Analiza kursów LV BET - UFC 216: Ferguson vs. Lee

Ktoś obstawia Stammana? Tom mial słaby debiut w ufc i wydaje mi się ze ma więcej hype'u niż umiejętności
 
1341_d.png
 
Green i Talerz mnie zastanawiają. To jakieś nieporozumienie, żeby w walce Tavaresa decyzja była po @1.50, a sam Brad po 1.54. Ten gość nigdy nie był nawet bliski skończenia kogokolwiek w UFC.
 
Nad czym się zastanawiam (jeszcze nic nie postawiłem):
- Ferguson
- Ferguson przed czasem
- Borg przed czasem za drobne bo kurs
- Green
- Vannata przez KO
- Brooks przez dec
- Werdum przed czasem
- dariusz

Jakieś z tych na 100% będę grać.
 
Ktoś obstawia Stammana? Tom mial słaby debiut w ufc i wydaje mi się ze ma więcej hype'u niż umiejętności

To trochę nie na miejscu powiedzieć, że były podwójny mistrz wyróżniającej się organizacji w Europie jest przehajpowany - po jednej, wygranej po nokaucie walce :D

Stamman z pewnością ma swoje szanse w płaszczyźnie zapaśniczej, ale przypomnij sobie jego debiut :) Wygrał jednogłośną decyzją, ale Ware nie miał problemu z trafieniem go w stójce, a Duquesnoy tam radzi sobie świetnie - co pokazał właśnie w tym "słabym" debiucie, w którym wygrał przez nokaucik, poprzedzony dwoma nokdałnami. Większe szanse na wygraną według mnie ma Francuz, a kurs początkowy był zdecydowanie zbyt wysoki. Jak mówiłem, w parterze Tom nie da sobie zrobić krzywdy, zapaśniczo lepiej może wyglądać Stamman, ale za to w stójce karty rozdawać będzie Duquesnoy.

A co do hajpu. Przehajpowany jest Sage, a nie gościu, który ma 16 walk stoczonych (15 wygranych) i zdominował w miarę znaną (w Europie) organizację :D
 
Nie wolisz over 2.5 po niewiele niższym kursie? Brad nie kończy nikogo, Leites jest bardzo twardy, a według mnie Tavares da radę przebijać się do klinczu przez te pyknięcia, dołoży parę lowkingów i wygra splitem.
 
Nie wolisz over 2.5 po niewiele niższym kursie? Brad nie kończy nikogo, Leites jest bardzo twardy, a według mnie Tavares da radę przebijać się do klinczu przez te pyknięcia, dołoży parę lowkingów i wygra splitem.
I zagrałeś Talerza?Tavares ma podejrzaną szczenę, ale zestawienie równe to raczej dog or pass.

Chyba Ferguson+Dariush
Może Duquensoy
Może Talerz
Jeszcze Werdum zastanawia, ale może z metodą.
 
Nie wolisz over 2.5 po niewiele niższym kursie?

Planuje wrzucić to do oddzielnego kuponu.

Tavares ma podejrzaną szczenę

Nie taka znowu podejrzana. Nie jest wstyd złozyć się po bombie od Whittakera, albo luta od Boetscha. Jednak jak go Romero prał przez trzy rundy to nawet nie jęknął, więc jednak coś tam potrafi przyjąć.

ale zestawienie równe to raczej dog or pass.

Jak to równe? Przeciez dla mnie Tavares jest jednym z bardziej przejrzystych typów. Talerz nic na niego nie ma. Brad rozmontuje go w stójce, wybroni wszystkie/większość obaleń i ugra pewną decyzję. Moim zdaniem będzie to wyglądać jak walka Talerza z Alveyem, ale w drugą stronę.

Nie będzie to łatwa przeprawa dla Greena.

Jeśli Green nie będzie pajacował, tylko zajmie się walką, to śmiało moze wygrać. Bobby ma bardzo solidną bokserską stójkę, a Vannata przyjmuje na twarz 90 % ciosów.
Moim zdaniem kurs jest atrakcyjny i pewnie sam coś zagram.
 
Wiem, ale uważam, że Lando po 1 rundzie zwolni i Green może urwać decyzję - choć daję mu 40% szans.
Lando w wywiadzie mowil ze do poprzedniej walki wogole olał zapasy i grappling. Teraz jest przygotowany w pelni pod kazdym wzgledem, tez kondycyjnie.
Swoja droga mialem postawic na Schnella ale typ ma chyba gorsza szczeke od Arlovskiego... polecam obejrzec jego walke z Hectorem...
 
Tony to kozak w chuj, wygra na lajcie
Green tak samo, zawsze moze obalac, bo to dobry zapasior i jest twardy jak skala
Stamann to taki Mendes vol2, a Francuzik szybko zostanie zweryfikowany
 
Back
Top