1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Analiza kursów BetSafe: UFC 180 + Typer 600 zł

Discussion in '(TOTALbet) Zakłady bukmacherskie MMA' started by Szady, Nov 13, 2014.

1. Szady

Szady MMARocks Cohones

Komentarze:
    13,004
    Zdobyte Lajki:
    22,212
    Punkty:
    1,790
    d

Last edited by a moderator: Feb 12, 2017
  2. raynor187

raynor187 ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,239
    Zdobyte Lajki:
    301
    Punkty:
    1,790
    Porcja moich typów:

Fabricio Werdum vs Mark Hunt:

Staram się potraktować tą walkę, jako typowe • Cinderella Story • , czyli z kopciuszkiem w roli głównej, będącym pod postacią Marka Richarda Hunta. Swoją kwestię argumentuje tym, że choć owszem • • Go Horse • jest szybszy, nie brak mu lisiego sprytu, czy kilku asów w rękawie, tak uważam, że choć obaj zrobili znaczne postępy, a ich dokonania na płaszczyznach z których się wywodzą, mówią same za siebie, to Samoańczyk nadaje się bardziej na materiał do • Rocky Story • . Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to waga ciężka, rządząca się swoimi prawami.. Dlatego zwycięzcy upatruje w Super Samoańczyku. Hunt, KO, runda 2.

Dennis Bermudez vs Ricardo Lamas:

W tym pojedynku trudno mi myśleć, że Lamas coś wskóra. Po bezpłciowym w jego wykonaniu pojedynku z Aldo i słabej walce z Diasem, staje naprzeciwko gościa, który w dobrym stylu wygrał swoją ostatnią walkę z Clayem Guidą. Co prawda Clay w ostatnim czasie zaliczył lekki spadek formy wg. mnie, lecz sam fakt pokonania go przez Dennisa, każe mi myśleć, że w porównaniu ich ostatnich starć , to Dennis wypada lepiej na tle swojego najbliższego rywala. Dodatkowo uważam, że jeśli uda mu się go zdominować na płaszczyźnie zapaśniczej, tak jak ostatnio Guidę, to powinien łatwo dopisać kolejną wygraną do rekordu. Bermudez, decyzja jednogłośna

Jessica Eye vs Leslie Smith:

Co tu dużo pisać.. Obie panie preferują typowy • slugfest • , którego z pewnością doświadczymy przez pełne piętnaście minut. W moim odczuciu, odrobinę lepszą zawodniczką, powinna być Eye, która bywa dokładniejsza w swoich wymianach. Choć kompletnie nie zdziwi mnie, jak niejednogłośna decyzja pójdzie na korzyść podopiecznej Cesara Gracie, tak w swoich analizach typuję Jessicę Eye, której ostatecznie uda się odbić od dna i doprowadzić do zwycięstwa. Eye, decyzja niejednogłośna.

Natomiast swój kupon konkursowy stawiam na Marka Hunta.

3. Pietagoras

Pietagoras UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,661
    Zdobyte Lajki:
    8,898
    Punkty:
    1,790
    Dobre walki do typowania. Powinny być rozbieżności w typach.;)

Wrzuciłem już swoje kupony do ZAKŁADóW BUKMACHERSKICH, wrzucę i tutaj.

Fajnie że moje kupony na UFC pokrywają się z typami w analizach ;D

4. godylka

godylka Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    2
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    790
    Jak przewidujecie walkę Ellenbergera ? Ja myślę, że powinien dać radę on walczył czołówką wagi a Gastelum tylko Rickiem Storym splita ugrał,więc chyba postawie na Jake’a. Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tej walki bo być może jest coś czego nie wiem o Gastelumie [​IMG]

5. Wolek

Wolek EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,806
    Zdobyte Lajki:
    1,982
    Punkty:
    1,190
    Dlaczego teraz tylko 3 walki do typowania?

