Babilon MMA 25

Nie bardzo :lol:
martin.gif

Piotr Kacprzak pok. Krzysztofa Gutowskiego przez poddanie (RNC, 3 runda).
 
No rozjechał go jak żabę. Totalna deklasacja, Gutowski nie istniał. To imanari w drugiej rundzie świetne, wydawało już się, że przestrzelił ten chwyt a nagle łapie nogę, sztos.

P.S. Czy takie zaczepianie zawodnika przeciwnego teamu przez narożnik jest dozwolone? Pojebane to było :lol:
 
.

P.S. Czy takie zaczepianie zawodnika przeciwnego teamu przez narożnik jest dozwolone? Pojebane to było :lol:
Możesz rozwinąć? Bo chyba zem przegapił i nie wiem o co chodzi kompletnie.
Ale nie, co by to nie było to narożnik nie ma prawa ingerować w walkę, na dobrą sprawę to " nie mogą" teoretycznie nawet dupy z krzesełek oderwać w trakcie trwania rundy.
 
Możesz rozwinąć? Bo chyba zem przegapił i nie wiem o co chodzi kompletnie.
Ale nie, co by to nie było to narożnik nie ma prawa ingerować w walkę, na dobrą sprawę to " nie mogą" teoretycznie nawet dupy z krzesełek oderwać w trakcie trwania rundy.
Narożnik krzyknął coś w stylu "Sorry Krzysiek to będzie najdłuższe 10minut twojego życia" jeżeli nic nie pomieszałem ;)
 
Narożnik krzyknął coś w stylu "Sorry Krzysiek to będzie najdłuższe 10minut twojego życia" jeżeli nic nie pomieszałem ;)
A to nie jestem na tyle kompetentny żeby udzielić jednoznacznej odpowiedzi.
Ale wydaje mi się że nie ma jakiegoś punktu w regulaminie który by tego zakazał. No i to nie była ingerencja w walkę, więc czysta sytuacja.
 
Back
Top