Artur Szpilka vs. Dereck Chisora- relacja na żywo ''runda po rundzie''

upload_2019-7-20_20-35-19.png
 
Mordy gdzie znajdę stream, bo tvp nie działa w is a nie mam możliwości teraz użyć vpn
 
Mordy gdzie znajdę stream, bo tvp nie działa w is a nie mam możliwości teraz użyć vpn
Na przyszłość rób tak :jak masz polska kartę sim to uruchamiasz na stronie TVP relacje i jak tylko odpali reklama włącz sobie normalnego neta, po prostu przeglądarka zasysa IP a potem możesz normalnie po wi fi oglądać :)
 
Na przyszłość rób tak :jak masz polska kartę sim to uruchamiasz na stronie TVP relacje i jak tylko odpali reklama włącz sobie normalnego neta, po prostu przeglądarka zasysa IP a potem możesz normalnie po wi fi oglądać :)
No nie wiem , mnie jakoś ten trik nie działa i to z prostego powodu - roaming . Może starsze przeglądarki działają tak jak mówisz ale safari i iPhonie xr napewno nie da rady. Mimo wszystko dzięki za radę
 
i jak tam eksperci? jak obstawiacie? myslicie, ze Ajtuj wciagnie go na kontje i bedzie katowal czy raczej otrzyma ze dwa peacemakery i odda sie w ramiona Morfeusza? Ja to lubie smieszkowac ze Szpilki ale w glebi serca wolalbym zeby jednak wygral. Widac, ze chlop troche dorosl, spokornial. ZK potrafi zryc troche baniak, ja tam mu to wybaczam.
 
Stawiam , ze Derek pośle ajtuja na deski tak 2-3 runda a potem będzie dokańczanie dzieła czyli 6-7 tko
 
Stawiam , ze Derek pośle ajtuja na deski tak 2-3 runda a potem będzie dokańczanie dzieła czyli 6-7 tko
ja mimo kibicowaniu Szpilce tez stawiam, ze KO gora 3 runda. Chisora ma czym pierdolnac a i przyjac potrafi. Ogolnie niezly zwierzak z niego (pozdro @dizel77 ) tzn ja to niezbyt obserwuje boks ale taki byl w walce z Kliczko, nie wiem jak teraz
 
Wryyyyy Szpilka popełnia te same błędy. Stanie pod linami a właśnie pod linami dostawał KO od Wildera czy od Kownackiego. Wystarczyło punktowane Chisory bo był wolny jak wóz z węglem.

Szpila znowu zrobił ju goin dałn
 
Back
Top