Assassin's Creed Syndicate

JB_

FREESTYLE || GRECO
Cohones
MMARocks


Ktoś już grał? Jak opinie? Ja bardzo się swego czasu jarałem tą serią, ale dla mnie skończyła się na Brotherhood. Wszystko późniejsze to odcinanie kuponów. Trójka mnie uśpiła i na niej odpuściłem sobie tę serię. Ale przygoda w kapitalistycznym Londynie? Ho! Aż mnie kusi żeby kupić. Najważniejsze pytania (dwa):

1. Czy da się zabić Karola Marksa? Jeśli się da, to kupuję. Będę go zabijał w koło Macieju:)))
2. Czy Assassyni są socjalistami (po trailerze tak bym wnioskował) i jeśli tak, to jak pogodzić ten dysonans?:(
 
ale dla mnie skończyła się na Brotherhood.


Czy da się zabić Karola Marksa?
008141_r0_940.jpg
 
Że tak powiem i nietypowo zacznę zdanie od "że"- Ja Assassina zakończyłem na 1 części :lol: Teraz to jest przesyt niczym seria NSFa. Chociaż trailer nawet mnie trochę zaciekawił.
 
Wypraszam sobie, trójka była genialna! Klimat wiosek indiańskich cudowny, dodatkowo świat poza animusem wyglądał najlepiej ze wszystkich części. Z odcinaniem kuponów w następnych częściach już się zgodzę.
 
Nie kumam fenomenu tej gry. Może fabuła spoko(nie wiem, nie miałem czasu poznać do końca), jednak odrzuciła mnie casualowa walka i wspinanie się po budynkach, naciskając jeden guzik :D
 
2. Czy Assassyni są socjalistami (po trailerze tak bym wnioskował) i jeśli tak, to jak pogodzić ten dysonans?:(

Chyba w Rogue jesteśmy po stronie tych "złych". :lol:

Ta gra zawsze mi się kojarzy z tym, że walczyło się tam na końcu z papieżem :smile:
 
  • Like
Reactions: JB_
W Black Flag ostro sie wkrecilem, ale gdy chcialem dac pozniej szanse Rogue, to odrzucilo mnie na kilometr. Pewnie dlatego, ze wbicie 100% w poprzedniczce calkowicie wyssalo ze mnie sily na kolejne niemal identyczne czesci - dodatkowo w gorszej oprawie (Rogue). Do Unity i Syndicate moze podejde, ale pewnie za minimum rok. Nie wiem co mialoby mnie zachecic do szybszego powrotu do tego swiata.
 
Ja bardzo się swego czasu jarałem tą serią, ale dla mnie skończyła się na Brotherhood.
Czyli w sumie jarałeś się tylko jedną częścią, II. Jedynka to kupa a BH to nawet nie "duży, numerowany" assasin.
Black Flag jest ciekawy moim zdaniem, miła odskocznia od innych assasinów poprzedzających tę cześć. AHOJ!
 
Ja też skończyłem jak na razie na 2 części ale chyba jeszcze sięgnę po akcje dziejąca się w Paryżu z wiadomych względów. Wpadne se do swojej piekarni zajebać piekarza np #jaranko
 
Back
Top