Będą walki kobiet na gali KSW

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Federacja KSW poczyniła kolejny krok ku popularyzacji polskiego MMA. Przed chwilą wszyscy fani, którzy oglądają galę na żywo w Orlen Arenie i w telewizji Polsat dowiedzieli się, że na KSW będą walki z udziałem płci pięknej.Federacja KSW wprowadza nowy cykl walk z udziałem pań. Pierwsza walka odbędzie się już na kolejnej gali KSW19. Kto w niej wystąpi jeszcze nie wiadomo, lecz ogłosiliśmy nazwiska czterech zawodniczek, które mają podpisane z nami kontrakty. Tymi fighterkami są: Marta Chojnoska (CSW Płock), Paulina Suska (Radomski Klub Taekwondo), Paulina Bońkowska (Arrachion MMA Olsztyn) i Paulina Raszewska (Copacabana Warszawa).
Walki pań odbywać się będą w limicie wagowym do -55kg.
 
W takim razie, Paulina Raszewska ma już jednego fana w postaci mojej osoby ;)








Ładna i fajnie gada, teraz jeszcze tylko niech rozwali przeciwniczki ;)
 
Mi się nawet podoba, mimo że na ogół nie jestem fanem walk kobiet.
Liczę tez na to, że KSW jako uznana federacja zdoła przejąć np. Marloes Coenen, Rosi Sexton czy Hitomi Akano a kto wie może jak Strikeforce padnie to jeszcze jakieś inne panny...
No i miło by było jakby Magda Jarecka zawitała. ;)

Skoro o nowosciach na KSW, to jak wcześniej mi na tym nie zależało, tak teraz po walce Anzora uważam, że powinni utworzyć dywizję piorkową, kto wie, może Kornik by się skusił

Łukasz Sajewski - nie rozumiem jak taki chłopak pozostaje wciąż bez kontraktu na walki w Polsce.

No i skoro poszerza sie swą organizację o dodatkową dywizję to należałoby zwiększyć tez ilośc eventów.
 
Nie podoba mi się ten pomysł. Nie lubię oglądać walczących kobiet. Liczę, że na 19 będzie to tylko epizod i będzie to dodatkowa walka do 7 czy 8 walk na KSW.
 
Dla mnie również lipny pomysł. Kobiety w MMA tylko jako Ring Girls. Z pewnością mogły być lepsze pomysły na dodatkowe walki jak dodanie piórkowej. Z pewnością jak będzie leciała walka kobiet na KSW to nie będę oglądał.
 
Zamiast walki kobiet mogli by dawać na przykład 10 walk i ograniczyć te reklamy. Także nie będe oglądał jak się biją kobity
 
Podzielam zdanie poprzedników. Ale jeśli będzie do walka dodatkowa i nie stracimy przez to jedej walki mężczyzn to nie ma sie co spinać zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
nie wiem jaki jest sens robienia walk kobiet jak to środowisko prawie w ogóle nie istnieje. to chyba tez mowi jaki bedzie poziom tych walk. Chyba ma to tylko cel marketingowy "hej jesteśmy nowocześni, robimy walki kobiet".



Ja tam tego nie bede oglądał
 
Ja tam się cieszę i będę oglądał.







Moim zdaniem chodzi o to, żeby:



a) zrobić sensację, coś nowego itd.



b) wypromować jakąś ciekawą laskę a'la Gina i mieć tego typu gwiazdę.







One pewnie będą walczyć jakoś na początku, pewnie z 1-2 walki/gala, jak nie wypali to dadzą sobie spokój.
 
w jednej parze pewnie zestawią obie debiutantki (Chojnoska-Raszewska) a w drugiej te które już walczyły pro (Suska-Bońkowska)

Liczę tez na to, że KSW jako uznana federacja zdoła przejąć np. Marloes Coenen, Rosi Sexton czy Hitomi Akano


bez żartów proszę :-)
 
Zdaje się, że Martin mówił, że na KSW 19 będzie walka Suska vs Chojnoska.
 
mam nadzieje, ze to bedzie jako 8 walka, a nie kosztem 1 walki meskiej ;]



i niech nie gadaja, ze czasowo sie nie zmiesci, bo wystarczy ze nie beda robic 20 minutowych reklam i jakis wywiadow z pudzianami czy michalczewskimi w miedzy czasie. . .
 
Zaje***** news ! Kolejny przełom w Polskim MMA :) Dzięki takiemu czemuś dziewczyny będą miały okzje się rozwijać :) Nie mogę się doczekać kolejnej gali ! Gdzie by ona nie była, pewnie pojadę :P
 
Back
Top