All Hail Miras Gracie !

Karateka@

UFC
Middleweight
UWAGA! Jeśli masz ból dupy o działalność najbardziej profesjonalnego z profesjonalnych związków MMA, trash talk na Pudzianie czy Hardkorowym Koksie, bądź bierzesz na poważnie wszystko co mówi publicznie Miras Gracie, NATYCHMIAST OPUŚĆ TEN TEMAT



Tak więc w tym temacie będziemy czczić najprofesjonalniejszego między profesjonalnymi, najbardziej ekspansywnego oraz złotoustego trenera, prekursora MMA Mirosława Graciego. Wrzucamy tutaj wywiady, wpisy z fejsa, zdjęcia, filmiki, wszystko co związane z Mirosławem.



miroslaw_okninski._2013-05-19_20-23-41.jpg
 
Z tego co wczoraj wyczytałem, tematy tego typu już były kasowane :] Z tym może być podobnie.
 
Ze względu na swoje zasługi Trener Mirek zasługuje na swój własny temat na cohones, może nawet na 5 tematów :)
 
"On mi złamał nogę, ja stanąłem na złamanej nodze i oddałem mu drugą nogą i on powiedział że dalej sparować nie chce." hahahahahahhhaha
 
Zamykam i proszę o nie otwieranie podobnych tematów :) My nie chcemy ani nie prowadzimy żadnego konfliktu z Mirosławem Oknińskim, na boga przecież dostał od nas nawet Heraklesa za zasługi trenerskie i historię w MMA. Na stopie profesjonalnej mamy problem ze związkiem który prowadzi i którym chce wymuszać różne rzeczy oraz na prywatnej z tym że ubzdurał sobie że jesteśmy złem wcielonym i tyle w temacie. Do śmiesznych przeróbek mamy już temat Skórę



Z góry dzięki za zrozumienie :)



Pzdr panowie
 
Back
Top