Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 124: Stephens vs. Choi

Witam.

To będzie mój 1 zakład ever na cokolwiek dlatego witam raz jeszcze.

Dlaczego nikt nie gra Polo Reyesa ? Kurs 2,7 gdzie walka na 90% dla niego i to przed czasem. Koleś ma duży potencjał a przegrał w UFC tylko z Vickem który jest mutantem i jest kurewsko duży. Tutaj nie dość że jest od rywala większy to deklasuje go stójką a o ile parter może iść dla Frevoli, to jednak jego zapasy mnie nie przekonują do tego że da radę Reyes'a sprowadzać.

Frevoli oglądałem raptem 1 walkę ale z taką stójką to Reyes go uśpi max 2 runda.
 
Witam.

To będzie mój 1 zakład ever na cokolwiek dlatego witam raz jeszcze.

Dlaczego nikt nie gra Polo Reyesa ? Kurs 2,7 gdzie walka na 90% dla niego i to przed czasem. Koleś ma duży potencjał a przegrał w UFC tylko z Vickem który jest mutantem i jest kurewsko duży. Tutaj nie dość że jest od rywala większy to deklasuje go stójką a o ile parter może iść dla Frevoli, to jednak jego zapasy mnie nie przekonują do tego że da radę Reyes'a sprowadzać.

Frevoli oglądałem raptem 1 walkę ale z taką stójką to Reyes go uśpi max 2 runda.
pewnie dlatego, ze 3/4 ludzi go nie zna, ja za to nie znam jego rywala
Reyesa kojarze z wojny z dobrej bitki z Japoncem
 
Witam.

To będzie mój 1 zakład ever na cokolwiek dlatego witam raz jeszcze.

Dlaczego nikt nie gra Polo Reyesa ? Kurs 2,7 gdzie walka na 90% dla niego i to przed czasem. Koleś ma duży potencjał a przegrał w UFC tylko z Vickem który jest mutantem i jest kurewsko duży. Tutaj nie dość że jest od rywala większy to deklasuje go stójką a o ile parter może iść dla Frevoli, to jednak jego zapasy mnie nie przekonują do tego że da radę Reyes'a sprowadzać.

Frevoli oglądałem raptem 1 walkę ale z taką stójką to Reyes go uśpi max 2 runda.

Ja Reyesa gram :Duke3d: Myślę jeszcze nad Paige VanZant.
 
PVZ+Stephens+Reyes+Johnson za 100
do wygranai około 1700
Johnson moze peknac psychicznie, Elkins to twardziel jakich malo
do tego dwa niesamowite wpierdole w ostatnich walkach, a Elkins cztery wygrane i to juz dwie ostatnie walki z czolowka dywizji
zmiana wag z tego co widze, zazwyczaj to sie zle konczy
 
Johnson moze peknac psychicznie, Elkins to twardziel jakich malo
do tego dwa niesamowite wpierdole w ostatnich walkach, a Elkins cztery wygrane i to juz dwie ostatnie walki z czolowka dywizji
zmiana wag z tego co widze, zazwyczaj to sie zle konczy

miałem zamiast niego Krause, ale myślałem i myślałem i stwierdziłem że White jest trochę niedoceniony i walce z nim ma sporą szansę.
Nie skreślam Elkinsa bo wiem jaki ma bogaty warsztat i wytrzymałość, ale wierzę w MJ .
 
Reyes 3.00 to juz przesada, dorzucam.

Stephens 2.55
Elkins 2.55
Aldrich 1.92
Reyes 3.00
Santiago 1.57
 
Liczysz ze Reyes będzie skutecznie bronił próby obalenia?

Liczę to dobre słowo, bo Reyes nie ma najlepszego TDD. Widziałem tylko ostatnią walkę Frevoli i według mnie gość jest zbyt agresywny w parterze, przez co oddaje pozycje i wpada w kłopoty. Ale oczywiście wydaje mi się, że Reyes może to ugrać w stójce. Porażka z Vickiem, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, powodem do wstydu nie jest.
 
w walkach wieczoru z tego co zauwazylem to czesto zawodnicy padaja w pierwszych rundach

Stephens to żelbeton, kitajec też pokazał że sporo może przyjąć i ciężki będzie do skończenia, przynajmniej na świeżo. Ja w tej walce mam overy po @1.57.
Z tej gali puściłem tylko dwie taśmy overowe. Czekam z graniem na UFC220
 
Puściłem tego trochę, ale już nie pamiętam wszystkich kuponów. W chuj czasu poświęciłem na AO i brakło mi czasu by się z Wami typami podzielić. W ostatniej chwili podam wszystkie, które postawiłem w kolejności powiedzmy od tych wg mnie najpewniejszych: Usman(kurs psi, ale wiadomo), Eye, PVZ, Taylor, Santiago, Krause, Johnson, Stephens, Reyes, Bernardo, Cannetti.

Przy okazji dla wtajemniczonych i niekoniecznie polecam Djokovica(win tournament). Wyhaczyłem po 8.00. Wraca po półrocznej "kontuzji" i myślę, że jest duża szansa, iż na głodzie weźmie co jego.

Aha! @Jakub Madej - niestety kolega władował hajs wprost do kieszeni bukmachera.:matt: Mam nadzieję, że tylko drobniaki.
 
Last edited:
Back
Top