ankiety - https://www.interankiety.pl/i/VO82R2bE

Niezależnie czy jesteś zawodnikiem zawodowym, czy dopiero zacząłeś/aś przygodę z mieszanymi sztukami walki, a może tylko czasem wpadasz na halę potrenować - nie ma to znaczenia, możesz wypełnić tą ankietę i pomóc łamać stereotyp o tym sporcie oraz wyrazić swoją opinię, która pomoże mi przy obronie pracy dyplomowej. Ankieta zajmie kilka minut, jest też anonimowa.

Bardzo liczę na Waszą pomoc, będę wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę. Gdyby to była kwestia kilku a nie kilkudziesięciu kwestionariuszy to nie trułabym tutaj nikomu głowy, więc proszę bez hejtowania! :)

Pozdrawiam!
Cześć Monia.
Tu same nietrenujace hejtery siedzą jeno :fjedzia:
 
Cześć wszystkim!
Jestem tu nowa, chociaż mieszanymi sztukami walki interesuję się już od kilkunastu lat. Sama rekreacyjnie uczęszczam na zajęcia związane z MMA, a piszę tutaj gdyż potrzebuję Waszej pomocy.

Jestem w trakcie badań naukowych do pracy magisterskiej na temat - Wpływ rekreacyjnego uprawiania sportów walki na charakter człowieka w ocenie uczestników zajęć mieszanych sztuk walki.

Stąd mam prośbę jeśli trenujesz MMA bądź trenowałeś/aś to serdecznie proszę o wypełnienie mojej ankiety - https://www.interankiety.pl/i/VO82R2bE

Niezależnie czy jesteś zawodnikiem zawodowym, czy dopiero zacząłeś/aś przygodę z mieszanymi sztukami walki, a może tylko czasem wpadasz na halę potrenować - nie ma to znaczenia, możesz wypełnić tą ankietę i pomóc łamać stereotyp o tym sporcie oraz wyrazić swoją opinię, która pomoże mi przy obronie pracy dyplomowej. Ankieta zajmie kilka minut, jest też anonimowa.

Bardzo liczę na Waszą pomoc, będę wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę. Gdyby to była kwestia kilku a nie kilkudziesięciu kwestionariuszy to nie trułabym tutaj nikomu głowy, więc proszę bez hejtowania! :)

Pozdrawiam!

Wypelnilem mimo ze Twoje imię trochę źle mi się kojarzy :siara:
 
Link udostępniany był również na grupie mma na facebooku, sama ankieta jest anonimowa, możesz być spokojny. :wink:
Zawsze jestem spokojny.
Ale ponieważ lubię się do czegoś przyczepić - w pytaniu 20 nie pasuje mi żadna odpowiedź :boystop:
 
Zawsze jestem spokojny.
Ale ponieważ lubię się do czegoś przyczepić - w pytaniu 20 nie pasuje mi żadna odpowiedź :boystop:

Powinna być możliwość pominięcia pytania. Jeśli nie to w którąś rubrykę musisz się wpasować. :crazy:
 
Jeśli chcesz się wypowiedzieć to śmiało - ujmij tylko, że trenowałeś inny sport a tym obecnie się interesujesz :happy dance:
Ja trenuję bjj, to mógłbym wypełnić, tylko nie wiem jak do końca miałbym wtedy odpowiadać na te pytania.
Nie sądzę, że znajdziesz tutaj dużo osób, które trenują stricte MMA. Najlepiej to by było pogadać z trenerem jakiegoś pobliskiego klubu MMA.
Pondro.
 
ajskiego i Bjj można zakwalifikować jako mma? :śmiech:

Po prostu na sam koniec przy pytaniu ile trenujesz wpisz że np. 4lata Tajskiego i 3lata Bjj :wink: Przy analizie zaznaczę tę grupę osób która stricte mma nie trenuje. :wink: Zdaję sobie sprawę, że ludzie najczęściej trenują boks, kick boxing, bjj czy inny sport walki, dlatego najpierw przepytałam chłopaków z Arrachionu ale niestety do pracy magisterskiej potrzeba więcej ankiet niż tyle ile osób jest w Arrachionie na sekcji mma stąd zwróciłam się o pomoc do Was :wink:
 
Back
Top