Archiwalia MMA czyli dawno, dawno temu ...

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
gordon-in-archive.jpg


Zdarza nam sie przywolywac, przy okazji roznych dyskusji, starsze materialy video, artykuly czy tez starsze zdjecia. Poniewaz ostatnimi czasy pojawia sie wielu stosunkowo nowych uzytkownikow a z pewnoscia nie kazdemu zdarza sie wertowac odchlanie internetu w poszukiwaniu "staroci" mysle, ze ten temat moze okazac sie zarowno interesujacy jak i zabawny. Ja jestem bardzo ciekaw co uda sie Wam wygrzebac ? Wrzucamy walki, wywiady i czego tylko dusza zapragnie.
 
Ode mnie material o zawodniku, ktory ostatecznie okazal sie zaledwie trampolina do wielkiej kariery dla Marcina Tybury. Jest tez sporo trenera Miroslawa.

 
Last edited:
Nie tak dawno temu , w sumie. PRO FIGHT 6 to był, na karcie m.in. Vasilevsky, Jocz, Jotko, Jędrzej Kubski, Piotr Strus, Karol Celiński, Temistokles Teresiewicz, Jordan Bloch, Michał Szuliński, Marcin Naruszczka

 
Grzegorz Jakubowski po ostatniej walce w karierze.



Stara dobra trójca Berserkerów.



Rok 2008 i Juras o popularności MMA w Polsce.



Mamed po wygranej na ShoXC.



Wprawdzie nie stricte MMA, ale warto obejrzeć tę rozmowę z Pawłem Słowińskim.



Dużo starych wywiadów i innych materiałów na tym kanale: http://www.dailymotion.com/user/bondarescu/5
 
Jak dawne czasy to ówczesna gwiazda internetu mistrz świata wszystkiego, tak dobry że do dziś @GrzegorzBialas chwali się, że chciał z nim ustawiać walkę.

Niestety nie udało mi się znaleźć wideo, ale w swoim czasie (ok 2008) Pogi wypuszczał filmiki z tagami UFC itd i lansował się na "swojej" stronie tytułami mistrza Świata i Polski w mma. Cóż. Chłopak sprawny i jak wiemy był czas, że wziął się porządnie za robotę. Aż mnie zaciekawiło, ktoś wie czy teraz Pogi trenuje?
 
Last edited:
Jak dawne czasy to ówczesna gwiazda internetu mistrz świata wszystkiego, tak dobry że do dziś @GrzegorzBialas chwiali się, że chciał z nim ustawiać walkę.

Niestety nie udało mi się znaleźć wideo, ale w swoim czasie (ok 2008) Pogi wypuszczał filmiki z tagami UFC itd i lansował się na "swojej" stronie tytułami mistrza Świata i Polski w mma. Cóż. Chłopak sprawny i jak wiemy był czas, że wziął się porządnie za robotę. Aż mnie zaciekawiło, ktoś wie czy teraz Pogi trenuje?


ja chce jego cyyyyyyyykllll, zalatw mi Turku Królu.
 
Myślę, że warto dla tych, którzy jakimś trafem nie widzieli. Mamed w USA. Tym bardziej, że wywiad po walce jest powyżej :)



No i debiut naszego mistrza olimpijskiego - Nastula vs Antonio Rodrigo Nogueira

 
A co się stało z tym Krystianem Kopytowski? Czy porzucił karierę zawodnika MMA po porażce z 2012 roku w walce z Tyburą?
 
Ostatnio wznowił treningi w bokserskiej Broni Radom, więc możliwe, że za jakiś czas Miras da mu znowu szansę na którejś z gal PLMMA.
 
Last edited:
Coś trenuje. Mirek kilka dni temu udostępniał fotki.
Śmieszne, że byłem wtedy zaskoczony, że co ten Kopytowski odwalił. przegrał z jakimś Tyburą.
A gdzie on teraz a gdzie Marcin . Lata świetlne
 
Back
Top