Analiza kursów forBET - UFC on FOX 29: Poirier vs. Gaethje

Po chuju pomoc jak to jest samoistna wystawka człowieku.
Bede płacił nie ryzykując przy tym nic.

Z bólem serca muszę mu przyznać rację. Chuja Ci zrobią jak grasz i nie wyplacasz kilkudziesięciu tysięcy na raz :)
 
Jak myślicie, kurs na Tavaresa będzie rósł czy malał. Czy lepiej poczekać na kurs przez decyzje za @2złote z małym hakiem?
 
Moim zdaniem będzie oscylować w granicach @1,80. Boję się jednak, że nagle spadnie na poziom złoty pięćdziesiąt.
raczej watpie
tak na logike Jotko walczyl z mocnymi nazwiskami, a Tavares z przecietniakami
i jak ktos szuka underdoga to Jotko moze wydawac sie atrakcyjny
 
raczej watpie
tak na logike Jotko walczyl z mocnymi nazwiskami, a Tavares z przecietniakami
i jak ktos szuka underdoga to Jotko moze wydawac sie atrakcyjny
No jak? Brad prał się z podobnymi, bądź lepszymi ( np. Romero, Whittaker) od Krzyśka. Sprawdź sobie jego rekord.
 
No jak? Brad prał się z podobnymi, bądź lepszymi ( np. Romero, Whittaker) od Krzyśka. Sprawdź sobie jego rekord.
wiem, ale dawno temu i juz nikt o tym nie pamieta
z jednym padl po pierwszym ciosie, a drugi go zlal 30:24
 
wiem, ale dawno temu i juz nikt o tym nie pamieta
z jednym padl po pierwszym ciosie, a drugi go zlal 30:24
Wątpię żeby Krzysiek wytrzymał z Yoelem pełen dystans. Poza tym fakt że nie pamiętasz zawodnika nie musi wcale znaczyć że nikt go nie pamięta.
Spadek kursu na Brada wcale nie zdziwi.
 
Vettori ma jakieś zapasy? Patrzę tak wstępnie na kartę i pamiętając ostatnią walkę Adesanyi to mam wątpliwości czy jest aż takim faworytem.

Jak z Okamiego zostało jeszcze coś więcej niż wrak to powinien porobić Limę.

No i Tavares ugra decyzję Jotką imo.
 
Vettori ma jakieś zapasy? Patrzę tak wstępnie na kartę i pamiętając ostatnią walkę Adesanyi to mam wątpliwości czy jest aż takim faworytem.

Jak z Okamiego zostało jeszcze coś więcej niż wrak to powinien porobić Limę.

No i Tavares ugra decyzję Jotką imo.
Vettori prawie wygral z Carlosem Juniorem, wiec cos tam potrafi
zreszta remis z Akhmedovem mowi samo za siebie
 
Vettori ma jakieś zapasy? Patrzę tak wstępnie na kartę i pamiętając ostatnią walkę Adesanyi to mam wątpliwości czy jest aż takim faworytem.

Generalnie Adesanya pokazał całkiem dobra obronę przed obaleniami, ale Vettori to lepszy zapasnik niż Wilkinson. Israel zaprezentował się dobrze pod względem kondycyjnym, szybko wstawal pod siatka. Sek w tym, że od poprzedniej walki musiał poprawić nieco pracę na nogach, ale Vettoriego powinien wypunktowac. Na ziemii nie powinien go długo trzymać, a w stojce różnica klas
 
Gitara, tylko mnie utwierdziłeś.

Zastanawiam się nad Lopezem i Moragą.



:beczka:

Powodzenia.

