Ankieta - liczba fanów i antyfanów Conora

Jak siebie określisz w stosunku do postaci Conora Mcgregora?

  • Fan

    Votes: 37 29.8%
  • Psychofan

    Votes: 18 14.5%
  • antyfan

    Votes: 29 23.4%
  • mam wyjebane, niech się po prostu leją ładnie po mordach

    Votes: 40 32.3%

  • Total voters
    124

halibut

UFC
Middleweight
Może temat z dupy - jeśli tak to zamknijcie.
Ale szczera i czysta ciekawość , po przeczytaniu kolejnych kłótni w wątku z Conorem, mnie naszła: ilu jest tutaj fanów, ilu antyfanów Rudego?
 
Fan Conora, lubię gościa bo dzięki niemu jest ciekawiej. Wydaje się spoko gościem ale trochę wkurzają mnie te jego zachowania do kamery.
 
Jestem fanem umiejętności Rudego i tego jak się wypromował. Ale teraz jestem już znudzony jego ciągłymi gadkami tego samego typu. To czyni mnie fanem, czy psychofanem?
 
Jestem fanem umiejętności Rudego i tego jak się wypromował. Ale teraz jestem już znudzony jego ciągłymi gadkami tego samego typu. To czyni mnie fanem, czy psychofanem?

Fanem. Psychofan to ten co się jara jego gadaniem i broni hejterów "ale to jest zajebiste, to charyzma i dziei temu sprzedaje gale".
Jarający sie tylko aspektem sportowym - to fan.
 
Antyfan umiejętności bo nie ma żadnych. Czasem jednak patrzę z sympatią na tego wkurzającego pyszałka bo wiem że tylko udaje i faktycznie bez niego najgłośniejszym nabytkiem UFC byłby CmPunk ;)
 
Fanem. Podoba mi się to jak w relatywnie krótkim czasie stał się dość znaną personą w całym MMA.

Pomijam to, że swoją pozycję głównie zdobył nieustanną promocją, ale jakieś czyny też za tym idą, a to się liczy
 
Kozak jest, coś się przynajmniej dzieje :) Zachowuje się jak cymbał, ale to chyba jednak poza, coś tam w głowie ma. Ładnie pogrywa w TUFie :)
 
Ja jestem fanem antyfanem. Swiadomie i z dystansem przyjalem pozycje hejtera wszystkiego co zwiazane z rudym. Aldo mu wpierdoli chyba ze walke znowu sprzedadza :p
 
Po dzisiejszym odcinku znow bardziej fan, niz postronny obserwator.
Świetnie sobie rozegrał karzełków z AT,dyskomfort na twarzy Fabera,TJ uciekający ze wzrokiem.

Porobił im dzieci mentalnie.
 
Fan. Gościu jest zajebisty i uwielbiam całą te jego medialną otoczkę, ale nie dałbym se za niego ręki uciąć (jak za panów w mojej sygnie np.)
 
inpho_00885013.jpg


PSYCHO!
Już niedługo, na dniach, na mojej ścianie wyląduje plakat z autografem mistrza!
 
Back
Top