D
Deleted member 13171
Guest
O kurwa, pan gangster z cohones. Ja jestem normalny chłop i półświatek mi nie imponuje. Jak ktoś jest winny to jego miejsce jest w pierdlu i chuj z nim.
i biegniesz pierwszy z donosem, normalny chłop, winszuję, winny to pojęcie względne, mądrzysz się zza ekranu, dzięki za propsy, taką range powinni mi tu klepnąć, gangster z cohones



