Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 121: Werdum vs. Tybura

ja tam nie wierze, co niby takiego Marcin pokazal?
przegrana z Puetzem (who the fuck is that guy?), przegrana z kierowca ciezarowki, wygrana w dobrym stylu nad pepikiem co juz z UFC wylecial, ledwo co wygrana nad jakims Henrique i ledwo wygrana nad Arlovskim co rownie dobrze tez mogl wyleciec z UFC
vs Werdum byly mistrz co dal wyrownana walke z Overeemem, pokonal Caina, Harrisa zrobil jak amatora i zlal Browna
to inna liga przeciwnikow czolowka vs dol dywizji
 
Ja chce za 350zl żeby były te dwa tysie
Możesz edytować, a nawet kasować posty przez 10 minut.

Werdum przed czasem 1.91.
Jednyny tak naprawdę sensowny bet tej gali. Mi werdum zwycięstwo - zamyka dwa teamty więc odpuszczam puszczanie go, bo wiem, że z pazerności cuda się dzieją. Ale singla na to, że przed czasem puszczę w dublu z tym synem hunta.
 
ja tam nie wierze, co niby takiego Marcin pokazal?
przegrana z Puetzem (who the fuck is that guy?), przegrana z kierowca ciezarowki, wygrana w dobrym stylu nad pepikiem co juz z UFC wylecial, ledwo co wygrana nad jakims Henrique i ledwo wygrana nad Arlovskim co rownie dobrze tez mogl wyleciec z UFC
vs Werdum byly mistrz co dal wyrownana walke z Overeemem, pokonal Caina, Harrisa zrobil jak amatora i zlal Browna
to inna liga przeciwnikow czolowka vs dol dywizji

Wiem, wiem, to wszystko prawda. Tylko mimo wszystko wydaje mi się, że kurs na Tyburę trochę za duży i przez to wart ryzyka. Poza tym ostatnio intuicja mnie nie zawodzi. Bardziej brakowało odwagi i dlatego na tej gali podejmę większe ryzyko. Najwyżej wpierdolę po całości. Pieniądze to nie wszystko :facepalm:
Zapomniałem jeszcze dodać argument, który wszyscy znają. To przecież waga ciężka, a to w powiązaniu z podejrzaną szczęką Fabrycego zwiększa nieco prawdopodobieństwo zwycięstwa Marcina. Z drugiej strony rozsądek podpowiada, że równie dobrze Tybura może paść po ciosach. I tak możemy się przerzucać argumentami. Oktagon pokaże czy warto było ryzykować.
Jeśli miałbym stawiać Werduma to może faktycznie przed czasem jest lepszym betem niż zwykłe zwycięstwo. Ryzyko niewiele większe, a dutków sporo więcej.

Żeby się znowu nie powtarzać z postami to dodam od razu, że poszedł następny kupon z mojej strony:

Starks(ACB), Mokhtarian, Lentz, Young, Kelly, Muhammad, Tybura (3/7) za 70zł
 
gosc ledwo wygral z dziadkiem Arlovskim
Tak z bukmacherskiego punktu widzenia to w sumie dla mnie dobrze że go nie skończył w tej 1 rundzie bo pewnie kurs by teraz śmigał poniżej 3
Nie będe się rozpisywał ale w skrócie uważam że obrona obaleń + ciągła presja i nadanie dużego tempa walki mogą tu być kluczem do zwycięstwa dla Tybury.
Tak jak Werdum ma wybitny parter i bardzo dobrą stójkę tak zapasy ma chujowe i myślę że polaka nie sprowadzi.
I nie uważam żeby Tybur miał gorszą kondycję od brazola, ale to zobaczymy już w walce
Do tego 40 lat + to jego 3 walka w tym półroczu i mam wątpliwości czy w tym wieku branie tyle walk jest dobre.
Te dinozaury z ciężkiej muszą w końcu wyginąć i nie będę czekał aż zaczną przegrywać ze "słabszymi" zawodnikami ciężkiej
 
Belal Muhammad vs Tim Means
Zwycięzca meczu: Belal Muhammad

Tai Tuivasa vs Rashad Coulter
Zwycięzca meczu: Tai Tuivasa

Alex Chambers vs Nadia Kassem
Zwycięzca meczu: Nadia Kassem

Damien Brown vs Frank Camacho
Zwycięzca meczu: Frank Camacho

Fabricio Werdum vs Marcin Tybura
Zwycięzca meczu: Fabricio Werdum

Nik Lentz vs Will Brooks
Zwycięzca meczu: Will Brooks

Jake Matthews vs Bojan Velickovic
Zwycięzca meczu: Jake Matthews

Ryan Benoit vs Ashkan Mokhtarian
Zwycięzca meczu: Ryan Benoit

Alex Volkanovski vs Shane Young
Zwycięzca meczu: Alex Volkanovski

Stawka całkowita: 20.00 pln
Podatek: 2.40 pln
Liczba zakładów: 1
Możliwa maksymalna wygrana: 684.34
 
Podziwiam ludzi stawiających zwycięstwo Tybury :tongue: Werdum to ścisła czołówka a Tybura w ogóle nie zaimponował w żadnej z walk dla UFC.
 
