Alistair Overeem: THE REEM Documentary *All Episodes*

Doc

Oplot Challenge
Middleweight
THE REEM an online documentary.

i was watching some of these before so I thought I'd throw them into a thread for easy viewing for anyone else who is interested. Below is the YT link.
An online documentary series following the life and times of the undefeated former Strikeforce Heavyweight Champion, undefeated former Dream Interim Heavyweight Champion, 2010 K-1 World Grand Prix Champion and UFC heavyweight contender Alistair Overeem.
SEASON 1

S01E01

THE REEM Episode 1: Prologue

1wqpJx75lwA[/media]/a/ppS01E02/ppTHE REEM Episode 2: Final Training/ppa href=]

S01E03

THE REEM Episode 3: Fight Night

9pjLGDCfwsY[/media]/a/ppS01E04/ppTHE REEM Episode 4: Back Home/ppa href=]


S01E05

THE REEM Episode 5: Change of Plans

W0Z18XTnEIQ[/media]/a/ppS01E06/ppTHE REEM Episode 6: Training Camp/ppa href=]

S01E07+08

THE REEM Episode 7+8: Enter The K-1 Tournament

LKjnSvCIn_c[/media]/a/ppS01E09/ppTHE REEM Episode 9: Business as Usual/ppa href=]

S01E10

THE REEM Episode 10: Big in Japan

8Ajg2INNcRI[/media]/a/ppS01E11/ppTHE REEM Episode 11: Ready For The K-1 Final/ppa href=]

S01E12

THE REEM Episode 12: The Final

AHO0L34CVzo[/media]/a/ppThe Career of Alistair 'THE REEM' Overeem End of Season 1/ppa href=]



SEASON 2



S02E01

THE REEM Season 2 Episode 1: Coming to America

kDnXccSBrrk[/media]/a/ppS02E02/ppTHE REEM Season 2 Episode 2: Tournament Begins/ppa href=]

S02E03

THE REEM Season 2 Episode 3: Rewind the moment

cg6XeUSyQME[/media]/a/ppS02E04/ppTHE REEM Season 2 Episode 4: Counting Down/ppa href=]

S02E05

THE REEM Season 2 Episode 5: Victory with a twist

kUb99PQ6IUU[/media]/a/ppS02E06/ppTHE REEM Season 2 Episode 6: California Dreaming/ppa href=]

S02E07

THE REEM Season 2 Episode 7: Crossroads

hgXuXUE2WAE[/media]/a/ppS02E08/ppTHE REEM Season 2 Episode 8: Rollercoaster/ppa href=]

S02E09

THE REEM Season 2 Episode 9: Going out with a bang!

Fqb8j0smUpI[/media]/a/ppS02E10/ppTHE REEM Season 2 Episode 10: Redemption/ppa href=]

S02E11

THE REEM Season 2 Episode 11: Good, Bad and the Ugly

3oCKadPKqTE[/media]/a/pp+ Bonus/ppTyrone Spong THE KING OF THE RING Trailer/ppa href=]
 
TRZECI CYKL The Reema :-)
Czekam z niecierpliwością, ten dokument się świetne ogląda.
 
jest cos, jak zrobic taka mase? :D



widzialem jeden filmik o sposobie pt. '8 posilkach, 2 treningach i spaniu'.
 
Update !



THE REEM Season 3 Trailer







UFC 156: Alistair Overeem vs. Antonio Silva (Fan Promo)



 
Najlepszy jest sezon 2 odcinek 10 końcówka, ta muza mnie rozwala. Afrojack rządzi :-)
 
Reem zawsze było świetnym materiałem, inni zawodnicy mogą zazdrościć.



Walka z BigFootem będzie jednostronna.
 
kurwa co jest wielki, widoczne zmiany, ale Ci co pierdolili, ze Alistair teraz malutki to chyba sie troche pomylili.



GALAXIC LEVEL!!! :-)
 
Hahaha gęba mniej opuchnięta. Fajnie, że Kamil się załapał. Mam nadzieję, że ten camp dał mu sporo doświadczenia.:-)
 
Nie wiem skąd wzięliście te zmiany. Koleś ma ogromne bicepsy i to w połączeniu z kapturami sprawia, że jak siedzi, do tego w obcisłej koszulce, wydaje się kolosalny. Jak szedł w tej bluzeczce do komisji to już nie wyglądał na takiego mega luja ;)


Odcinek świetny, aż boli na tych wycinkach, jak tłucze tarcze kolanami. Jestem bardzo ciekaw, co Waluś wyniesie z obozu u Blackzillians. Nie jestem żadnym jego wielbicielem, ale to byłby aż wstyd, żeby mając takie możliwości rozwoju robić wiecznie za freaka.
 
No no Kamil się zadomowił w Blackzilians. Zobaczymy na walce z Papadopulosem ile dały treningi :) Ciekawe czy przyślą kogoś z Walusiem na walke. Staring rozwinął się od KSW X, patrząc na rekord i porażke w nim z Antkiem nie wróżyłbym mu występu na Strikeforce. Cóż Ali działa cuda, brata też wkręcił do Strikeforce swego czasu.
 
@ Seven25


Widze że nie wyczułeś lekkiej ironii... przecież nie napisze szalony greek bo całe jego szaleństwo kończy się i zaczyna na tym backfiscie w walce z Pudzillą. Papadopulos bardziej pasuje , tymbardziej że wszedł na walke w koszulce rep. Grecji w piłce nożnej:)
 
Back
Top