Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski o najnowszych wydarzeniach w sportach walki

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel












Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski w Polskim Radio 24 podsumowują najnowsze wydarzenia w sportach walki.



W tej audycji - Daniel Omielańczuk w UFC, wypadnięcie Maćka Jewtuszki z rozpiski KSW 23 z powodu kontuzji + Wawrzyk vs. Povietkin
 
Szkoda że tak krótko o MMA, godzinka z 3 przerwami na muzyczkę byłoby optymalnie.
 
Komentarze Jurasa na temat koszykówki i innych dyscyplin na począku audycji genialne :)
 
Superowo ! Janisz i Juras robia mini-szklana szczeke, swietnie sie slucha, podrzucajcie im tematy jakies fajne zawsze
 
No, na jakiś jebitnie różowy :-) Program zajebisty, Nie wiem jak to wygląda w radiu, ale taka audycja mogłaby trwać z godzinkę, oczywiście z przerwami na muzykę :) Fajnie by było jakby puszczali piosenki, przy których zawodnicy z ostatnich gal wychodzili do klatki/ringu :-)
 
Świetna inicjatywa, mam nadzieje, że ten Wasz program będzie regularny.



Dzięki Voranek za wstawkę! ; )
 
Niech Jurasowi nikt nic nie zmienia, Łukasz poprostu powinien częściej tu się udzielać. Chociaż zdaje sobie sprawę, że cierpni zapewne na chroniczny brak czasu, bo robi z panem Andrzejem mnóstwo dobrego, także to raczej luźna sugestia, która nawet jak nie zostanie spełniona, to nic się nie stanie. Łukasz i tak jest bardzo aktywny WSZĘDZIE gdzie dzieje się coś związanego z MMA. Pozdro!
 
Bardzo fajnie się słuchało, a sugestie takie, żeby audycja trwała kilka razy dłużej :) Słychać było pasje u Redaktora Janisza i luz (często wydaje się być spięty).
 
Super sie słucha i oby więcej takich :) Mogą być dłuższe ale mogą być też takie krótsze a częstrze :) a teraz szczęka :P
 
Program naprawdę bardzo dobry, słuchało się bardzo dobrze, teraz tylko czekać na kolejne części :-)
 
Juras, bardzo dobra robota, informacje zza kulis zawsze w cenie :-)



Oby więcej takich audycji!



I standardowo: VoRaNeK dzięki serdeczne :-)
 
Thanks Guys :-)



Jak sam oglądam/słucham to dlaczego nie mam tego nagrać aby inni zobaczyli. Tak nawiasem :-)
 
@jurasmma



Nagrałem jedynie część o MMA. Kolejne audycje postaram się nagrać w całości :-)
 
Co to jest Polskie Radio 24? Publiczne radio internetowe? Całą audycję prowadzą Juras i Janisz?







Brakowało mi czegoś takiego:-)
 
Bardzo podobają mi się wstawki Pana Janisza tzw. osobiste historie. Miło się ich słucha. Taki mini podsumowanie. Fajna sprawa!
 
Back
Top