Alien Swarm dostępny za darmo na Steamie [gaming]

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
alien-swarm-free_173h8.jpg



Za CDAction


Dynamiczna strzelanina na silniku Source z widokiem z góry, pozwalające na rozgrywkę w czteroosobowej kooperacji już w poniedziałek zawita na platformie Steam. Za darmo! A wraz z nią 40 broni, 64 osiągnięć i komplet narzędzi moderskich. Zwiastun poniżej.


Dynamiczna strzelanina na silniku Source z widokiem z góry, pozwalające na rozgrywkę w czteroosobowej kooperacji już w poniedziałek zawita na platformie Steam. Za darmo! A wraz z nią 40 broni, 64 osiągnięć i komplet narzędzi moderskich. Zwiastun poniżej.


Alien Swarm to dzieło ludzi, którzy stworzyli source'owy mod o tej samej nazwie i którzy zostali zatrudnieni przez Valve do prac nad Left 4 Dead i Portalem 2. Na szczęście znaleźli oni również czas na to, by ukończyć i dopieścić swój projekt, którym już od poniedziałku będziemy mogli się cieszyć. Więcej informacji znajdziecie TU. Dzię-ku-je-my!





Informacja o "ofiarowaniu" graczom tej dynamicznej, ciekawie zapowiadającej się strzelanki cieszyła się u was sporym powodzeniem, zatem informujemy, iż właśnie gra została "odblokowana" i można ją już pobierać.


Całość instalacji zajmuje na dysku 2 GB, ale – co piszę z własnej obserwacji – ściąganie gry może potrwać dłużej niż zwykle, jako że właśnie rzuciło się na nią pół świata i serwery dostają czkawki.
 
Ja tak samo, właśnie przeszedłem Singularity i też nie mam w co grać, zaczynam zasysać. :D Btw. polecam Singularity, genialna giera!
 
No Def, trzeba się ustawić i pograć razem, trochę w to teraz grałem i mi się całkiem spodobało. :D
 
http://www.cdaction.pl/news-13802/alien-swarm---jak-zrobic-z-gry-fps-a-to-proste-wideo.html
 
Back
Top