Alistair Overeem oskarżony o pobicie

1987SWAD

Jungle Fight
Bantamweight
image.JPG




Alistair Overeem został oskarżony o pobicie po tym jak policja doniosła że uderzył kobietę w twarz, w jednym z kasyn ze striptizem w Las Vegas.



Incydent miał miejsce w nocy z pierwszego na drugiego stycznia, kilka dni po walce Holendra z Brockiem Lesnarem. Jak donosi raport policyjny: Overeem "popochnął lub odepchnął kobietę w twarz, powodując jej upadek". Zawodnik mimo że był pod wpływem alkoholu, po całej sytuacji nie został osadzony w areszcie.



David Chesnoff, prawnik Overeema powiedział że "są dwie wersje tego zdarzenia, Alistair utrzymuje że jest niewinny, więc postaramy się jak najszybciej wybronić go z tych zarzutów".



Źródła:



http://www.newsday.com/sports/alistair-overeem-charged-with-misdemeanor-battery-1.3492856?qr=1



http://www.sherdog.com/news/news/Report-Overeem-Charged-with-Misdemeanor-Battery-in-Las-Vegas-39777
 
pewnie kolejna ściema, sami nie wiedzą czy ją uderzył czy ją popchnął.. ;|



zapewne chce wymusic odszkodowanie, jak to w Stanach maja zwyczaj..
 
Kiedyś widziałem filmik Overeema z jakąś reporterką jak z nim na rękawice wyskoczyła, nie patyczkował się z nią. Widać,że Ali ma jakiś "sentyment" do kobiet.
 
Bzdura. Chcą z niego wyciągnąć kasę. Gdyby on uderzył kobietę w twarz, to trafiłaby do szpitala.
 
Pewnie jest tak jak as i lay dying napisał amerykańce mają nasrane, lekko kogoś dotchniesz, od razu policja jakby nie wiem co się stało... p.s. mam nadzieje, że nie jest taki głupi żeby bić kobiety. :)
 
z tego co tu pisza w anglojezycznych linkach to on poprostu ja odepchnal,lapiac za twarz,nie bylo to zadne uderzenie.Przeciez gdyby ja sieknal to by nie bylo co zbierac.
 
Jak wyżej,liczę,że odepchnął jakąś pi***,po uderzeniu był by sądzony o morderstwo ;]
 
Patrząc na gabaryty Aliego i gabaryty przeciętnej kobiety, to nasuwa mi się takie powiedzenie "a mógł zabić"
 
@Adib zobacz jak rzucil tym workiem smalcu Rogersem,w ich walce,to taka przecietna kobitka,licz tak okolo 65kg to daaaaaaleko by musial cisnac :) sorry zapomnailem ze to stany licz kobitke przecietna tak okolo 85kg :)
 
Konina chyba ma żone, nie wydaje mi sie by polazł do kasyna ze striptizem i tam najebal sie a pozniej "popychał" kobiety. Myślę że to wkręt, oni tam żerują na takich sytuacjach.
 
naruszenie nietykalności to żadne przestępstwo



ale w ameryce z byle gówna zrobią niewiadomo co
 
Dla mnie sprawa jest jasna, Kobieta gdy zobaczyla kogos slawnego w klubie postanowila go "przeleciec" ,Alistar grzecznie odmowil mimo ze byl pod wplywem alkoholu, wiec bitch poczula sie urazona i pomyslala "Wlasnie kurw* kupilam nowe cycki a Ty mi odmawiasz? jeszcze zobaczymy gnojku!"
 
Aaach, jak wszyscy dokładnie wiedzą co tam się wydarzyło, podsumujmy: silikonowa cizia, ok. 65 kg wagi (trochę dużo jak na silikonową cizię, ale co tam), chciała wyruchać dużego, przystojnego murzyna, który przez przypadek trafił do kasyna ze striptizem( przecież ma żonę). Wtedy zdegustowany ją popchnął, bardzo lekko dodajmy, bo przecież gdyby to zrobił mocno to by jej głowa odpadła. Łot i o takie gówno cały ten rwetes...
 
ahh ta Ameryka... napewno jakas sciema, pewnie ja odepchnal albo wpadl na nia lub cos z tych rzeczy...
 
zobacz jak rzucil tym workiem smalcu Rogersem,w ich walce,to taka przecietna kobitka,licz tak okolo 65kg to daaaaaaleko by musial cisnac :) sorry zapomnailem ze to stany licz kobitke przecietna tak okolo 85kg :)


Nawet w Stanach w kasynach ze striptizem ciężko trafić na krajową średnią kilogramów. Stawiam na 125 lbs.
 
CIEKAWE CZY JAKBYM PODSZEDŁ DO TAKIEGO OVEREEMA W KLUBIE I WALNĄŁ MU TUBE Z ZASKOCZENIA CZY BY PADŁ
 
Back
Top