Podziwiam ludzi stawiających zwycięstwo Tybury :tongue: Werdum to ścisła czołówka a Tybura w ogóle nie zaimponował w żadnej z walk dla UFC.
Wiesz była sobie walka Gustaffsona z Jankiem gdzie miała być deklasacja w każdej płaszczyźnie i nie muszę chyba przypominać kto dostawał w czape i musiał iść w zapasy. Tutaj liczę że będzie podobnie tyle że Werdumowi zapasy nie pomogą :D
 
Podziwiam ludzi stawiających zwycięstwo Tybury :tongue: Werdum to ścisła czołówka a Tybura w ogóle nie zaimponował w żadnej z walk dla UFC.
Dzięki. Możesz mówić mi Janusz :cool:
Dorzuciłem jeszcze 2 z 4 za 8 dych: Kelly, Mokhtarian, Muhammad, Tybur.
Jak mnie dalej będziecie podpuszczać to pójdzie singiel na Marcina i niech się dzieje wola nieba...
 
Chyba jednak warto poczekać do ważenia. Szczególnie z grubszymi stawkami. Nadto się nie przejmuj, nie jest przesądzone, że od razu przegrają.
Niby tak ale kursy strasznie spadaja do tego czasu, przykladowo kurs na Benoita spadl o 10 gr
 
Niby tak ale kursy strasznie spadaja do tego czasu, przykladowo kurs na Benoita spadl o 10 gr

Też prawda. Pisząc od razu o tym pomyślałem. Szczególnie z faworytami tak bywa. Życzę Ci byś trafił Camacho, Benoita niekoniecznie...
 
Bez tytułu.jpg

jakie typowania ma sens ten kupon ? $$$ pozdro
 
1. Bec Rawlings + Belal Muhammad stawka: 50 do wygrania: 200
2. Liverpool + Napoli-Milan w meczy będzie czerwona kartka: tak stawka: 100 do wygrania: 400
 
Dzięki. Możesz mówić mi Janusz :cool:
Dorzuciłem jeszcze 2 z 4 za 8 dych: Kelly, Mokhtarian, Muhammad, Tybur.
Jak mnie dalej będziecie podpuszczać to pójdzie singiel na Marcina i niech się dzieje wola nieba...

Dlaczego mam Cie Januszem nazywac z powodu typu heh. Po prostu nie wierze w Tybure bo nie ma do tego podstaw. Wszystkie jego walki byly przecietne.
 
Dlaczego mam Cie Januszem nazywac z powodu typu heh. Po prostu nie wierze w Tybure bo nie ma do tego podstaw. Wszystkie jego walki byly przecietne.

Pierwszy camp w JacksonWink, Werdum trzecia walka w tym półroczu, pare rzeczy juz tu sie przewinelo. Tybur na pewno nie jest bez szans. By KO za drobne.
 
Witam. chciałbym podzielić sie z państwem profesjonalna analiza zupełnie ZA DARMO Jednocześnie mam uwage do moteratora forum gdyż nie działają niektóre plskie znaki. Musisz bardziej popraciowac nad kodem strony ;) pozdrawiam serdecznie, miłego wieczoru
 
Nie traktowałbym Brooksa jako pewniaka. Gość w UFC wygląda chujowo, popełnia mnóstwo błędów, a USADA zabrała mu w chuj energii. Lentz dał się zgwałcić Makhachevowi, ale Islam to według mnie znacznie wyższa półka, niż Brooks, a na dodatek wówczas żona Nika była chora i gość musiał się opiekować nią oraz noworodkiem, nie sypiając w ogóle po nocach. Oczywiście faworyzuję go, ale według mnie 1.25 jest nieadekwatne do ryzyka.

Jeszcze nie mam nic z tej gali i nie wiem, czy coś postawię.

lol

Na przyszłość będę się siebie słuchał, zamiast wydziwiać zakłady na siłę.
 
Last edited:
Back
Top