Andrzej K. zatrzymany przez CBŚP.

i biegniesz pierwszy z donosem, normalny chłop, winszuję, winny to pojęcie względne, mądrzysz się zza ekranu, dzięki za propsy, taką range powinni mi tu klepnąć, gangster z cohones
Wina udowodniona nie jest względna
 
View attachment 115628
View attachment 115629

Idź już spać wojowniku bo cię znowu z forum wygonią na pół roku i będziesz płakał tobie podobnym na pw jacy to inni są źli i się na ciebie uwzięli. #CohonesPamięta jak błagałeś kolegów co mieli tu resztki szacunku by się za tobą wstawili, wstawili się i zniknęli ze wstydu jak ich uświadomiono.
O co tutaj chodzi bo serio jestem za głupi
. Ze ja tak wyglądam z dziarami w paincie czy że Ty a tego tekstu Hildebrant to ja napewno nie pisałem. Nic nie rozumiem, Pytam z ciekawości i z nudów mi płacą za te noc ale serio o co chodzi. Jestem, za głupi żeby zrozumieć
 
nie wiem z jakiego środowiska się wywodzisz, widocznie nie wiesz jak to wygląda w półświatku i jakie tam panują zasady, nie żałuję go, po ludzku szkoda trenera
Po ludzku powinno być szkoda ludzi którzy cierpią z powodu przestępstw, typu ktoś został okradziony, ktoś pobity etc
Żałować kogoś tylko dlatego że jest trenerem mma z bardzo wysoka w tym sporcie renoma jest bez sensu. Bez względu na osiągnięcia zawodowe i powiedzmy sławę jesteśmy przede wszystkim ludźmi. A ludzie powinni odpowiadać za swoje czyny.
 
Po ludzku powinno być szkoda ludzi którzy cierpią z powodu przestępstw, typu ktoś został okradziony, ktoś pobity etc
Żałować kogoś tylko dlatego że jest trenerem mma z bardzo wysoka w tym sporcie renoma jest bez sensu. Bez względu na osiągnięcia zawodowe i powiedzmy sławę jesteśmy przede wszystkim ludźmi. A ludzie powinni odpowiadać za swoje czyny.
O to, to. 10/10 się zgadzam.
 
i biegniesz pierwszy z donosem, normalny chłop, winszuję, winny to pojęcie względne, mądrzysz się zza ekranu, dzięki za propsy, taką range powinni mi tu klepnąć, gangster z cohones
Z pewnością ponurym żartem jest działanie sądownictwa, nie może być tak, iż prawomocny wyrok zapada po 20 latach, nie da się żyć w takim zawieszeniu. Na poziomie indywidualnym chodzi tu o filozofię życia, albo bierzesz odpowiedzialność za swoje czyny albo próbujesz się wyślizgać. Andrzej spróbował ale, po początkowych sukcesach, finalnie nie pyklo. Myślę, że zabrakło także pokory, gdyby nie ta pycha, potrzeba uwagi i podkreślania swojej alfasamczosci, może świat by zapomniał.
 
i biegniesz pierwszy z donosem, normalny chłop, winszuję, winny to pojęcie względne, mądrzysz się zza ekranu, dzięki za propsy, taką range powinni mi tu klepnąć, gangster z cohones
Ebe, ebe jebać 60. Pewnie jakby Ci auto z podjazdu zajebali to byś sam sprawę załatwił. Sztywniutko. Po twojej działalności na forum widać, że zwykły pet jesteś, a nie gangster. A range to możesz mieć zapłakana pizda. Uciekam, bo trzeba zagonić na psy parę osób.
 
szkoda to było tomasza komendy czy sławomira sikory

kościela nie szkoda - jak sobie zbudował pozycję na zniszczeniu czyjegoś życia to niech odpowiada

dlatego 3/4 wiejskiej powinno siedzieć grube lata, za skurwysynstwa, powiązania z mafią i działanie na szkodę zwykłych ludzi, ale świat to jedna wielka spierdolizna globalistów i szaraczki jak mrówki
 
Ebe, ebe jebać 60. Pewnie jakby Ci auto z podjazdu zajebali to byś sam sprawę załatwił. Sztywniutko. Po twojej działalności na forum widać, że zwykły pet jesteś, a nie gangster. A range to możesz mieć zapłakana pizda. Uciekam, bo trzeba zagonić na psy parę osób.

kolejny mocny w internetach, ta zapłakana pizda i wiem do czego pijesz, do mojej depresji, by cie połamała jak zapałkę, nie jeden już się przejechał, a w necie nic nie ginie, idź z tą kurwą Jotko podaj sobie rękę, spływa to po mnie, ale dla takich jak ty robię wyjątki :kis:
 
kolejny mocny w internetach, ta zapłakana pizda i wiem do czego pijesz, do mojej depresji, by cie połamała jak zapałkę, nie jeden już się przejechał, a w necie nic nie ginie, idź z tą kurwą Jotko podaj sobie rękę, spływa to po mnie, ale dla takich jak ty robię wyjątki :kis:
Ten konflikt może wyjaśnić tylko klatka .
 
