ANKIETA: Michał Materla vs Mamed Chalidow!

Komu Kibicujesz?

  • Cipek

    Votes: 110 66.3%
  • Mamed

    Votes: 29 17.5%
  • Żadnemu

    Votes: 27 16.3%

  • Total voters
    166
Walka Mameda z Materlą, ankieta na forum COHONES, pamiętny wywiad nie z Mamedem, ale z jego udziałem, kto wygra w ankiecie??? :D :D :D
 
Khalidov był zawsze gotowy by bić sie z Materla ale nie chciał być postrzegany jako ten co pobił lokalnego "bohatera" co mogłoby odbić sie na rozwoju jego popularności. Materla zas nie chciał się bić bo wiedział ze nie ma najmniejszych szans i nadmuchany balonik peknie z hukiem. Czemu dziś chce sie bic? Bo ludzie z jego otoczenia nagadali mu ze jest mega zajebisty i jak nie teraz to kiedy heheh.
Khalidow ośmieszy Materle i skończy się chłopak
 
Serce - Cipek
Rozum - Mamed


Nie wiem czy zauwazyliscie jak w ostatnim czasie po wiadomych wydarzeniach w Paryzu i nie tylko spadla ilosc fanow Czeczena.

Zreszta sam Mamed tez sie do tego przyczynia.Po kiego grzyba w niemal kazdym wywiadzie wspomina o wierze i Bogu wiedząc jak aktualnie drazliwy jest to temat.

Jak jeszcze zobacze jego żone w pierwszym rzędzie przystrojoną w hidżab to chyba sie spawiuje...
 
Byłem za Mamedem, ale lekko. W ankiecie go wybrałem. Teraz patrze jaki był układ głosów, wiele osób pewnie niepocieszonych. Ale ja się pastwić nie będę, bo chciałem zobaczyć dobra walkę przede wszystkim.
 
Serce - Cipek
Rozum - Mamed


Nie wiem czy zauwazyliscie jak w ostatnim czasie po wiadomych wydarzeniach w Paryzu i nie tylko spadla ilosc fanow Czeczena.

Zreszta sam Mamed tez sie do tego przyczynia.Po kiego grzyba w niemal kazdym wywiadzie wspomina o wierze i Bogu wiedząc jak aktualnie drazliwy jest to temat.

Jak jeszcze zobacze jego żone w pierwszym rzędzie przystrojoną w hidżab to chyba sie spawiuje...

Specjalnie dla Ciebie była wystrojona i kilkukrotnie pokazywana przez Polsat :)
 
Back
Top