Analiza kursów forBET - UFC 228: Woodley vs. Till

Tak gadacie, że aż buki kurs podnieśli! Już jest ponad 130, jak dojdzie do 150 to wchodzę grubo.... za piątkę. Raz się żyje :crazy:
 
Tak gadacie, że aż buki kurs podnieśli! Już jest ponad 130, jak dojdzie do 150 to wchodzę grubo.... za piątkę. Raz się żyje :crazy:
Nie no, stary za taka kwote to sobie obstaw. Wiadomo jakas szansa jest.
Tak naprawde to Karolina ma najwieksze szanse wygrac z tej trojki
Esparza dostaje rywalke ktora stylistycznie jej pasuje bo jest grapplerka.
Montano... tutaj ciezko znalezc jakiekolwiek plusy poza kursem.

Postaw ta trojke za 5 a wiecej postaw siana na Karoline.
 
Postawiłem :lol:
lvbet.jpg

Teraz tylko: WAR dziewczynki!!! ... i w niedzielę będę miał wszystko, relaksy, sofixy....
 
Postawiłem :lol:
View attachment 11966
Teraz tylko: WAR dziewczynki!!! ... i w niedzielę będę miał wszystko, relaksy, sofixy....
Dwie pierwsze może i szanse są, szczególnie Polka, ale Montano z Valentyną? Stójkowo przepaść, siłowo przepaść, graplingowo pewnie też. To się nie ma prawa wydarzyć, chyba, że dziwna kontuzja w trakcie walki.
Ale cóż, w życiu cuda się zdarzają. Powodzenia.
 
gdzie teraz opłaca sie stawiać? jakis bonus na start? bo chciałem postawić dom na karolke :*
 
Dwie pierwsze może i szanse są, szczególnie Polka, ale Montano z Valentyną? Stójkowo przepaść, siłowo przepaść, graplingowo pewnie też. To się nie ma prawa wydarzyć, chyba, że dziwna kontuzja w trakcie walki.
Ale cóż, w życiu cuda się zdarzają. Powodzenia.
Przed walką Pyzy z Holly też mówili podobnie, Montanio w ostatniej walce zniszczyła Modafferi, co prawda też nie wiem kto to, ale chociaż nazwisko słyszałem :lol:
Gram dokładnie odwrotnie :dance:
(prócz Karoriny)
Czyli wspólnie wykiwaliśmy buka, jednemu z nas będą musieli wypłacić. Można? Można :crazy:
 
Czyli wspólnie wykiwaliśmy buka, jednemu z nas będą musieli wypłacić. Można? Można :crazy:

u're my man :rofl:

Montanio w ostatniej walce zniszczyła Modafferi, co prawda też nie wiem kto to, ale chociaż nazwisko słyszałem :lol:

Modafferi to laska która mając 35 lat ogląda anime, spina włosy w kitki jak 6-letnia dziewczynka i bardzo marzy jej się coś osiągnąć w MMA. Wychodzi nieudolnie, ale Łysy się zlitował i dał jej kolejną szansę...
 
No tak średnio bym powiedział, tak średnio. A jak Karola przegra, albo wygra Carla i Valentina?
Wtedy wygraną dzielimy po pół :crazy:
Ale to się nie ma prawa zdarzyć!
Modafferi to laska która mając 35 lat ogląda anime, spina włosy w kitki jak 6-letnia dziewczynka i bardzo marzy jej się coś osiągnąć w MMA. Wychodzi nieudolnie, ale Łysy się zlitował i dał jej kolejną szansę...
Tak mnie zaciekawił Twój opis, że aż sobie zobaczyłem jak ona wygląda .... i od razu wylądowała w fap folderze zaraz za Beciom Cerrejom. :duckfap:
 
u're my man :rofl:



Modafferi to laska która mając 35 lat ogląda anime, spina włosy w kitki jak 6-letnia dziewczynka i bardzo marzy jej się coś osiągnąć w MMA. Wychodzi nieudolnie, ale Łysy się zlitował i dał jej kolejną szansę...
Modaferi jest paskudna
 
Karolina Kowalkiewicz @ 4.00 (3.52)
Montano -vs- Shevchenko zakończy się na punkty - Nie @ 1.72 (1.51)
 
Karolina Kowalkiewicz @ 4.00 (3.52)
Montano -vs- Shevchenko zakończy się na punkty - Nie @ 1.72 (1.51)
Przepraszam za głupie pytanie, ale ostatni raz stawiałem na Pająka z Sonnenem i nie jestem na bieżąco...... co to są te cyferki w nawiasie? Po tyle postawiłeś?
 
Dodson vs Rivera i Suarez vs Esparza (UT) ako 7,29

Till +Sanchez ako 5

Montano z kursem 8,2 tez na pewno dorzuce.
 
Niech ktoś jeszcze postawi na Karole, to może trochę podniosą kurs na Andrade, a to pewniak jakich mało.

Do tego Valentina ilość rund -4.5 i wjeżdżamy za 100
 
Niech ktoś jeszcze postawi na Karole, to może trochę podniosą kurs na Andrade, a to pewniak jakich mało.

Do tego Valentina ilość rund -4.5 i wjeżdżamy za 100
Nie nazwałbym Andrade pewniakiem w starciu z Karoliną. Jest spora szansa że wygra ale na pewno nie jest pewniakiem. Pewniak to Valentina i może Zabit.
 
Nie nazwałbym Andrade pewniakiem w starciu z Karoliną. Jest spora szansa że wygra ale na pewno nie jest pewniakiem. Pewniak to Valentina i może Zabit.

Val pewniak. Zabit... spory faworyt, ale tu może być niespodzianka. A Karola - jak najbardziej ma szanse to ugrać :)
 
Ktoś obstawiał, że Till nie zrobi wagi? Na ohmie był kurs @2.30, że nie zrobi mistrzowskiej przy pierwszym podejściu.
Kusiło, ale speniałem.
 
Ktoś obstawiał, że Till nie zrobi wagi? Na ohmie był kurs @2.30, że nie zrobi mistrzowskiej przy pierwszym podejściu.
Kusiło, ale speniałem.
Wiedziałem że zrobi, za duzo do stracenia a Woodley jest na tyle obsrany że nie przyjąłby walki gdyby Till przekroczył wagę.
 
Back
Top