szkoda to było tomasza komendy czy sławomira sikory

kościela nie szkoda - jak sobie zbudował pozycję na zniszczeniu czyjegoś życia to niech odpowiada
Szkoda nie szkoda, ale chuj wie czy ktoś go nie chce wyjebać po prostu ..
w tym zjebanym kraju Gdzie daje się hajs na banderowskie pomioty zamiast pomóc tym co stracili wszystko przez powodz , to przecież normalne , że wpierdalają komuś zarzuty , a po czasie płacą odszkodowanie.
Ciężko mi sobie wyobrazić że kurwa po 20 latach nagle znaleźli świadka, który sobie przypomniał , że widział jak Kosciel kogoś zajebał na zapleczu....
 
Dajcie spokój. Dyskutujecie z chłopem dla którego Różal i Daria są idolami, więc jesteście z góry na przegranej pozycji w tej dyskusji.
 
Szkoda nie szkoda, ale chuj wie czy ktoś go nie chce wyjebać po prostu ..
w tym zjebanym kraju Gdzie daje się hajs na banderowskie pomioty zamiast pomóc tym co stracili wszystko przez powodz , to przecież normalne , że wpierdalają komuś zarzuty , a po czasie płacą odszkodowanie.
Ciężko mi sobie wyobrazić że kurwa po 20 latach nagle znaleźli świadka, który sobie przypomniał , że widział jak Kosciel kogoś zajebał na zapleczu....
Wtedy nie mogli udowodnić pobicia ze skutkiem to teraz udowodnią morderstwo :beczka:
 
O co jeszcze wam powiem co się zdziwicie. Do tego słynnego archiwum X co się zajmuje nie rozwiązanymi sprawami z długim leżakowaniem, nie trafiają ludzie z chęci czy powołania. Najczęściej tam się odsyła ludzi którzy są piątym kołem u wozu. A powinni posyłać tam młodych gniewnych z misja którym się będzie chciało przewalać tony akt szukać błędów, takich ostrych gryzpiorkow co aż ich nosi żeby zaistnieć. A często trafiają tam osoby które nie dały sobie rady gdzie indziej. Takmsą grube kilogramy papieru do ogarnięcia a Oni sobie siedzą i zlopia kawę. Sprawa Komendy czy inne takie słynne to wyjątek potwierdzający regułę. Na jednego wyjaśnione go przypada z innych dziesiec spraw co będą nigdy nie rozwiązane
 
O co jeszcze wam powiem co się zdziwicie. Do tego słynnego archiwum X co się zajmuje nie rozwiązanymi sprawami z długim leżakowaniem, nie trafiają ludzie z chęci czy powołania. Najczęściej tam się odsyła ludzi którzy są piątym kołem u wozu. A powinni posyłać tam młodych gniewnych z misja którym się będzie chciało przewalać tony akt szukać błędów, takich ostrych gryzpiorkow co aż ich nosi żeby zaistnieć. A często trafiają tam osoby które nie dały sobie rady gdzie indziej. Takmsą grube kilogramy papieru do ogarnięcia a Oni sobie siedzą i zlopia kawę. Sprawa Komendy czy inne takie słynne to wyjątek potwierdzający regułę. Na jednego wyjaśnione go przypada z innych dziesiec spraw co będą nigdy nie rozwiązane
Co to jest "wyjątek potwierdzający regułę"? Czy jesteś wskazać cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek taką sytuację, w której jakiś wyjątek od pewnej reguły ją potwierdzał? Wyjątek nigdy nie potwierdza reguły. Może ją obalić, ewentualnie być po prostu pewnym wyjątkiem, ale wskaż mi jakikolwiek przykład gdzie wyjątek POTWIERDZIŁ jakąś regułę.
 
Co to jest "wyjątek potwierdzający regułę"? Czy jesteś wskazać cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek taką sytuację, w której jakiś wyjątek od pewnej reguły ją potwierdzał? Wyjątek nigdy nie potwierdza reguły. Może ją obalić, ewentualnie być po prostu pewnym wyjątkiem, ale wskaż mi jakikolwiek przykład gdzie wyjątek POTWIERDZIŁ jakąś regułę.
Ty tak serio
 
Dajcie spokój. Dyskutujecie z chłopem dla którego Różal i Daria są idolami, więc jesteście z góry na przegranej pozycji w tej dyskusji.

dobrze ze jesteś świadomy

:beczka:
 
dlatego 3/4 wiejskiej powinno siedzieć grube lata, za skurwysynstwa, powiązania z mafią i działanie na szkodę zwykłych ludzi, ale świat to jedna wielka spierdolizna globalistów i szaraczki jak mrówki

no dobra kurwa, ale co mają do tego wiejska i co do chuja mają do tego globaliści kiedy wątek dotyczy byłego zapaśnika z poznania, który być może zajebał człowieka gołymi rękami?
 
Back
Top