Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 115

Kurs przesadzony, ale uważam, że Edwards wygra. Presja bokserska Barbereny może być problemem, ale Leon jest szybki, celny, jego kopnięcia łamią rywali (middle na Luque, czy zabójcze headkicki), a w razie problemów może odwołać się do zapasów. Na razie passuję, ale życzę powodzenia.

Niby Rustama grać się nie opyla ale pewnie i tak wygra.

^ dokładnie :c
Uważam, że lepiej odpuszczać w walkach Edwardsa i Khabilova.
 
upload_2017-8-28_16-12-17.png
 
Nie ma co się wysilać z Barbarenami i innymi.

Magomedsharipov + Prazeres @1.61

Prazeres + Till @1.87

Taisumova nie ma co stawiać, bo mimo, że to lepszy zawodnik, to bardzo długo nie walczył i nie wiadomo w jakiej jest formie :)
 
Poszła taśma:
Desmond Green
Aleksander Rakic
Daren Till
200zl = do wygrania 1440.55 zł
Nie żebym marudził, super kurs tylko czy khabilow nie zamęczy tego Greena zapaśniczo? Chociaż w sumie Martins nie jest zapasiorem a odpowiednio się bronił, ale jest dużym lekkim...
Jeżeli nie, to to bet gali.
 
Nie żebym marudził, super kurs tylko czy khabilow nie zamęczy tego Greena zapaśniczo? Chociaż w sumie Martins nie jest zapasiorem a odpowiednio się bronił, ale jest dużym lekkim...
Jeżeli nie, to to bet gali.

Na moje oko zmęczy, ale ja tam się nie znam.
 
Nie żebym marudził, super kurs tylko czy khabilow nie zamęczy tego Greena zapaśniczo? Chociaż w sumie Martins nie jest zapasiorem a odpowiednio się bronił, ale jest dużym lekkim...
Jeżeli nie, to to bet gali.
Rustam jest przeceniany, Desmond to mój najpewniejszy typ.
 
Ja rozumiem, ze Desmond moze mieć szanse, ale zaraz najpewniejszym typem gali? Wydaje mi się, ze nie tyle Rustam jest przeceniany, co raczej Ty nie doceniasz Rustama.:deniro:
Nie doceniam bo widzialem jego walki ;) Desmond jest zapasnikiem dyvision 1 wiec Rustam go nie zdominuje w tej plaszczyznie a w stojce Desmond jest wiekszy i ,,kreatywniejszy"
 
Nie doceniam bo widzialem jego walki ;) Desmond jest zapasnikiem dyvision 1 wiec Rustam go nie zdominuje w tej plaszczyznie a w stojce Desmond jest wiekszy i ,,kreatywniejszy"

Powiedz to Chrisowi Wade, którego uwazam za naprawdę dobrego zapaśnika. Obalał go bez trudu 6 razy i pięknie kontrolował w parterze. A Jeśli idzie o Parke'a, którego Gamer nie mógł obalić, Rustam obalił 6 razy i tez robił go jak chciał. Ze o zwycięstwie nad Masvidalem nie wspomnę.
 
Powiedz to Chrisowi Wade, którego uwazam za naprawdę dobrego zapaśnika. Obalał go bez trudu 6 razy i pięknie kontrolował w parterze. A Jeśli idzie o Parke'a, którego Gamer nie mógł obalić, Rustam obalił 6 razy i tez robił go jak chciał. Ze o zwycięstwie nad Masvidalem nie wspomnę.

walka zweryfikuje :)
 
Powiedz to Chrisowi Wade, którego uwazam za naprawdę dobrego zapaśnika. Obalał go bez trudu 6 razy i pięknie kontrolował w parterze. A Jeśli idzie o Parke'a, którego Gamer nie mógł obalić, Rustam obalił 6 razy i tez robił go jak chciał. Ze o zwycięstwie nad Masvidalem nie wspomnę.

Khabilov wszystkie walki wygrywa splitami, ledwo co
te jego suplexy to byly jak sterydy wpierdalal ostre, teraz juz wyglada tak sobie
 
Khabilov wszystkie walki wygrywa splitami, ledwo co
te jego suplexy to byly jak sterydy wpierdalal ostre, teraz juz wyglada tak sobie

Daj chłopie spokój. Na 9 walk Rustama w UFC tylko jedna zakończyła się splitem, którą to przegrał na korzyść Martinsa. Na jego siedem zwycięstw 5 wygranych ma przez unanimous decision, pozostałe dwie przez TKO ( jedna TKO doctor stoppage) Więc moze skończ ubarwniać.
 
Daj chłopie spokój. Na 9 walk Rustama w UFC tylko jedna zakończyła się splitem, którą to przegrał na korzyść Martinsa. Na jego siedem zwycięstw 5 wygranych ma przez unanimous decision, pozostałe dwie przez TKO ( jedna TKO doctor stoppage) Więc moze skończ ubarwniać.
decyzje sedziowskie, a walka to zupelnie co innego
ja ogladalem wszystkie jego walki, wiec chyba wiem co mowie, ledwo co wygrywal i byly to dla niego ciezkie pojedynki
Green ma zapasy niby mocne, a to juz bardzo duzo na Khabilova, ktory w stojce jest przecietniakiem
 
Chyba jednak nie do końca, skoro twierdzisz, ze jego wygrane to były same splity. Poza tym szkoda strzępić ryja.
a co z Masvidalem niby nie byla wyrownana walka? polecam nadrobic, a pozniej sie madrzyc
pozyjemy zobaczymy, stylistycznie rywal ciekawy, zobaczymy ktore zapasy lepsze amerykanskie czy kaukaskie
 
a co z Masvidalem niby nie byla wyrownana walka? polecam nadrobic, a pozniej sie madrzyc
pozyjemy zobaczymy, stylistycznie rywal ciekawy, zobaczymy co lepsze kaukaskie zapasy czy amerykanska szkola

Nie muszę nic nadrabiać bo mam wszystko na bieząco. Porównaj zresztą klasę przeciwników Rustama, a Desmonda. Moze zaraz jeszcze powiesz, ze Green jest bardziej niebezpieczny od Masvidala.
Co do róznicy w szkole zapasów kaukaskich a amerykańskich podaję przykład. I nawet mi tu nie pisz, ze Wade w zapasach jest słaby.
 
Nie muszę nic nadrabiać bo mam wszystko na bieząco. Porównaj zresztą klasę przeciwników Rustama, a Desmonda. Moze zaraz jeszcze powiesz, ze Green jest bardziej niebezpieczny od Masvidala.
Co do róznicy w szkole zapasów kaukaskich a amerykańskich podaję przykład. I nawet mi tu nie pisz, ze Wade w zapasach jest słaby.

Wade jest drewnianym zapaskiem, jego najwiekszy atut to sila
Emmet to klasa wyzej niz Silva czy Saggo
nie mowie, ze wygra, nawet nie pamietam za bardzo walki Greena, ale wiem, ze Khabilov to bardzo dobry zapasnik i w sumie nic wiecej
 
Rustam często daje niebezpiecznie bliskie walki, nie warto go grać po takich kursach. Akurat do walki z Masvidalem bym nie przykładał wagi, bo dzisiejszy Jorge by go zniszczył (nawet wtedy punktowałem dla Gamebreda). Zapasy gość ma świetne, ale jest bierny i lubi przespać walkę w stójce.
 
Back
Top