Anderson Silva - przemyślenia mistrza

U was też są takie 2 niebieskie paski na środku forum? Wkurza taka rzecz okropnie.
 
To chyba jednak wina pożyczonego laptopa, na paru innych stronach tez tak jest :-).
 
Możesz zrobić tłumaczenie. Nie wszyscy władają kilkoma językami.
 
Toż macie jak wejdziecie na YT na te filmy znaczekCC - klikasz - i angielski napisy są - też mam Ci je tłumaczyć?



dzięki uffff :-)
 
Experience to wg Ciebie przemyślenia na polski?



Doceniam teraz nasze forum, tam taki temat poleciał by po kilku minutach. Zakładanie tematów tylko po to, żeby nabić posty zamiast zrobić jeden temat o dyskusji przed galą. Kaczka kiedyś Cię lubiłem, teraz widzę jednak, że jesteś lekko :-)



To tyle, to mój 2 i ostatni post na tym forum
 
Zmieniłem jednak zdanie, bo chyba teraz pałeczka po mojej stronie żeby obronić "pseudo znawców". Wiesz co Ci powiem, prawda jest bolesna ale potrzebna żeby ją tutaj zamieścić, zapewne do czasu aż ktoś te posty usunie. Jedynymi znawcami na całym mma rocks są redaktorzy Tidzej i Venom. Jak czytam wasze komentarze, to w 3/4 przypadkach nie wiem czy się mam śmiać czy płakać?
Z Ciebie taki ekspert jest widzę, że pewnie byłeś kiedyś na sfd, lecz zostałeś zbanowany i załamany przyszedłeś tutaj i od razu innych nazywasz pseudo znawcami.
Najlepsze jest to jak sobie gratulujecie ilości nabitych postów. Pozdro experci. Kaczka w sam raz tu pasuje do zapewne expertów teoretyków w większości.

Pozdrawiam
 
@up



Przeciez u was sa dwa tematy na krzyz, plujesz jadem troche. Forum to tutaj, tylko dodatek do strony panie znawco :)
 
Panowie , spokojnie. Nie warto nawet strzępić języka. Choć przyznam,że "Nagły atak bulleta" to akurat trochę zaskoczenie. :-) No cóż, widać, że nudno naSFD się zrobiło beze mnie. Pozdro. Jak pamiętasz nigdy na dział mma i k1 nie narzekałem (opócz niektórych modów tam), ale porównując zasoby i wiedzę tam i tu (jesteście daleko w dupie Panowie i Panie:-) - bez urazy dla kilku ogarniętych tam - chodzi mi o całokształt.)



A wiecie, co jest najciekawsze: gośc wchodzi na obce forum zakłada konto, tylko po to ,żeby przyczepić się do tłumacznia 1 słowa. Dodam ,że ten cały bullet studiuje filologie angielską (aczkolwiek popprawek ma od hóóója) - więc po prostu - ŻENADA :-)



Koniec OT. Peace
 
Przesadzasz :D też studiowałem FA i miałem miliard poprawek, i wcale to nie jest żenada :D
 
Ilekroć patrzę na wywiady z Andersonem utwierdzam się w przekonaniu że Vitor miał rację z tą maską :)
 
Back
Top