Apel o uznanie walki Chmielewski- Zikić jako NC

malinowsky

UFC
Lightweight
Wszyscy mówią o walce Pudzian- Thompson II lecz to walka Chmielewski- Zikić była największym skandalem jakiego polskie środowisko MMa nie było. śmiało można nazwac werdykt tej walki ZŁODZIEJSTWEM. James Zikic wygrał o bie rundy, i jasnym było ze punktacja 20-18 to jedyna słuszna decyzja sędziów punktowych. Niestety KSW zatrudniło ślepców, lub też kolegów Antoniego i bylismy swiadkami skandalu.



Apeluję do włodarzy KSW o anulowanie tej walki bo prawdziwe oszustwo było właśnie w tej walce, nie możemy pozwolić by takie wałki były zamiatane pod dywan. To że wynik walki Pudzian- DVD został uznany jako nieodbyty, nie oznacza iż wszystko jest w porządku. Panowie K&L nie róbcie idiotów z fanów MMA, to że przeciętnego Kowalskiego interesuje tylko Pudzian nie oznacza że jest on idiota bo nawet laik stwierdzi wygraną Anglika. Sam duet komentatorski był zaskoczony. Nie róbmy z MMA boksu!







Nie pozostawmy tej sprawy tak! James Zikić został Okradziony z wygranej.
 
Ja powiem krótko coś w tym musiało byc ,że po werdykcie nie tylko ja się chwytałem po głowie ale i reszta rodziny ;p
 
malinowsky



Ja nie zakładałem tematów z 1 zdjęciem o ile mi wiadomo. Tak jak już napisałem - można nasze tematy połączyć w 1 - pal sześć kto pierwszy.



Najważniejsze jest to, żeby sprzeciwić się werdyktom znanym nam aż za bardzo z ringów bokserskich.
 
@up Ale to nie było do Ciebie:-) to do kaczki. Dokładnie tak jak napisałes:-), ważne żeby się sprzeciwic, skupmy forum choć raz w dobrym celu, nie możemy godzić się na takie werdykty
 
Jestem zdecydowanie za tym pomysłem. Fajnie jak Polacy wygrywają, ale nie w taki sposób! Nie chce już widzieć tak kontrowersyjnych decyzji na KSW.
 
Wlasnie oglądam juz 3 raz walke Zikicia z Chmielem i nawet wmawiając sobie ze Chmiel wygrał, video pokazuje co innego !! Nie znam sie na sędziowaniu, ale tu gołym okiem widać że Zikic więcej ciosów wyprowadził, więcej doszło do celu, miał obalenia - Chmiel też uderzał i obalał tyle ze o wiele mniej !!!!



Tak musialo byc gdyz nastepna przegrana Chmiela postawila by go w zlej sytuacji w KSW
 
Lubię Antka jako zawodnika, chce zeby wygrywał swoje walki ale nie w taki sposób, nie w taki sposób. Sędziowie mogliby dać dogrywkę gdyby walka była wyrównana ale Zikic zupełnie ją zdominował. Wiec nie było podstaw do dogrywki.
 
Choć akurat ta walka przeszła u buka, to oglądając ją nie wierzyłem że w ogóle ktoś wpadł na pomysł tej dogrywki.



Sędziowie chyba tu też pomylili karty, bo tam byłą dominacja Zikicia, a nie remis...



Naprawdę lubię Antka, ale to zwycięstwo mu się nie należało i najrozsądniej by było teraz ogłośic NC.
 
Co najśmieszniejsze nawet duet Juras&Janisz byli przekonani po dwóch rundach, że wygrał to Zikic i po dogrywce też...
 
Powinni zmienić wynik na wygraną Zikica, nie wiem gdzie sędziowie się patrzyli bo na pewno nie na ring.Już dogrywka była niesprawiedliwa ale i w dogrywce Zikic wypracował przewage więc wtf??
 
Nie zapominajcie ze dogrywke tez przegrał.



Co zabawne Janisz z Jurasem tak samo twierdzili a po werdykcie juz im minela ochota na komentowanie wyniku. Szkoda bo czasami jak komentują UFC i wynik moze nie to ze jest kontrowersyjny ale mozna typować różnie to chętnie Janisz zwłaszcza mowi o skandalu a tu cisza, gdzie byl ewidentny wałek. Nie ładnie Panie Andrzeju.
 
Jak dla mnie obaj mogą czuć się oszukani w równym stopniu - pierwsza walka w której Chmielewski był minimalnie lepszy została zakończona dogrywką wygraną przez Zikicia, a teraz było dokładnie odwrotnie - podstawowy czas dla Zikicia a dogrywka dla Chmiela.



Gdyby Pudzio nie był tak main streamowym zawodnikiem KSW nie przejmowałoby się błędem sędziowskim bo takie zdarzają się przecież i będą się zdarzały, zmienili zeby zaraz w mainstreamowych medaich się nie pojawiło, że KSW i Pudzio oszukali ludzi, a Chmielewskim przecież nikt się nie będzie przejmował a już tymbardziej wspominał o nim w mdediach.
 
Bez zartow, ze teraz sie bedzie wymagalo uniewaznienia kazdej walki, ktora w opinii czesci/wiekszosci fanow zakonczyla sie blednym werdyktem :-) To podwaza sens sedziowania w ogole. Lepiej, zeby KSW ogarnelo porzadnie sedziowanie.







PS. Malinowsky, ale Ty masz parcie na szklo, zenada. Nie wiem ktory to juz temat, w ktorym po prostu dublujesz jakies informacje. Takie tematy i kokosowanie tylko syf na forum robi.
 
Zelboys06



Nie wnikając już w sam pomysł no contest - ja po prostu chcę, żeby jakoś to próbować wyprostować/przeprosić Zikicia. Nikt mi nie wmówi, że James to przegrał.
 
sword.jpg
 
Zelboys Ty natomiast czepiasz sie wszystkiego, a zaczeło sie od tematu o 11.11. Syf to robia Twije tematy o marszu, jaki to ma związek z MMA? Skoro Ty nie masz problemów z tym werdyktem, Twoja sprawa. Miał miejsce mega wałek i o tym się powinno mówić.
 
Właśnie, to stąd kojarzę Zelboysa. Tym bardziej mnie dziwi, że ktoś taki pisze w taki sposób. Dziwi i smuci.
 
Back
Top