6. Benoit

Benoit ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,424
    Zdobyte Lajki:
    3,066
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Olsztyn

Pełen szacunek Szady za całokształ i wiadomo, ale tekst że ktoś jest solidny po wygranej nad przyzwoitą Duke, to jakby powiedzieć że Waluś jest solidny bo wygrał nad przyzwoitym Bazelakiem. Jessamyn Duke to jedna z najgorszych zawodniczek jakie w życiu widziałem, poddaje walke po wyłapaniu jednego ciosu, nawet jeśli jest to delikatny jab. Gdyby nie to że jest kumpelą Rondy i brała udział w TUFie, nigdy w UFC by nie zawalczyła, bo jest po prostu poziomem za słaba na nasze PLMMA. Wiem że pojawił się na cohones jakiś trend na granie przeciwko Eye, ale realia są takie że ma lepszą stójkę od rywalki, a i poddać potrafi w bardzo efektowny sposób. Właściwie gdyby nie to że to nieprzewidywalne baby to powiedziałbym że jest 90%-owym pewniakiem.

https://www.youtube.com/watch?v=U537uIY6i8c

7. spraycro

spraycro Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    367
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Hunt vs Werdum - Werdum ma solidną szczękę, ale Hunt trafić moze każdego, był w stanie naruszyć nawet Juniora dos Santosa. Na zdrowy rozsądek nie można widzieć w nim faworyta, ale przeczucie mi mówi, że Mark sprawi niespodziankę, Hunt KO

Bermudez vs Lamas - Dennis ma dziury w obronie, ale może również przyjąć. Przewiduję że swoje ugra i w tójce a obalenia rozstrzygą o rundach. Lamas wyląduje na plecach przynajmniej w 2. Bermudez DEC

Eye - Smith - Wydaję się, że przewage umiejętności bedzie miała Eye, i przewage przychylności sędziów. Mając w pamięci jej walkę z Kaufman postawię że wygra przez decyzję. Eye DEC

Kasa poszła na Hunta

8. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,849
    Zdobyte Lajki:
    4,455
    Punkty:
    1,790
    Hunt vs Werdum - Mimo, że kurs 1.25 na Werduma jest śmiechu warty i nijak nie oddaje realnych szans Brazylijczyka, to każdy zdaje sobie sprawę, że jest on faworytem. Myślę, że BiegnijKoniu nie da się ustrzelić i wygra pewnie 2-3 rundy, by w mistrzowskich poddać Hunta. Werdum przez poddanie.

Bermudez vs Lamas - Nie jestem w pełni pewny zwycięstwa Dennisa, jednak muszę przyznać, że styl, w jakim rozniósł Guidę zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Lamas posiada lepsze nazwiska na rozkładzie, jednak myślę, że "wjazd z buta" w wykonaniu Bermudeza nie jest przypadkiem. Bermudez decyzja.

Eye - Smith - Smith pokazała mi w poprzedniej walce, że jest nieskoordynowanym gigantem. Jessica jest według mnie lepsza w każdej płaszczyźnie i silniejsza. Ogromna przewaga fizyczna Leslie nie wystarczy do wygrania walki. Eye decyzja.

Konkursowego kuponu jeszcze nie zagrałem, ale na pewno zagram kogoś. Pewnie Eye.

9. zychal

zychal UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,529
    Zdobyte Lajki:
    1,312
    Punkty:
    1,790
    poszly dwa piewrsze typ:

hunt za 20

okami+aguilar+manhoef za 30

Tomasz ,Szady co gracie na ten week?

10. Pietagoras

Pietagoras UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,661
    Zdobyte Lajki:
    8,898
    Punkty:
    1,790
    @Zychal,

Aguilar za 1.25 trochę ryzykownie. Niby jest faworytem, ale moim zdaniem Faria może jej napsuć sporo krwi.

11. zychal

zychal UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,529
    Zdobyte Lajki:
    1,312
    Punkty:
    1,790
    ryzykowny to melvin :D

dalem jeszcze

brooksa i vera+bermudez ,to chyba wszystko ,ufc nie ma co grac bo to loteria

12. Lucash

Lucash Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    472
    Zdobyte Lajki:
    10
    Punkty:
    1,790
    Hunt vs Werdum
    Werdum powinien walczyć zachowawczo w początkowych rundach, żeby nie dać się ustrzelić potężnym ciosom Marka, jeżeli rozegra walkę taktycznie i nie będzie za bardzo chciał pokazać jaki zrobił progres w stójce to w mistrzowskich rundach powinien wyciągnąć jakieś poddanie na zmęczonym Huncie.
    Typ Werdum przez poddanie

