Aleksander Emelyanenko w Polsce!

DamianoSiemano

Maximum FC
Light Heavyweight
Wojna POLSKO-RUSKA w Atlas Arenie!

Aleksander Emelyanenko w Polsce!
Światowa gwiazda MMA po raz pierwszy zawalczy w Polsce, jego przeciwnikiem będzie 140 kg kolos z Niemiec - Chris Mahle.
Gala odbędzie się 19 listopada w Atlas Arenie.

Organizatorzy Strefa Walk MW okrzyknęli całą galę "wojną polsko-ruską" - "Chcemy dać szansę wypromowania się uzdolnionym chłopakom z Polski i Rosji, mamy nadzieję, że pokażą trochę fajnego MMA " - tłumaczy jeden z organizatorów Paweł Wolski. Wraz z Aleksandrem Emelyanenką przyjeżdża cały AE Team, są to jedni z najbardziej utalentowanych fighterów w Rosji. Po stronie polskiej będą mieli okazję pokazać się tacy fighterzy jak Kubski, Jóźwiak czy Krzysztofiak, którzy zapowiadają, że tanio skóry nie sprzedadzą.

Najwięcej emocji wzbudza jednak ekstrafight tej gali czyli pojedynek Emelyanenko - Mahle. Emelyanenko - wielokrotny mistrz świata w sambo bojowym trenuje bardzo ciężko i zapowiada, iż zgotuje swojemu przeciwnikowi w ringu prawdziwe piekło. Mahle nie pozostając dłużnym przekonuje, iż w obecnej formie jest w stanie walczyć z każdym z czołówki światowego MMA.

Każdego kto chce zobaczyć zawodników na żywo zapraszamy na wielką galę sportów walki 19 listopada do Atlas Areny.

Bilety w sprzedaży od 19 października na www.ticketpro.pl i w Atlas Arenie.

http://www.atlasarena.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=224:wojna-polsko-ruska-w-atlas-arenie&catid=33:strona-gowna

i co wy na to? w koncu info ze strony atlas areny :)
 
raczej "Emelianenko" a w dodatku to Strefa Walki "organizuje" :P
WW.png

PLANOWANA
:P
 
przecież kazdy na tej stronie wie że to wałek roku, ale jak można umiescic takie info na oficjalnej stronie atlas areny?
 
Wałek roku to był z walką Alexandra z Overeemem, pojedynek z Mahle jest całkiem prawdopodobny.
 
To zdjęcie chyba paincie robili, jak gala ma być "wojną polsko-ruską" to mogli dać jakiegoś Polaka przeciwko niemu!!
Krążyła plotka że Nastek ma walczyć z Zulu na tej SW, więc można by zestawić jego walkę z Aleksem.
 
Ja mam inną propozycję, dla panów ze strefy walki: http://www.kosior.org/index.php?PHPSESSID=81decf16d87b71995bfbdf61769f46f5&topic=1942.0
 
Organizatorzy potwierdzają, że 19 października w Atlas Arena odbędzie się konferencja prasowa poprzedzajaca listopadową Galę MMA (Wojnę Polsko-Ruską) Strefy Walk M&W. Zapraszamy wszystkich do śledzenia newsów w naszym serwisie. Zaraz po konferencji prasowej umieścimy galerię zdjęć oraz relację z konferencji.


Venom wybierasz się może?


Jest też informacja że Kułak będzie sędzią.


za strefawalk.com

Spamteam, pojedynek Mirek vs Nastek dobra propozycja, walka stulecia:)
 
Michał Włodarek zlał Mirka na amatorskich zawodach Shooto, więc chyba Mirek ma na myśli innego Pawła Nastule.
 
Okniński - Nastula??? hahahha to jakby dać Gmitrukowi walkę z Holyfieldem
trochę pokory...
 
Chyba nikt nie wątpi w to że gala się odbędzie i będzie na niej walczył Aleks i ten pionek z Niemiec(Aleks był obecny na SW 1). Nie zmienia to faktu że sobie jaja robili z nas mówiąc że Main Event'em będzie walka Aleks vs Alistair!

Edit
Mówili że będzie Fedor razem z Aleksem, więc gdzie na tych zdjęciach jest Fedor??Może poszedł do WC po długiej podróży ze Starego Oskolu
 
Nie rozumiem tego jeśli Aleks nie ma żółtaczki, walczy w Polsce, to dlaczego tak dobry zawodnik nie walczy na najlepszych galach w Stanach?
 
Po pierwsze kwestia żółtaczki nie jest jeszcze ostatecznie rozstrzygnięta; choć wypada wierzyć że była to tylko plotka, to po informacjach jakie SW serwowało nam wcześniej (walka Aleksa z Alistairem) ciężko im w tej sprawie zaufać nawet mimo skanu zaświadczenia lekarskiego na ich stronie.


Po drugie najwyraźniej pieniądze jakie oferuje Strefa Walk satysfakcjonują Rosjanina a że stoczy walkę z kelnerem w mało znanej federacji w kraju o którego istnieniu nie wie Dana White najwyraźniej mu nie przeszkadza.
 
Back
Top