Ankieta: Wasz ulubiony zawodnik to?

malinovsky - Spisuj se może kto już głosował, bo tak to ktoś może Cię wydymać w następujący sposób :



1. Napisać swojego ulubionego zawodnika



2. Poczekać, aż jakieś 2 strony wyprzedzą jego posta



3. Wpisać zawodnika drugi raz ( działa to przeważnie u ludków ze Strawweight ) .



Zatem radzę spisywać, żeby wyniki nie były zfałszowane :-)
 
malinovsky - Spisuj se może kto już głosował, bo tak to ktoś może Cię wydymać w następujący sposób :



1. Napisać swojego ulubionego zawodnika



2. Poczekać, aż jakieś 2 strony wyprzedzą jego posta



3. Wpisać zawodnika drugi raz ( działa to przeważnie u ludków ze Strawweight ) .



Zatem radzę spisywać, żeby wyniki nie były zfałszowane
lol.gif


Jaki sens ma tutaj pisanie 2 razy swojego ulubionego zawodnika? Jakiejs nagrody za to nie ma.
 
Ale nie zdziwiłbym się gdyby jacyś desperaci ( nie będę rzucał nickami ) byli w stanie napisać dwa razy swoich zawodników, żeby " ich zawodnik wygrau " !
 
Jak Malinowsky wpisze wszystko do excela to nikt go nie oszuka, ja głosuję na Mameda, to dzięki niemu zacząłem się interesować tym sportem.
 
Jest ich wielu, legenda - Renzo Gracie, dzis Shinya Aoki, wariat - Chael Sonnen, Michal Materla, Hellboy Hansen, ale jesli ma byc jeden to pewnie ze wzgledu na zblizajaca sie walke,



NICK DIAZ
 
żaden inny zawodnik nie robi na mnie takiego wrażenia jak Vitor Belfort to mój idol i najlepszy zawodnik mma
 
Back
Top