Bermudez vs Lamas
    Walka trudna do wytypowania i myślę, że zakończy się bliską decyzją. Jednak postawię na Lamasa, który jeżeli będzie w stanie wykorzystać GnP to wygra walkę przez decyzję.
    Typ Lamas przez decyzja

Eye - Smith
    Walka bez wątpienia powinna toczyć się w stójce, w której obie czują się najlepiej. Jednak lepsza technicznie Jessica, która ma większe doświadczenie wygra przez decyzję sędziów.
    Typ Eye przez decyzja

Tym razem typy odwrotnie do tych z analizy.:-)

13. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,849
    Zdobyte Lajki:
    4,455
    Punkty:
    1,790
    Dyszka leci na under 1.5 w main evencie.
    P.S. zdziwiłem się mocno, że Chmura & Szady nie wzięliście na warsztat walki Ellenbergera z Gastelumem. Dla mnie ten pierwszy jest faworytem.

14. kapusta

kapusta Legacy FC
    Heavyweight

Komentarze:
    2,179
    Zdobyte Lajki:
    3,350
    Punkty:
    1,790
    Dokładnie byłem niemal że pewny że będzie Ellenberger i Gastelum tutaj. Ja swoje typy wrzuce wieczorem albo jutro rano.

Tomek albo Szady może byście napisali (ewentualnie macie informacie) nt. tych rzekomych 17 tysięcy osob których mają dane? Oni powinni coś wiecej wiedzieć.

15. Pietagoras

Pietagoras UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,661
    Zdobyte Lajki:
    8,898
    Punkty:
    1,790
    Z tymi 17-toma tysiącami to pewnie taka reklama STSu. Tak czy siak mnie to mogą co najwyżej w światłowód pocałować. :-)

16. mateusz19191010

mateusz19191010 UFC
    Featherweight

Komentarze:
    8,686
    Zdobyte Lajki:
    6,463
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Home Page:
    Dzisiaj krótko, po zdaniu.

Fabricio Werdum - Mark Hunt

Wygrana Hunta przez mocne KO, chociaż nie jest w walce faworytem, to jednak sprawi niespodziankę ładnym ciosem(taki podbródkowy mnie się widzi).

Denis Bermudez - Ricardo Lamas

Wygrana Lamasa przez poddanie, Bermudez będzie obalał i przy którymś obaleniu się pomyli zostawiając miejsce, które wykorzysta The Bully.

Jessica Eye - Leslie Smith

Wygrana Eye przez split decision, walka będzie ciekawa, na korzyść Jessiki, Leslie sprawi problemy, czym wygra u jednego z sędziów.

Konkursowa 10 zł idzie na Hunta.

17. Wolek

Wolek EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,806
    Zdobyte Lajki:
    1,982
    Punkty:
    1,190
    Hunt vs Werdum
    Werdum faworytem, ale z sympatii do Hunto stawiam na niego.
    Typ Hunt przez TKO

Bermudez vs Lamas
    Może być wyrównana walka, ale minimalnie stawiam na Bermudeza.
    Typ Bermudez przez decyzje

Eye — Smith
    Kolejna ciężka walka do typowania, która pewnie skończy się decyzją. Myślę jednak, że Eye bardziej przekona sędziów.
    Typ Eye przez decyzja

Kupon na Hunto

18. Knee

Knee BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    837
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    2,790
    Dlaczego tylko 3 walki do typowania?! Sorry ale moim zdaniem trochę to nie fair w porównaniu do osób które nie nabiły zbyt dużo pkt…

19. raynor187

raynor187 ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,239
    Zdobyte Lajki:
    301
    Punkty:
    1,790
    Za tydzień będziesz mieć okazję się "odkuć". Było wyżej napisane...

20. Knee

Knee BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    837
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    2,790
    no spoko ale przy 3 walkach dużo zabawy idzie w chu... mało przetasowań itd i nie chodzi mi tylko o to że akurat jestem niżej w tabeli. Wygram to wygram, nie to nie, najważniejsza jest zabawa : ) a tak przy 3 walkach do wytypowania będzie dużo takich samych typów... nudy

Share This Page