Ankos i Wrestler 24

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
Ostatnio oglądałem profil Wrestler24 na FB i zauważyłem, że trenują oni na tej samej sali co Ankos, kilku zawodnikó z Ankosu pojawiło się też na zdjęciach. Kiedyś czytałem też, że trenerzy W24 - prowadzili treningi/dołączyli do Ankosu.



Moje pytanie - to są dwa osobne kluby czy Wrester to bardziej klub zapaśniczy, a Ankos MMA ?







S
 
@Elson to bardzo skomplikowana sprawa. Żeby wyjaśnić sprawę musielibyśmy cofnąć się minimum 15 lat w tył i opisać jak rozwijała się w Poz grupa......... E eeee Nie napisze
 
Dwa dobre kluby sportowe na jednej grunwadzkiej hali i tyle nic dziwnego.



Żeby zrozumieć Poz trzeba opsłuchać Peji szczególnie 3:07 -3:12 i niepotrzebnie nie drążyć



 
@up



[strike]Tytus może jakiś link bo Peja trochę piosenek miał. Widzę lubisz być enigmatyczny.[/strike]
 
Nie zagłębiając się w jakieś pudelkowe plotki.



Czy oni mają jakieś wspólne treningi czy w różnych godzinach i co najwyżej się mijają po/przed treningami ?



Jako ciekawostka Cipek teraz po raz drugi ( chyba) jest u W24 na treningach.
 
To była spina z Bedorfem czy chodzi po prostu o celowanie w pas przez Włodarka?


Kurwa piszcie konkrety a nie odpowiedzi cząstkowe z dopiskiem "pozdro dla kumatych".
 
Kluby na pewno mocno zaprzyjaźnione, szczególnie że do niedawna A. Kordus był chyba sam w Ankosie. Potem otworzył swój, w porozumieniu z Kościelem. Nie pytajcie o źródła, nie pamiętam dokładnie, chyba przy okazji wcześniejszych pytań o Włodarka dlaczego rozstał się z Ankosem itp.
 
Back
Top