ANANASY 2011, czyli nagrody dla najlepszych w polskim MMA.

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
pineapple-girl.jpg


ANANASY 2011, czyli nagrody dla najlepszych w polskim MMA. Są to najbardziej prestiżowe nagrody w polskim MMA. Otrzymanie ANANASA, oznacza automatyczny awans w srodowisku. Drastycznie zwiększa powodzenie wśród kobiet. Wzrasta również zainteresowanie wśród sponsorów. To taki odpowiednik 'Oskara'.

ANANAS dla najlepszego polskiego portalu o MMA:

MMArocks

Choć serwis ma swoje wady, jest zdecydowanym liderem na rynku w swojej kategorii. Raczej nie zmieni się to w najbliższym czasie. Cześć konkrecji jest nawet całkiem dobra, ale brakuję tam specyficznego klimatu, który panuje na MMArocks.

ANANAS za największy progres formy:

Mariusz Pudzianowski

pudzian_371.jpeg


Mariusz to faktycznie tytan pracy. Musze się przyznać, że ciężko mi było go sobie wyobrazić walczącego 2 rundy, i mającego jeszcze siły na dogrywkę. Jednak dało to się osiągnąć. Choć nie pokonał "DVD" pokazał iż poczynił ogromny postęp, jeśli chodzi o wydolność. Nie jeden polski ciężki po 1 rundzie walki z 130 kg. zawodnikiem wysiadł by w trakcie walki. Również wyraźnie widać lepszy boks, a także szerszy zakres technik w parterze.

ANANAS dla najlepszego zawodnika w polskim MMA:

Marcin Held

Marcin-Held.jpg


To chyba jedyny polski zawodnik, który jest wstanie bić się z powodzeniem w UFC. Jeszcze nie teraz, ale w przyszłości jest to bardzo możliwe. Trzy walki w 2011, z czego tylko jedna przegrana z nie zwykle mocnym Chandlerem.

ANANAS dla najlepszej "ring girl":

Luba Miało

KSW_girls2_1mialo2.jpeg


Po prostu jest w moim typie, a to już wystarcza, by otrzymać to prestiżowe wyróżnienie.



ANANAS za najlepszy nokaut:

Artur Sowiński

9183.jpg


Praktycznie każdy go skazywał na porażkę z Jewtuszko na KSW 17. Artur jednak nie przejmował się tymi opiniami i od początku był mocno skoncentrowany. Wyczekał na lukę w gardzie faworyta, i uderzył tak mocno, że wyłączył mu światło. Ponoć bukmacherzy zarobili tyle pieniędzy na porażce Jewtuszki, że w ramach wdzięczności ufundowali Arturowi nową gitarę i cymbałki.

ANANAS za najlepsze poddanie:

Mamed Khalidov


mini.php



Podczas KSW 16. Ofiarą gilotyny z naskoku został Matt Lindland. Widowiskowe poddanie zrobiło wrażenie nawet na przeciętnych widzach 'Polsatu'.

Jak ktoś nie przeczytał, to polecam jeszcze:
KOKOSY 2011, czyli nagrody dla najgorszych w polskim MMA

http://cohones.mmarocks.pl/topic/kokosy-2011-czyli-nagrody-dla-najgorszych-w-polskim-mma
 
niezły z ciebie ANANAS kokos :P



a gdzie nagroda dla najlepszej organizacji polskiej MMA? :P
 
I nagroda dla :



- najlepszej gali.



- najlepszej walki w polsce



- najlepszy debiut na polskiej scenie MMA
 
nie wiem czy bedzie czesc 2. moze jeszcze kilka ANANASOW dodam, aczkolwiek jesli chodzi o najlepsza organizacje. nie wiem. KSW mnie wkurwilo strasznie 17. tak to by dostali.
 
Jak Ty widzisz najlepszy progres u Pudziana wśród wszystkich zawodników, to ten ananas musi być strasznie zgniły.
 
no a pokaz mi kogos kto w kilka miechow zrobil taki przeskok? widac, ze w ATT sie wzieli za niego. pewnie chodzi ci o to, ze to Pudzian a nie jakis zawodnik, taki typowy MMA. niestety to ten Pudzian zrobil najwiekszy progres.
 
Pudzian zrobil progres kondycyjny i tyle,,ale to twoje ananasy,dla mnie najwiekszy progres zrobil Materla w tym roku.
 
Zdecydowanie Cipek, nie wiem jak możesz tam widzieć kogoś innego, tym badziej Pudziana. Kokosy były nawet fajne, Ananasy to niewypał. Niestety trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
 
oczywiscie, ze kiepskie. KOKOSY to byly negatywne emocje, pojazdy, wiec i zainteresowanie bylo ogromne. co do Materli. problem dla mnie jest taki, ze ja nie mam pewnosci, czy zasluzyl na dogrywke na KSW 17. dalbym go na 2 pozycje. Pudzian zrobil spektakularny skok. wy tego nie doceniacie, bo to 'celebryta'.
 
Pudzian zrobił postęp kondycyjny tylko. Teraz umiał rozłożyć siły, a nie na hura zacząć walke i nie mieć siły po 3 minutach. Zgadzam się z resztą, że największy progres zrobił Materla.
 
@Kokos Wbrawdzie na kokosach można zbić kokosy, ale za Pudziana to należy Ci się MEGA KOKOS:



http://www.kinofabryka.pl/bosoprzezswiat/kokos.php
 
Kokos, jak jesteś takim wpływowym człowiekiem , masz informacje nt. walki Mańkowskiego i Puhakki, to może załatwisz mi numer do Luby ?
 
"Kokos, jak jesteś takim wpływowym człowiekiem , masz informacje nt. walki Mańkowskiego i Puhakki, to może załatwisz mi numer do Luby ?"







kokos teraz ogarnia wywiad z Cholewa nt mmaa2
 
Twoje posty obrażają moją inteligencję i jakoś nie są usuwane. Deal with it !
 
Swoją drogą ciekawe jak idą pracę nad nowymi usprawnieniami forum - mam na myśli ignorowanie wybranego użyszkodnika?
 
Po ostatnich nagrodach liczyłem na więcej, tak więc jestem niezmiernie zawidziony twoją postawą.
 
Back
Top