@Pietagoras typowałem 1.70 - 2.20 i myślę, że na takim poziomie się zatrzyma. Nie zagram jednak Tavaresa, bo chociaż z Leitesem wyglądał niesamowicie, to z Theodorou słabo.
Z kolei Jotko, mimo porażki dał z Hallem występ życia.
 
myslisz jak polski janusz wasacz, ze zaraz ktos ci ukradnie pieniadze z konta
wąsaty janusz? gdzie kurwa napisałem, że mi ktoś ukradnie pieniądze z konta? chodzi mi bardziej o kare jaką mogą nałożyć w razie jakiegoś kwasu a nie, że zablokują wypłate czy coś tego typu
 
wąsaty janusz? gdzie kurwa napisałem, że mi ktoś ukradnie pieniądze z konta? chodzi mi bardziej o kare jaką mogą nałożyć w razie jakiegoś kwasu a nie, że zablokują wypłate czy coś tego typu
Z unibetu wplacasz i wyplacasz przez trustly. To jest pośrednik. Na rachunku bankowym nie będzie info, że to unibet tylko trustly, a do tego nikt nie będzie dochodził skąd ta kasa.
Chyba, że wolisz założyć pinnacle (pinbet88) przez pośrednika jak asianconnect lub sportsmarket :) wtedy można przez skrill i neteller robić normalnie wpłaty i wypłaty.
 
Bardzo małe szanse na wygraną. Ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia :p

Liczysz na farta czy masz jakąś wizję ?

Poriera, również zagrałem już około 2 tygodnie temu po 1.78

Wcale nie uważam, by to była bardzo mała szansa na wygraną. Boetsch zawsze jest niedoceniany przez graczy, a gość ma solidne TDD, serce do walki, niezłą stójkę i mocne uderzenie. Jeśli uda mu się utrzymać w stójce - a myślę, że tak - to powinien zamordować.

Porier jednak pare razy padal po ciosach, a Justin to taki twardziel, ze w zombie mode moze sie napierdalac do smierci

No nie bardzo. Poirier padał tylko po ciosie, a McGregor i MJ mają petardę, jak skurwesyn. Gaethje z kolei to typowy volume puncher z dziurawą, jak sito defensywą. Dustin bije mocniej i celniej, niż Alvarez. Cholera też wie, jak na Justina wpłynie pierwszy nokaut.
 
Powodzenia.

@Pietagoras typowałem 1.70 - 2.20 i myślę, że na takim poziomie się zatrzyma. Nie zagram jednak Tavaresa, bo chociaż z Leitesem wyglądał niesamowicie, to z Theodorou słabo.
Z kolei Jotko, mimo porażki dał z Hallem występ życia.
Theodoru, mimo lalusiowatego wyglądu tak naprawdę jest solidnym zawodnikiem i zawsze stawia twarde warunki. Nie jestem wcale pewien, czy w walce z nim Krzysiek wyszedłby zwycięsko.
Nie namawiam grać Tavaresa, ja jednak mam czutkę, że nie będzie to noc Kszyśka i zaryzykuję na to jakieś siano:) Tak więc puściłem singiel:

Brad Tavares - @1.73

Oczywiście czekam na kurs, że walka dotrwa do decyzji.
 
Puszczam dubla z moim prospektem Adesanyą. I zastanawiam się czy łączyć go Oliveirą... Co jeśli Condit sprawi niespodziankę? @Puczi @Pietagoras jak oceniacie jego szanse?

Nie jestem ani Puczi, ani Pietagoras ale uważam, że podrabiany kowboj ma wszystko, żeby wygrać - chociaż pod względem bukmacherskim traktuje to jako no bet. Oliveira będzie miał przewagę zapasnicza więc zapewne będzie chciał obalac i kontrolować z góry, ale: nie jest po pełnym okresie przygotowawczym... Condit będzie miał lepsza kondyche i nie zdziwie się jak wypunktuje fake Kowboja. Chociaż jak mówiłem dla mnie Oliveira jest faworytem Condit niedlugo pójdzie na emeryturę.
 
Puszczam dubla z moim prospektem Adesanyą. I zastanawiam się czy łączyć go Oliveirą... Co jeśli Condit sprawi niespodziankę? @Puczi @Pietagoras jak oceniacie jego szanse?

Nie gram tej walki - przed ostatnią walką Condit miał olbrzymie problemy osobiste i nie wiem, jak to teraz wygląda. Na logikę, to Oliveira powinien być w stanie zrobić to samo, co Magny, ale gość zaakceptował walkę ze 3 tygodnie temu, a nigdy nie słynął ze szczególnie dobrej kondycji. Być może over 1.5 po jakimś 1.50 uda się zagrać i bardziej mi się to spodoba, niż sam kurs na Alexa.
 
Back
Top