Anderson Silva chce zakończyć karierę po walce z GSP?

steyr

BAMMA
Featherweight
za grapplerINFO.pl :



Dla fanów byłaby to świetna walka [z GSP], ale jedynym problemem jest waga. Trzeba znaleźć dobre rozwiązanie zarówno dla mnie jak i dla niego. Chcę walczyć z najlepszymi.. Oczyściłem swoją kategorię wagową i powoli zamierzam przechodzić na emeryturę







gspsilva.jpeg
 
Szkoda by było gdyby odszedł. Chociaż z drugiej strony gdyby pokonał GSP po czym zakończył karierę stałby się momentalnie legendą sportu. Zresztą i tak już jest.
 
W tej wypowiedzi nie ma słowa o tym, że Spider zamierza kończyc karierę po walce z GSP. A przechodzic na emeryture to można i parę lat.
 
Totez i w tytule jest znak zapytania. Moze wyciagnal wnioski z tego co sie teraz dzieje wokol Fedora i postanowil odejsc pieknie?
 
Tam chyba mówił że ma zamiar zakończyć karierę w tej kategorii wagowej
 
Anderson będzie wiedział kiedy odejść i zrobi to kiedy będzie chciał , ale nie na pewno w najbliższym czasie IMO.



@def



No to jest już bardziej prawdopodobne.
 
Anderson jeszcze przed walką z Maią mówił, że myślał o zakończeniu kariery ale nie precyzował terminu.
 
Jak wygra z GSP to bardzo dobry pomysł. Zarobił już na bank miliony,króluje w swojej wadze. Świetny moment, żeby odejść w chwale.
 
GSP go pokona przez Decyzje, ale gdyby Andy wygrał to on osiągnał jużwszystko co mógł i już ma swoje lata. Lepiej zakończyć karierze na topie niż ciągnąć ją jak tito lub chuck (albo Saku ;( )
 
,,Boi sie rewanżu z Sonnenem''.:-)



Na pewno stoczy jeszcze kilka zajebstych walk. Na pewno nieskończy się na jednej walce z GSPgdyby do niej doszło.



silva-sonnen_display_image.jpg
 
Boi sie Sonnena ? Kontuzjowany Silva poddaje Sonnena 9 na 10 razy. Zdrowy Silva, na 10 razy 6 razy Sonnena poddaje a 4 nokautuje. Taka prawda.
 
Back
Top