Będzie transmisja UFC Kraków w telewizji?

Status
Not open for further replies.
Ciekawe czy rozmowy dotyczące transmisji rozchodzą się tylko o jednorazowe pokazanie UFC: Kraków czy o jakąś dłuższą współprace. Fajnie jakby polsat sport czy tam polsat sport extra miał taki sam pakiet jak kiedyś OS.
 
Święta, dużo ludzi siedzi w domach i ogląda tv, dobry czas na parę reklamówek i promocję. A właściwie już ostatni czas..
 
Last edited:
Jak ma być transmisja tej gali to dla mnie bez znaczenia, w sumie nawet gorzej bo to znaczy ze regularna umowa na wszystkie ważne gale odsunie się nadal w bardzo odległą przyszłość
 
Ja wam mowie ,czekaja z ogłoszeniem do ostatniego dnia
zeby bilety schodziły...
Tak myśle, że nie po to ^Polsat^ płaci sporo za gale żeby jej nie zareklamować mieć mniejszą oglądalność i stracić na tym interesie. Pewnie robia jak z F1 czekają w miare długo żeby zbić cene jak tylko się da mając jeszcze szanse na promocje wydarzenia.
 
Tak myśle, że nie po to ^Polsat^ płaci sporo za gale żeby jej nie zareklamować mieć mniejszą oglądalność i stracić na tym interesie. Pewnie robia jak z F1 czekają w miare długo żeby zbić cene jak tylko się da mając jeszcze szanse na promocje wydarzenia.
Jedni czekaja aby jak najwiecej biletow poszło , drudzy aby cena była jak najnizsza
 
Oby nie transmitowali, bo będziemy mieli potem długie przerwy reklamowe między walkami.
 
Właśnie widziałem na Polsacie Sport reklamę gali WWE bodajże 15 kwietnia...Nie słyszałem nic o transmisji, ale ciekawe. Jak się w ogóle interesują WWE to może i faktycznie Polsat po UFC sięgnie. Przynajmniej galę w Polsce...
 
Ciekawe kto, w przypadku transmisji w Polsacie, dostosuje swój timing? Czy UFC wydłuży przerwy, żebyśmy obejrzeli wszystkie produkty z apteki? Czy jednak Polsat pokaże galę jak należy?
 
Ciekawe kto, w przypadku transmisji w Polsacie, dostosuje swój timing? Czy UFC wydłuży przerwy, żebyśmy obejrzeli wszystkie produkty z apteki? Czy jednak Polsat pokaże galę jak należy?
szczerze to wolę oglądać KSW niż te UFC FN bo tam tyle najebany tych reklam, że oglądać się nie da
 
Przecież ta gale idzie do różnych krajów, nikt nie będzie dostosowywał harmonogramu do chorych przerw reklamowych w Polsacie
 
Ameryki nie odkryje ale napiszę- jak klepną transmisję na Polsacie to na pewno nie poprawi to sprzedaży biletów. Ci co mieli kupić zrobili to dawno a jakiś procent niezdecydowanych jak się dowiedzą że jest transmisja np na Polsacie to odpuszczą bilety i obejrzą w TV,proste...
PS. Chciałbym zobaczyć miny właścicieli KSW po ogłoszeniu że Polsat pokaże UFC:lol:
 
Przecież ta gale idzie do różnych krajów, nikt nie będzie dostosowywał harmonogramu do chorych przerw reklamowych w Polsacie
Przecież gale UFC to raj dla Polsatu - przy szybkim skończeniu walki, mogą cisnąć reklamy przez 20 minut non-stop...
 
To powinni PLMMA na otwartym puszczać. Tam zwykle dużo skończeń, w UFC zestawienia dość wyrównane najczęściej. Jedynie ostatnimi czasy częstsza agresja zmotywowanych przez Danę zawodników powoduje większą ilość skończeń ;-)
 
Ja pierdzielę... Przecież PLMMA nie ma sztywnego grafiku gal tak jak UFC, gdzie walki MUSZĄ startować co pół godziny (i jak walka się szybciej skończy to czymś muszą wypełnić czas do następnej [dopisałem żebyś skumał])...
 
W Polsacie mogłaby mieć i reklam by nawpychali, a nie kończyli galę po 1,5h ;-) W UFC walki są co pół godziny też nie bez powodu.
 
Ameryki nie odkryje ale napiszę- jak klepną transmisję na Polsacie to na pewno nie poprawi to sprzedaży biletów. Ci co mieli kupić zrobili to dawno a jakiś procent niezdecydowanych jak się dowiedzą że jest transmisja np na Polsacie to odpuszczą bilety i obejrzą w TV,proste...
PS. Chciałbym zobaczyć miny właścicieli KSW po ogłoszeniu że Polsat pokaże UFC:lol:
Dokładnie. Szkoda,że nie dogadali się z miesiąc temu, polsat mógłby zrobić konkretną promocję, a tak dupa zbita.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top